To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 09:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00
PGE Narodowy, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Bielsko-Biała

Środa, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Qubus Hotel Bielsko-Biała, Bielsko-Biała

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Lukas Graham Official Event, Klub Stodoła, 20.03.2017

LUKAS GRAHAM
OGŁASZA ŚWIATOWĄ TRASĘ KONCERTOWĄ ROZPOCZYNAJĄCĄ SIĘ W LUTYM 2017
20 MARCA, KLUB STODOŁA, WARSZAWA
BILETY W SPRZEDAŻY OD 17 CZERWCA
NOWY SINGIEL “MAMA SAID"

Lukas Graham, którego przebój "7 Years" pokrył się platyną na całym świecie, na początku przyszłego roku wyrusza w ekspansywną trasę koncertową. Trasa rozpoczyna się w lutym 2017 w Wielkiej Brytanii, gdzie zespół właśnie zakończył krótką serię (wyprzedanych) koncertów, i do połowy kwietnia zawita m.in. do Irlandii, Belgii, Holandii, Niemczech, Austrii, Węgier, Polski, Francji, Szwajcarii, Włoch, Hiszpanii, Portugalii. W tym czasie czwórka z Danii występować będzie w teatrach i obiektach koncertowych 4/5 razy większych w porównaniu z klubami, w których niedawno grali podczas wyprzedanej trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych.
Kierowany przez wokalistę i autora piosenek Lukasa Grahama Forchhammera, zespół Lukas Graham umocnił swój status najbardziej przełomowej grupy 2016 roku. Ich singiel "7 years", który niedawno wykonali na Billboard Music Awards, zajął 1 miejsce w 33 krajach i wspiął się na górę listy Top 40 oraz Hot AC w Stanach Zjednoczonych a także zajął 2 miejsce Billboard Hot 100 z ponad 425 mln streamów w serwisie Spotify. Obecnie zespół promuje drugi singiel "Mama Said.".
Obejrzyj klip do utworu “Mama Said":
https://www.youtube.com/watch?v=HdAkYCyCZv8
Debiutancki album Lukas Graham od momentu ukazania się na rynku 1 kwietnia zebrał najlepsze recenzji krytyków, debiutując na 1 miejscu w Kanadzie i Australii, na miejscu 2 w Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii i jako nr 3 na liście Billboard 200 w USA, co dalej zaowocowało postawieniem zespołu w świetle reflektorów opinii międzynarodowej a New York Times określił ich twórczość jako starannie dostrojone piosenki, które łączą pop-soul z hip-hopem.
Pochodzący z Christianii, autonomicznej społeczności artystycznej w centrum Kopenhagi, Lukas rozwinął swój naturalny talent do pisania piosenek. Odebrał klasyczne wykształcenie w Kopenhaskim Chórze Chłopięcym, ale z poszerzonym spectrum zainteresowań dzięki folkowym irlandzkim korzeniom i pasji do hip-hopu, Lukas posiada wyjątkową, poetycką wręcz umiejętność do uchwycenia i przekazywania pełnej gamy emocji w swojej muzyce.
BILETY w cenach 139 zł i 159 zł (balkon) w sprzedaży od 17 czerwca od 10.00 na livenation.pl i www.stodola.pl

HEIN COOPER SUPPORTEM LUKAS GRAHAM

Hein Cooper w 2015 roku wypuścił EP-kę, która była doskonałą zapowiedzią tego, czego można będzie spodziewać się po albumie i która narobiła słuchaczom apetytu na więcej. W 2016 roku ukazał się bardzo mocno oczekiwany album The Art of Escape. Oba krążki powstały we współpracy z producentem Marcus’em Paquin, który pracował także m.in. z Local Natives, Arcade Fire oraz The National.
Zanim piosenki trafiły na płytę The Art of Escape Cooper testował je na trasie - dopracowywał utwory z pełnym zespołem i doskonalił mieszankę muzyki indie-popowej, swojego charakterystycznego głosu, pełnych emocji tekstów, gitary akustycznej oraz charakteru.
Hein Cooper - Rusty: https://www.youtube.com/watch?v=J05iWNwMqA8
Hein Cooper - The Art of Escape: https://www.youtube.com/watch?v=srUZopQ7UXQ

BILETY na www.livenation.pl.

Rozkład godzinowy:
18:00 Otwarcie bram
19:00 Hein Cooper
20:00 Lukas Graham
*Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie

Zobacz również:

koncerty koncerty w Warszawie wydarzenia Warszawa
Zobacz na mapie

klub Stodoła

ul. Batorego 10, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej