To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

Świąteczne spotkanie Fundacji K.I.D.S.

Poniedziałek, 20:00
The Heart Warsaw, Warszawa

Koncert Świąteczny Voice Progress

Sobota, 18:00
Klubokawiarnia Babel, Warszawa

Jeżeli miłość jest - piosenki A. Osieckiej (i nie tylko) - Julia Gąsiorkiewicz & Vlasta Traczyk (i goście)

W klasyce polskiej piosenki często pojawia się temat miłości, zaś jedną z największych poetyckich specjalistek w tej dziedzinie była Agnieszka Osiecka. Od zauroczeń (czasem tylko jednostronnych), poprzez żar miłosnych uniesień i prozę wspólnego życia, aż po rozstania (te spokojne, i te burzliwe) - o tym wszystkim potrafiła Osiecka pisać czasem dowcipnie, czasem śmiertelnie poważnie, ale zawsze celnie. I taką właśnie opowieścią o drodze przez miłosne zakręty będzie ten koncert. Obok utworów z tekstami Osieckiej wybrzmią też inne, specjalnie wyszukane perełki polskiej piosenki. Wykonają je: Julia Gąsiorkiewicz - młoda adeptka wokalistyki estradowej w ZPSM im. F. Chopina w Warszawie oraz Vlasta Traczyk - pianistka i kompozytorka.

Julia Gąsiorkiewicz - adeptka wokalistyki estradowej w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina w Warszawie, gdzie uczy się pod opieką prof. Małgorzaty Kustosz - Piątosy. Posiada już bogate doświadczenie wokalne (solowe i zespołowe) oraz aktorskie. Zakochana w piosence poetyckiej, jazzowej i musicalowej, choć nie stroni też od muzycznych eksperymentów. Laureatka wielu festiwali wokalnych, nagradzana m. in. przez znanych artystów polskich scen oraz profesorów szkół i uczelni muzycznych. Wokalistka w 5-osobowym zespole wokalnym Labilni (obecnie ewoluującym do nowego projektu instrumentalno-wokalnego). Współpracuje regularnie z poetą - kompozytorem Ryszardem Matusiewiczem oraz pianistką - kompozytorką Vlastą Traczyk.

Vlasta Traczyk - absolwentka muzykologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz kompozycji na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina, gdzie pod skrzydłem prof. Krzysztofa Baculewskiego zdobywała warsztat kompozytorski w sferze muzyki poważnej. Najbardziej bezpośrednią, spontaniczną i osobistą forma wyrażania siebie w muzyce jest dla niej pieśń poetycka. Jako kompozytorka i pianistka współpracuje miedzy innymi z jazzowym zespołem MelluSya, kwartetem fortepianowym Eight Hands Quartet oraz Natalią Piotrowską. Jej muzykę cechuje lekko jazzowy nastrój połączony z liryzmem słowiańskim. Jest autorką kilku aranżacji utworów Stanisława Moniuszki, które były zaprezentowane na koncercie urodzinowym kompozytora w Filharmonii Narodowej, w wykonaniu zespołu "I like Moniuszko" w 2019 r.

Zobacz również:

koncerty koncerty w Warszawie wydarzenia Warszawa Agnieszka Osiecka Julia Gąsiorkiewicz Vlasta Traczyk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Jeżeli miłość jest - piosenki A. Osieckiej (i nie tylko) - Julia Gąsiorkiewicz & Vlasta Traczyk (i goście)" jest Artur Gąsiorkiewicz

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej