To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Dzień Porażki

Jutro, 09:00 od 330,00 zł
HubHub, Warszawa

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

19 Stycznia - 20 Stycznia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

29 Stycznia, 17:30 - 20:30 65,00 zł
QAL Group, Grudziądz

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Koncert charytatywny Zakopower

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór kolędowy z zespołem Zakopower!
Wstęp na koncert zapewni zakup cegiełki w cenie 50 złotych.
Dochód zostanie przeznaczony na sfinansowanie wyjazdu wakacyjnego dla podopiecznych grupy Charytatywni Freta.
Cegiełki będzie można nabyć 14 stycznia podczas Charytatywnej Niedzieli na stoisku Charytatywnego antykwariatu w krużgankach klasztoru oo. Dominikanów na Freta 10 oraz przed koncertem.

Wieczór wypełnią tradycyjne polskie kolędy i podhalańskie pastorałki. Publiczność może spodziewać się różnorodności stylów. Podczas koncertu utwory w tradycyjnym, góralskim, akustycznym wykonaniu (skrzypce, basy podhalańskie, dudy) przeplotą energetyczne, nowoczesne aranżacje. Będzie można zaśpiewać razem z Sebastianem i jego kolegami popularne kolędy, między innymi: "Gdy się Chrystus rodzi" czy "Przybieżeli do Betlejem", ale również posłuchać, jak się kolędowało i nadal kolęduje na Podhalu.

Zespół Zakopower zadebiutował na polskim rynku muzycznym w 2005 r. płytą "Music Hall". Do tej pory grupa wydała cztery studyjne albumy. Wydawnictwem specjalnym jest "Kolędowo" gdzie na CD i DVD oprócz powszechnie znanych kolęd zaaranżowanych po zakopowerowsku można usłyszeć pastorałki ludowe, które gra się jedynie na Podhalu.

Koncert kolędowy Zakopower rozpocznie tegoroczny cykl wydarzeń pod tytułem "Charytatywna_Kultura", który obejmuje m.in. koncerty, spotkania z aktorami czy pisarzami. Dotychczas odbyły się koncerty New Trio w składzie Mateusz Smoczyński, Jan Smoczyński, Michał Miśkiewicz, Voytek Proniewicz & Duo Roszkowski, Mikromusic Acoustic Trio, Doroty Miśkiewicz i Marka Napiórkowskiego, a także spotkanie z Kingą Baranowską - zdobywczynią ośmiotysięczników. Organizatorem jest grupa Charytatywni Freta. Cykl jest realizowany w celu umożliwienia jak najszerszej publiczności udziału w ciekawych wydarzeniach oraz poszerzenia wiedzy i zainteresowań podopiecznych Grupy.

Grupa Charytatywni Freta działa przy klasztorze oo. Dominikanów w Warszawie od 2011 roku. Jej celem jest pomaganie ubogim i potrzebującym dzieciom oraz ich rodzinom. Prowadzi program dożywiania w szkołach, którym objętych jest ok. 250 dzieci w całej Polsce oraz współpracuje z fundacjami, grupami i świetlicami działającymi przy klasztorach dominikańskich. Oprócz tego do potrzebujących rodzin trafia pomoc w postaci paczek świątecznych czy wyprawek szkolnych. Podopieczni grupy korzystają z programu korepetycji, stypendiów naukowych i sportowych, warsztatów teatralnych, artystycznych i kulinarnych, ferii w mieście oraz wyjazdów wakacyjnych.

Sponsor: Kayax
Patron medialny: Polska The Times
Podziękowania dla Rafal Podlewski Legro Oki Doki OLD TOWN Hostel

Zobacz również:

koncerty koncerty w Warszawie wydarzenia Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej