To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

InternetBeta 2018 - beta X

19 Września - 21 Września 1 010,00 zł
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ, Tyczyn

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 10:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Wielka Gala "Jesteśmy Razem" - Koncert pełen emocji i empatii - bilety

Wielka Gala "Jesteśmy Razem"

Koncert pełen emocji i empatii

Sorry Boys
Kasia Moś
Katarzyna Cerekwicka
Hanna Stach
Marek Piekarczyk
Mate.O AKUSTYCZNY duet
Mietek Szcześniak
Błażej Krajewski StandUP Polska
Gość specjalny Janusz Skowron!

Poniedziałek, 16.10.2017 r., godzina 18:00.

Lubisz muzykę i chcesz pomagać innym? Zamknij oczy, wejdź w Świat dotyku i dźwięku, poznaj coś zupełnie nowego. Posłuchaj koncertu RAZEM z ludźmi, którzy nie widzą jak inni, potem wróć do rzeczywistości i zobacz jak scena mieni się setkami barw i świateł!

Zapraszamy na Warszawski Torwar, na wyjątkową, jedyną w swoim rodzaju galę pełną emocji i empatii.

Wystąpią wybitni artyści, którzy są naszymi przyjaciółmi: Sorry Boys, Katarzyna Moś, Katarzyna Cerekwicka, Hania Stach, Marek Piekarczyk, Mate-o oraz w koncercie finałowym Mietek Szcześniak z zespołem. Gościem specjalnym będzie Janusz Skowron, jeden z najwybitniejszych polskich pianistów jazzowych. Muzycy wprowadzą widzów w pełen emocji świat dźwięków. Podczas finałowego koncertu muzyczny dialog nawiążą wokalista Mietek Szcześniak i pianista Janusz Skowron.

Janusz Skowron -udział w nagraniu ponad 60 płyt, współpracownik String Connection, Ewy Bem, Justyny Steczkowskiej, Zbigniewa Namysłowskiego, Tomasza Stańki, Ericka Marienthala czy Billego Evansa. Nie patrząc na zapis nutowy, gra z pamięci i improwizuje. Jego interpretacje wprowadzają w muzyczny trans i skłaniają do poddania się dźwiękowym falom. Właśnie wtedy czujemy, że muzyka łączy i naprawdę JESTEŚMY RAZEM.

Janusz Skowron opisuje świat, nie tylko taki, jaki jest, ale także takim jaki powinien być - przyjazny, ciekawy, kolorowy, dostępny dla wszystkich. Podczas imprezy Fundacja rozda statuetki IDOLI tym, którzy są przykładem dla innych.

Laureatami nagrody w latach ubiegłych byli między innymi: Zofia Morawska (pierwsza kobieta odznaczona Orderem Orła Białego) Tadeusz Sznuk i teleturniej "Jeden z dziesięciu", Teatr Polskiego Radia, Centrum Nauki Kopernik, a także nasi goście: Janusz Skowron i Mietek Szcześniak.

Przed Galą od godziny 15:00 będzie można zapoznać się z nowoczesną technologią, pomagającą niewidomym i niedowidzącym: mówiące komputery, powiększalniki obrazu. Fundacja zaprasza na pokazy bezwzrokowych dyscyplin sportu: dźwiękowe strzelanie z broni laserowej, golf, football, szachy itd.

W zgodzie z ideami Fundacji Szansa dla Niewidomych oraz Towarzystwa Pomocy Niewidomym w Laskach zaprezentujemy wydarzenie, dowodzące, że nasza widownia jest wyjątkowa. Nie ma takiej nigdzie indziej, tylko w Polsce, w Warszawie. "Jesteśmy razem" więc połączmy całe społeczeństwo. Zapraszamy do wspólnej zabawy i poparcia naszych idei. Świat jest otwarty dla wszystkich!

Środki pozyskane ze sprzedaży biletów przygotowanych w formie cegiełek będą przekazane na pomoc dla naszego środowiska.zenia

Zobacz również:

koncerty koncerty w Warszawie wydarzenia Warszawa błażej krajewski Hania Stach Janusz Skowron kasia moś katarzyna cerekwicka koncert marek piekarczyk mateo Mietek Szcześniak Sorry Boys Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Wielka Gala "Jesteśmy Razem" - Koncert pełen emocji i empatii" jest Fundacja Szansa Dla Niewidomych

Zobacz na mapie

Centralny Ośrodek Sportu Hala Torwar

ul. Łazienkowska 6a, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej