To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Life Balance Congress

29 Listopada - 1 Grudnia od 110,00 zł
Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

30 Listopada - 1 Grudnia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

6 Grudnia, 17:30 - 20:30 50,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

Niedziela z muzyką klasyczną

Wielkimi krokami zbliża się drugie z cyklu wydarzenie "Niedziela z muzyką klasyczną w Galerii Młociny". Koncerty i spektakl organizowane w ramach współpracy z Julian Cochran Foundation odbędą się 10 listopada o godzinie 12:00 na placu eventowym Galerii znajdującym się na poziomie 0. Tego dnia w bielańskim centrum handlowym wystąpią najbardziej utalentowani studenci uczelni muzycznych, laureaci międzynarodowych konkursów chopinowskich oraz wybitni artyści. "Niedziele z muzyką klasyczną w Galerii Młociny" to nie tylko wspaniała okazja, by aktywnie spędzić czas w gronie najbliższych, ale - przede wszystkim - by lepiej poznać wyjątkowy świat muzyki klasycznej i odczarować towarzyszącą jej formalną atmosferę.

10 listopada o godzinie 12:00 kolejne wydarzenie z cyklu "Niedziela z muzyką klasyczną w Galerii Młociny" otworzy spektakl dla dzieci pt. "Magiczny Fortepian". Następnie przygotowano audycję muzyczną "Dzieciaki słuchają klasyki", podczas której najmniejsi goście wspólnie z rodzicami wysłuchają krótkiego recitalu oraz poznają ciekawostki o instrumentach i kompozytorach. O 15:00 rozpocznie się koncert w ramach serii "W drodze do konkursu Chopinowskiego". To doskonała okazja, by poznać muzykę klasyczną w wykonaniu najbardziej utalentowanych polskich pianistów, którzy ubiegają się o miejsce w kwalifikacjach do XVIII Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego 2020. Tego dnia w Galerii Młociny wystąpi Cezary Karwowski - laureat krajowych oraz międzynarodowych konkursów chopinowskich. Po występie zainteresowani będą mieli niepowtarzalną okazję, by móc wysłuchać krótkiego wywiadu z artystą oraz podzielić się z nim swoimi wrażeniami. Na zakończenie niedzielnego popołudnia, nawiązując do Roku Moniuszkowskiego, publiczność zasłucha się w recitalu pieśni Stanisława Moniuszki w wykonaniu Karola Skwary przy akompaniamencie pianistki Marty Plasoty.

"Niedziela z muzyką klasyczną w Galerii Młociny" to projekt kulturalny, który powstał w ramach współpracy bielańskiego centrum handlowego z Julian Cochran Foundation. Stałymi punktami programu są przedstawienia teatralne, audycje dla dzieci "Dzieciaki słuchają klasyki", a także koncerty młodych i utalentowanych pianistów "W drodze do Konkursu Chopinowskiego". Na zakończenie goście galerii mają okazję, by wysłuchać recitali w ramach serii "Rok Moniuszki w Młocinach", podczas których pieśni Stanisława Moniuszki wykonują utalentowani studenci uczelni muzycznych.

"Niedziele z muzyką klasyczną w Galerii Młociny" to projekt, którego celem jest zjednoczenie mieszkańców Warszawy oraz zaproponowanie rozwijającego sposobu spędzania wolnego czasu w niedziele niehandlowe. Bielańskie centrum jest przystosowane do poruszania się na wózkach inwalidzkich, umożliwiając uczestnictwo w wydarzeniach również osobom o niepełnej sprawności ruchowej. Więcej informacji na temat całego przedsięwzięcia znaleźć można na stronie www.galeriamlociny.pl.

Zobacz również:

koncerty koncerty w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Niedziela z muzyką klasyczną" jest Galeria Młociny

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej