To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

16 Lutego, 09:00 - 18:30 od 390,00 zł
Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

Przywództwo 3.0 - 3 sposoby zwiększania wydajności i skuteczności pracowników

30 Stycznia, 10:00 - 16:00 190,00 zł
Centrum Szkoleniowe BTI, Warszawa

Psychologia perswazji w sprzedaży - Kevin HOGAN

23 Marca, 09:00 - 18:30 od 290,00 zł
Kraków, Kraków

KONFERENCJA- NOWOCZESNE TECHNIKI SPRZEDAŻY- Warszawa

2 Lutego, 09:00 - 17:40 od 170,00 zł
HOTEL RIVIERA, Olszewnica Nowa/pod Warszawą

Koncert charytatywny Zakopower

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór kolędowy z zespołem Zakopower!
Wstęp na koncert zapewni zakup cegiełki w cenie 50 złotych.
Dochód zostanie przeznaczony na sfinansowanie wyjazdu wakacyjnego dla podopiecznych grupy Charytatywni Freta.
Cegiełki będzie można nabyć 14 stycznia podczas Charytatywnej Niedzieli na stoisku Charytatywnego antykwariatu w krużgankach klasztoru oo. Dominikanów na Freta 10 oraz przed koncertem.

Wieczór wypełnią tradycyjne polskie kolędy i podhalańskie pastorałki. Publiczność może spodziewać się różnorodności stylów. Podczas koncertu utwory w tradycyjnym, góralskim, akustycznym wykonaniu (skrzypce, basy podhalańskie, dudy) przeplotą energetyczne, nowoczesne aranżacje. Będzie można zaśpiewać razem z Sebastianem i jego kolegami popularne kolędy, między innymi: "Gdy się Chrystus rodzi" czy "Przybieżeli do Betlejem", ale również posłuchać, jak się kolędowało i nadal kolęduje na Podhalu.

Zespół Zakopower zadebiutował na polskim rynku muzycznym w 2005 r. płytą "Music Hall". Do tej pory grupa wydała cztery studyjne albumy. Wydawnictwem specjalnym jest "Kolędowo" gdzie na CD i DVD oprócz powszechnie znanych kolęd zaaranżowanych po zakopowerowsku można usłyszeć pastorałki ludowe, które gra się jedynie na Podhalu.

Koncert kolędowy Zakopower rozpocznie tegoroczny cykl wydarzeń pod tytułem "Charytatywna_Kultura", który obejmuje m.in. koncerty, spotkania z aktorami czy pisarzami. Dotychczas odbyły się koncerty New Trio w składzie Mateusz Smoczyński, Jan Smoczyński, Michał Miśkiewicz, Voytek Proniewicz & Duo Roszkowski, Mikromusic Acoustic Trio, Doroty Miśkiewicz i Marka Napiórkowskiego, a także spotkanie z Kingą Baranowską - zdobywczynią ośmiotysięczników. Organizatorem jest grupa Charytatywni Freta. Cykl jest realizowany w celu umożliwienia jak najszerszej publiczności udziału w ciekawych wydarzeniach oraz poszerzenia wiedzy i zainteresowań podopiecznych Grupy.

Grupa Charytatywni Freta działa przy klasztorze oo. Dominikanów w Warszawie od 2011 roku. Jej celem jest pomaganie ubogim i potrzebującym dzieciom oraz ich rodzinom. Prowadzi program dożywiania w szkołach, którym objętych jest ok. 250 dzieci w całej Polsce oraz współpracuje z fundacjami, grupami i świetlicami działającymi przy klasztorach dominikańskich. Oprócz tego do potrzebujących rodzin trafia pomoc w postaci paczek świątecznych czy wyprawek szkolnych. Podopieczni grupy korzystają z programu korepetycji, stypendiów naukowych i sportowych, warsztatów teatralnych, artystycznych i kulinarnych, ferii w mieście oraz wyjazdów wakacyjnych.

Sponsor: Kayax
Patron medialny: Polska The Times
Podziękowania dla Rafal Podlewski Legro Oki Doki OLD TOWN Hostel

Zobacz również:

koncerty koncerty w Warszawie wydarzenia Warszawa
Zobacz na mapie

Dominikanie Warszawa - Freta

Freta 10, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej