To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Blockchain Alliance Warsaw

7 Sierpnia, 10:00 - 18:00
Startberry, 03-840 Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 10:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Młynarski, Okudżawa, Cohen - MOC słowa i muzyki - koncert J.Mamcarz & R.Obcowski - bilety


Koncert Młynarski, Okudżawa, Cohen czyli MOC słowa i muzyki w Dobrym Miejscu. Na wyjątkowy wieczór z piosenką literacką zapraszają: Jerzy Mamcarz - pieśniarz (czł. ZASP - egzamin u prof. A. Bardiniego), poeta, organizator i gospodarz koncertów o charakterze literackim oraz Robert Obcowski - pianista, kompozytor, producent muzyczny, absolwent Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach.Koncert Moc słowa i muzyki zbudowany jest na grze nastrojów, zawiera znane przeboje piosenki literackiej m.in. w tłumaczeniach Wojciecha Młynarskiego, Macieja Zembatego i Andrzeja Poniedzielskiego oraz znakomite utwory autorskie Jerzego Mamcarza.
Jerzy Mamcarz

Pieśniarz wywodzący się z Piwnicy pod Baranami, twórca Warszawskiej Sceny Bardów i Festiwalu im. Jonasza Kofty "Moja Wolności". Jest laureatem wielu konkursów i przeglądów m.in. w Myśliborzu, Olsztynie, Toruniu, Wałczu, Tarnowie, Krakowie, Rzeszowie.

W swoich programach łączy nastrojową poezję z satyrą. Wykonuje recitale w pełni autorskie, jak również sięga po twórczość współczesnych polskich poetów ( Zb. Herbert, Cz. Miłosz, ks. J. Twardowski, W. Szymborska, T. Różewicz, St. Barańczak). Tworzy także kalambury, aforyzmy, sentencje, które oprawia tytułem "krótkie mieszkanka".

Za swoją działalność artystyczną uzyskał wiele znakomitych recenzji w prasie krajowej, a znawcy tego typu twórczości podkreślają, że osiągnięciem jego warsztatu jest wyjątkowa umiejętność balansowania pomiędzy sprzecznymi nastrojami, łączenie nastrojowej poezji z ironią i pure-nonsensem, co tworzy znakomity kontakt z widzem.

Jest prezesem Stowarzyszenia Warszawska Scena Bardów oraz wykonawcą i konferansjerem, koncertów "Warszawska Scena Bardów", którą tworzą m.in. Andrzej Brzeski, Piotr Bakal, Krzysztof Daukszewicz, Andrzej Garczarek, Jerzy Filar, Stanisław Klawe, Ryszard Makowski, Tomasz Szwed, Kuba Sienkiewicz.

Z recitalami występował m.in: w Teatrze Rampa, w Starej Prochowni, w Teatrze na Woli, w klubach i kabaretach: Piwnica pod Baranami, w Klubie Aktora, w Klubie Pod Harendą, w kabarecie Loch Camelot, w cyklach: Ogrody Frascati, Galeria Śpiewających Poetów, Poznaj Bardów. Wielokrotnie w koncercie Premiery w ramach Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie. Występował w programach radiowych i telewizyjnych, jak Muzyczna Jedynka, Poranek z Polsatem, Kawa czy Herbata, Halo Polonia, Pytanie na Śniadanie, Akademia Rozrywki w Programie 3 Polskiego Radia.


Szczegóły: www.dobremiejsce.org

Zobacz również:

koncerty koncerty w Warszawie wydarzenia Warszawa Jerzy Mamcarz Robert Obcowski

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Młynarski, Okudżawa, Cohen - MOC słowa i muzyki - koncert J.Mamcarz & R.Obcowski" jest Dobre Miejsce Dewajtis Sp. z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej