Młynarski, Okudżawa, Cohen - MOC słowa i muzyki - koncert J.Mamcarz & R.Obcowski - bilety


Koncert Młynarski, Okudżawa, Cohen czyli MOC słowa i muzyki w Dobrym Miejscu. Na wyjątkowy wieczór z piosenką literacką zapraszają: Jerzy Mamcarz - pieśniarz (czł. ZASP - egzamin u prof. A. Bardiniego), poeta, organizator i gospodarz koncertów o charakterze literackim oraz Robert Obcowski - pianista, kompozytor, producent muzyczny, absolwent Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach.Koncert Moc słowa i muzyki zbudowany jest na grze nastrojów, zawiera znane przeboje piosenki literackiej m.in. w tłumaczeniach Wojciecha Młynarskiego, Macieja Zembatego i Andrzeja Poniedzielskiego oraz znakomite utwory autorskie Jerzego Mamcarza.
Jerzy Mamcarz

Pieśniarz wywodzący się z Piwnicy pod Baranami, twórca Warszawskiej Sceny Bardów i Festiwalu im. Jonasza Kofty "Moja Wolności". Jest laureatem wielu konkursów i przeglądów m.in. w Myśliborzu, Olsztynie, Toruniu, Wałczu, Tarnowie, Krakowie, Rzeszowie.

W swoich programach łączy nastrojową poezję z satyrą. Wykonuje recitale w pełni autorskie, jak również sięga po twórczość współczesnych polskich poetów ( Zb. Herbert, Cz. Miłosz, ks. J. Twardowski, W. Szymborska, T. Różewicz, St. Barańczak). Tworzy także kalambury, aforyzmy, sentencje, które oprawia tytułem "krótkie mieszkanka".

Za swoją działalność artystyczną uzyskał wiele znakomitych recenzji w prasie krajowej, a znawcy tego typu twórczości podkreślają, że osiągnięciem jego warsztatu jest wyjątkowa umiejętność balansowania pomiędzy sprzecznymi nastrojami, łączenie nastrojowej poezji z ironią i pure-nonsensem, co tworzy znakomity kontakt z widzem.

Jest prezesem Stowarzyszenia Warszawska Scena Bardów oraz wykonawcą i konferansjerem, koncertów "Warszawska Scena Bardów", którą tworzą m.in. Andrzej Brzeski, Piotr Bakal, Krzysztof Daukszewicz, Andrzej Garczarek, Jerzy Filar, Stanisław Klawe, Ryszard Makowski, Tomasz Szwed, Kuba Sienkiewicz.

Z recitalami występował m.in: w Teatrze Rampa, w Starej Prochowni, w Teatrze na Woli, w klubach i kabaretach: Piwnica pod Baranami, w Klubie Aktora, w Klubie Pod Harendą, w kabarecie Loch Camelot, w cyklach: Ogrody Frascati, Galeria Śpiewających Poetów, Poznaj Bardów. Wielokrotnie w koncercie Premiery w ramach Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie. Występował w programach radiowych i telewizyjnych, jak Muzyczna Jedynka, Poranek z Polsatem, Kawa czy Herbata, Halo Polonia, Pytanie na Śniadanie, Akademia Rozrywki w Programie 3 Polskiego Radia.


Szczegóły: www.dobremiejsce.org

20,00 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

koncerty koncerty w Warszawie wydarzenia Warszawa Jerzy Mamcarz Robert Obcowski

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Młynarski, Okudżawa, Cohen - MOC słowa i muzyki - koncert J.Mamcarz & R.Obcowski" jest Dobre Miejsce Dewajtis Sp. z o.o.

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Normalny
Jeszcze niedostępne
od 30 Maja 2019, 00:01 (Czwartek)
25,00 zł -
  Przedsprzedaż
29 Maja 2019, 23:59 20,00 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 900,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

OpenReaktor #76

14 Czerwca, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

Piątek, 09:00 - 17:45 390,00 zł
Hotel Holiday INN****, 90-456 Łódź

Blockchain Alliance Silesia

30 Maja, 10:00 - 18:00
Strefa Centralna, 40-032 Katowice

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej