Disperse + Distorted Harmony + support (Warszawa) - bilety

Tej jesieni Disperse zaprasza na swoją polską trasę koncertową, na której zabierze słuchaczy w magiczną podróż pełną najszczerszych emocji, hipnotyzujących melodii i, przede wszystkim, pełną niebanalnej muzyki w najlepszym wydaniu. Zaprezentowane zostaną utwory z płyt: "Journey Through The Hidden Gardens", "Living Mirrors" oraz "Foreword". Podczas trasy koncertowej towarzyszyć im będzie, występująca po raz pierwszy w Polsce i długo wyczekiwana przez polskich fanów, progmetalowa kapela wywodząca się z Tel Avivu - Distorted Harmony - z premierą nowego albumu "A Way Out". Koncerty rozpoczną dźwięki muzyki Ayden (w pierwszej części trasy) oraz Daima (druga część trasy) - zespołów będących przedstawicielami rodzimej sceny progresywnej.

Koncerty:

 • Łódź - 14 listopada 2018
 • Poznań - 15 listopada 2018
 • Warszawa- 16 listopada 2018
 • Lublin - 20 listopada 2018
 • Rzeszów - 21 listopada 2018
 • Kraków - 22 listopada 2018
 • Wrocław - 24 listopada 2018

Disperse

Disperse to polska formacja muzyczna grająca muzykę z pogranicza progresywnego rocka i metalu, łącząca elementy jazz fusion czy motywy atmosferycznego ambientu z brzmieniami popowego 80's i nowoczesną produkcją. Jej twórczość bazuje na ciągłym eksperymentowaniu z formą, rytmem i harmonią, przy zachowaniu elementów piosenkowej struktury utworów i instrumentalnej wirtuozerii. Korzenie zespołu sięgają roku 2007, kiedy nagrywając pierwsze dema, klawiszowiec i wokalista Rafał Biernacki razem z gitarzystą Jakubem Żyteckim położyli podwaliny pod późniejszą grupę. Odkrywanie i wypracowywanie swojego wspólnego brzmienia w muzyce zaowocowało debiutem długogrającym w 2010 r: "Journey Through The Hidden Gardens". Wraz z płytą przywołującą na myśl Dream Theater czy Riverside rozpoczęły się pierwsze trasy koncertowe zespołu, na których uwagę przyszłych fanów zwróciła dojrzałość kompozycji i techniczna sprawność muzyków. Ich druga płyta, cięższa brzmieniowo "Living Mirrors" była reprezentacją ewolucji Disperse. W następstwie jej wydania i promowania na kolejnych koncertach zespół zyskał rozgłos międzynarodowy. Po intensywnym okresie upływającym na koncertowaniu po Europie, zespół uformował nowy skład, związując się z brytyjczykiem Michaelem Malyan - perkusistą - oraz basistą Bartoszem Wilk. W tym zestawieniu wydany został najnowszy album - "Foreword".

Zespół Disperse występował na scenach w całej Europie i w Japonii, na międzynarodowych festiwalach muzycznych takich jak ProgPower, Generation Prog, UK Tech Fest, Euroblast, Brutal Assault, a także trasach koncertowych u boku takich wykonawców jak Riverside, Tony McAlpine, Dead Letter Circus czy Plini.

Muzyka:

Teledyski:

Linki:

Distorted Harmony

Distorted Harmony - formacja z czołówki izraelskiej sceny progresywno - metalowej. Swoim kompozycjom inspirowanym kanonami progresywnego metalu nadaje nowego, współczesnego brzmienia. Jego znakiem rozpoznawczym są gitarowe riffy przeplatane elektroniką, melodyjny wokal oraz hipnotyzujące, atmosferyczne tło. Początki zespołu sięgają roku 2010 a jego założycielami są Yoav Efron - klawiszowiec i jednocześnie producent zespołu; oraz Yogev Gabay - perkusista. Aktywny na scenach różnych zakątków świata band, poza ojczystym Izraelem, występował na festiwalach w Europie (Haunted Sky Festival, ProgPower Europe, Artmania) i USA (ProgPower USA). Ostatnio można go było usłyszeć na Artmania Festival 2018 wraz z Mogwai, Stevenem Wilsonem, Leprous czy Haken. W Polsce Distorted Harmony pojawią się po raz pierwszy, co ucieszy polskich fanów czekających na premierową odsłonę na żywo ich trzeciego, wydanego w lipcu tego roku i ciepło przyjętego w mediach, albumu "A Way Out" (Rock Area, Gitarzysta). Prócz nowych brzmień można na niej usłyszeć poszerzony o drugą gitarę skład:

 • Michael Rose - wokal
 • Amit Plaschkes - gitara
 • Yoel Genin - gitara
 • Iggy Cohen - bas
 • Yoav Efron - klawisze i programowanie

Poprzednie krążki zespołu to debiutancka "Utopia" z 2012 roku oraz "Chain Reaction" z 2014.

Muzyka:

Teledyski:

Linki:

Support

Zespół otwierający wydarzenie zostanie ogłoszony wkrótce...

40,00 zł

Kup bilet
 • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
 • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
 • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

koncerty koncerty w Warszawie wydarzenia Warszawa Disperse Distorted Harmony

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Disperse + Distorted Harmony + support (Warszawa)" jest Koncerty - Disperse

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Normalny
14 Listopada 2018, 16:00 40,00 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

Jutro, 10:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

III MIĘDZYNARODOWY KONGRES DIAMENTY SPRZEDAŻY - Warszawa

17 Października, 09:00 - 18:00 od 490,00 zł
HOTEL Puławska Residence, 02-801 Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej