To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Dzień Porażki

Jutro, 09:00 od 330,00 zł
HubHub, Warszawa

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

19 Stycznia - 20 Stycznia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

29 Stycznia, 17:30 - 20:30 65,00 zł
QAL Group, Grudziądz

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Turbowolf + Puppy, The Heavy Clouds / 31 III / Warszawa

Oto rozkład jazdy zbliżającego się koncertu:
18:30 - Drzwi
19:00-19:30 - The Heavy Clouds
19:50-20:30 - Puppy
21:00-... - Turbowolf

Knock Out Productions z ogromną radością prezentuje dwa koncerty Turbowolf w Polsce!

Na koncerty energetycznych Brytyjczyków zapraszamy: 30 marca do wrocławskiego klubu Pralnia oraz dzień później 31 marca do warszawskiej Hydrozagadki.

Turbowolf przyjedzie do naszego kraju promować swój najnowszy album "The Free Life". Płyta ukaże się 9 marca 2018 roku nakładem So Records.

Bilety kolekcjonerskie można nabyć na: https://sklep.knockoutprod.net


✅ TURBOWOLF (Wielka Brytania) rock, hard rock, psychodelia, punk:

Bristol wielu kojarzy się wielu jako miejsce, w którym narodził się trip hop, zapoczątkowany przez artystów pokroju Tricky'ego, Massive Attack i Portishead. Słynie również ze sceny drum'n'bassowej, między innymi dzięki Roniemu Size'owi. Metalowcy kojarzą Bristol, chociażby z kultowym Onslaught. Z kolei ci, którym bliższy jest klasyczny, rock, oldschoolowy rock, hard rock, znajdą w mieście kapitalną załogę Turbowolf.

W 2018 roku załoga dowodzona przez genialnego wokalistę Chrisa Georgiadisa obchodzić będzie 10-lecie powstania. Jubileusz przypieczętuje nową, pierwszą po trzyletniej przerwie płytą "The Free Life", promowaną przez kapitalny utwór tytułowy, a także trasą koncertową, która nie mogła ominąć Polski. Nie mogła, bo kwartet (są w nim jeszcze basistka Lianna Lee Davies, gitarzysta Andy Gosh i perkusista Blake Davies) podczas poprzedniej wizyty w naszym kraju doświadczył porywającej, ognistej reakcji publiczności, której na pewno nie zapomniał.

Turbowolf trudno nie pokochać. Genialnie mieszają ostre gitarowe granie ze szkoły lat 60. i 70. z punkiem, rock and rollem, doprawiając to wszystko psychodelicznym odjazdem oraz punkową bezpośredniością. Piosenki grają na totalnym luzie, a widowiskiem fenomenalnie dyryguje urodzony frontman, jakim bez wątpienia jest Chris Georgiadis.

Sprawdź, jeśli lubisz: The Hives, The Wildhearts, Hellacopters, Sex Pistols, Hawkwind, Backyard Babies…

http://www.turbowolf.co.uk
https://www.facebook.com/turbowolf
https://www.youtube.com/watch?v=Fo9lFa0Enuc

✅ PUPPY (Wielka Brytania) hard rock, heavy metal:

Na Wyspach Brytyjskich opisano ich jako powiew świeżego powietrza na mocno przewidywalnej rockowej scenie. I z pewnością tworzący londyńskie trio Puppy Billy Howard, Jock Norton i Will Michael sporo świeżości wnieśli. Nie tylko na scenie brytyjskiej, lecz na rockowo-metalowej scenie w ogóle.

Szczeniaczek narodził się w 2014 roku. Najpierw było ich dwóch, Jock (wokal, gitara) i Billy (perkusja), niedługo później doszlusował Will (gitara basowa). Od samego początku interesowało ich to, aby fajne melodie ciekawie pożenić z mocnymi riffami. Przyznają się, że lubią pokręconego rocka niezależnego. Lubią też porządnie przyłożyć. Ich dorobek jest na razie skromny. Obejmuje imienną EP-kę z 2015 roku oraz wydaną dwa lata później "Vol II". Ta druga, którą będą promować w Polsce, to nie tylko energetyczny hard rock i metal, lecz również spora dawka psychodelii i melancholii. Nie brakuje oczywiście kapitalnych melodii, których nie powstydziłby się nawet Rivers Cuomo i jego koledzy z Weezer.

Sprawdź, jeśli lubisz: Turbowolf, The Wildhearts, Iron Maiden, Feeder, Smashing Pumpkins…

https://puppyvybes.bandcamp.com
https://www.facebook.com/puppyvybes
https://www.youtube.com/watch?v=btORSZbX_y4

✅ THE HEAVY CLOUDS (Warszawa) rock, punk, stoner, grunge:

Niedawno wspierali na koncertach legendę polskiego ciężkiego grania, Illusion. Kilkanaście miesięcy wcześniej można było ich oglądać w roli suportu fantastycznych Australijczyków z Airbourne. Tych chwalebnych momentów w historii warszawskiego tria The Heavy Clouds można by wymienić więcej. A historia, jak wieść zespołowa głosi, zaczęła się od telefonu.

Numer w 2014 roku wykręcał Piotr Podgórski (Maqama, Lion Shepherd; perkusja), a po drugiej stronie linii był Wojtek Ziemba (Elvis Deluxe, Black Tapes; gitara basowa, wokal). Rozmowa była tak naprawdę zaproszeniem Wojtka do wspólnego muzykowania. Wymienieni dżentelmeni oraz Bartosz Kanak (Maqama; gitara, wokal) chcieli grać nieco prostszą, bardziej rockandrollową muzykę niż w swoich dotychczasowych zespołach.

Pierwszy koncert The Heavy Clouds zagrali 29 grudnia 2015 roku w klubie SDQ w Warszawie. Szybko zdobyli sympatię publiczności połączeniem hard rocka, rocka, stonera, punka, grunge'u. Wiosną 2017 roku ukazała się debiutancka płyta kapeli, zatytułowana "Mind Pollution" i nagrana "na setkę". Energia i melodia w jednym - tak członkowie tria podsumowują to, co robią i taki również charakter ma muzyka na jego pierwszym albumie.

Sprawdź, jeśli lubisz: The Black Tapes, Elvis Deluxe, Kyuss, QOTSA, Sleep, Red Fang, Bush...

https://theheavyclouds.bandcamp.com
https://www.facebook.com/theheavyclouds
https://www.youtube.com/watch?v=aN152lqGhKY

Zagrają:
TURBOWOLF (Wielka Brytania) rock, hard rock, psychodelia, punk
+
Puppy (Wielka Brytania) hard rock, heavy metal
The Heavy Clouds (Polska) rock, punk, stoner, grunge

Kiedy: 31 marca (sobota) 2018
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22
Bilety: 60 zł - przedsprzedaż, 70 zł - w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert dostępne na:
https://sklep.knockoutprod.net (druki kolekcjonerskie)
https://www.eventim.pl


Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Zobacz również:

koncerty koncerty w Warszawie wydarzenia Warszawa organizacja

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej