Co Jest Grane 24 Festival 2017

Druga edycja miejskiego festiwalu odbędzie się w weekend 10 i 11 czerwca na terenie Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

Voo Voo, Maria Peszek, Łona i Webber, Fisz Emade Tworzywo, Daria Zawiałow, Rebeka, Ten Typ Mes, SMOLIK / KEV FOX, Mary Komasa, domowe melodie, Julia Marcell, Dr Misio, Łąki Łan, Natalia Przybysz, Sorry Boys, Pablopavo to ogłoszeni do tej pory artyści, którzy zagrają na drugiej edycji Co Jest Grane 24 Festival. Wydarzenie się zmienia - z jednodniowego pikniku kulturalnego przekształca się w dwudniowy miejski festiwal kulturalny.

Na terenie Centrum Sztuki Współczesnej na Jazdowie oraz na dziedzincu zamku odbędą się koncerty najlepszych polskich artystów, spotkania z artystami, warsztaty dla dzieci i inne atrakcje, a festiwalowiczów nakarmią i napoją najlepsze warszawskie knajpy i foodtrucki. Nie zabraknie miejsca na koce piknikowe i leżaki, a program festiwalu będzie wypełniony od 14 do ostatniego koncertu.

W przedsprzedaży online są bilety jednodniowe (49 zł) i dwudniowe karnety (79 zł). Tradycyjnie dzieci do lat 12 i dorośli powyżej 65. roku życia na festiwal wchodzą za darmo.

Solidną dawkę rocka zagwarantuje publiczności festiwalu zespół Voo Voo z Wojciechem Waglewskim na czele, energetyczna Maria Peszek i mistrzowie słowa - Łona i Webber. Kolejnych artystów, którzy zagrają w czerwcu na Co Jest Grane 24 Festival poznamy wkrótce.

Oficjalna strona festiwalu: www.cojestgrane24festival.com

Zobacz również:

koncerty koncerty w Warszawie wydarzenia Warszawa
Zobacz na mapie

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

ul. Jazdów 2, Warszawa

Polecamy także:

Marketing Online

14 Czerwca, 17:30 - 20:00
Institute of Design Kielce, Kielce

LEGAL MARKET DAY 2018 - konferencja nowoczesnych prawników

2 Marca, 10:00 - 15:00 367,77 zł
Centrum Konferencyjne Kopernik, Warszawa

Patrick The Pan ■ Hocki Klocki

Niedziela, 20:00 - 22:00
Hocki Klocki / nad Wisłą, Warszawa

Orange Warsaw Festival 2017 - official

Piątek - Sobota
Tor Wyścigów Konnych Służewiec, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej