To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Koncert Jacka Stęszewskiego w Warszawie (Support : Zuzanna i Grand Migrant)

Zapraszamy na koncert Jacka Stęszewskiego w Warszawie, w klubie Potok. Jako support wystąpi Zuzanna ir Grand Migrant.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grand Migrant - Jak sama nazwa wskazuje, prawie cały zespół składa się z migrantów, wewnętrznych jak i zagranicznych. Po różnych doświadczeniach życiowych staramy się teraz przekazać nasze emocje, myśli, uczucia za pomocą piosenek. Więc zapraszamy by razem z nami udać się w świat muzyki i migrować wśród słów i nut naszych utworów.

Zuzanna - Wedle słownikowej definicji jest kompozytorką i tekściarką, ale woli myśleć o sobie jako odziewczynie piszącej piosenki. Gra na gitarze i pianinie, ale ostatnimi czasy coraz większączułością darzy swój mały akordeon. "Myślę, że cokolwiek dzieje się na scenie, przedewszystkim powinno być prawdziwie. Staram się podchodzić z szacunkiem zarówno dodźwięku, jak i słowa, a od pewnego czasu nieustająco krzepi mnie myśl, że cokolwiek sięzdarzy, można o tym napisać. Tak najłatwiej godzę się ze sobą i światem."Od kilku lat koncertuje w całej Polsce, występowała między innymi także podczas EneaSpring Break w Poznaniu oraz Songwriter Łódź Festiwal.Laureatka wielu festiwali, m.in.: konkursu Skoda Auto Muzyka, współorganizowanego przezProgram Trzeci Polskiego Radia, Giełda Piosenki "Wieczorne Nastroje" Kwidzyn (I miejsce),"Metamorfozy Sentymentalne" Lublin (I miejsce), "Frazy" - festiwal słowa w piosence,Poznań (I miejsce), festiwal Danielka (Grand Prix oraz Nagroda Publiczności).


Jacek Stęszewski - pieśniarz, kompozytor, autor tekstów, na co dzień lider i wokalista zespołu Koniec Świata. Na solowym koncie ma dwie płyty "Księżycówka" oraz "Peweksówka". Muzycznie porusza się w klimatach folkowej poezji śpiewanej, skąd blisko mu do Nohavicy, czy Jacka Kaczmarskiego. Występował jako jedna z głównych gwiazd na największych festiwalach poezji śpiewanej oraz był gościem specjalnym podczas 30 urodzin zespołu Pidżama Porno. Jacek występuje z dwójką nietuzinkowych i charyzmatycznych muzyków: Janusz Bińkowski (klawisze, gitara, instr. perkusyjne) oraz Daria Pacuda (skrzypce).


Wystąpi:

19:00 - Grand Migrant

19:30 - Zuzanna

20:30 - Jacek Stęszewski


Zobacz również:

koncerty koncerty w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Koncert Jacka Stęszewskiego w Warszawie (Support : Zuzanna i Grand Migrant)" jest UAB Artcity

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej