To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Waves Blockchain Day Powered by Waves Platform, Blockchain Alliance and Partners

Czwartek, 10:00 - 18:00
Mercedes-Benz Polska, 02-460 Warszawa

Bardzo piątek / DJ Envee + Dominik Trębski (trąbka) /

Piątkowy wieczór zainspiruje Cię do tańca brzmieniami prosto z winyli ze wspaniałymi improwizacjami na trąbce. Zagrają Maćko Goliński Envee i Dominik Trębski, o których przeczytacie niżej. Otwórz się w ten piątek i pozwól sobie na bycie w 100% sobą. Jeśli masz z tym jakiekolwiek problemy, to nasi barmani z przyjemnością pomogą pokonać bariery procentami.

Maćko envee Goliński
Przedstawić go jako jednego z najbardziej cenionych w Polsce producentów to absolutne minimum. Maciej Goliński aka Envee to DJ, muzyk i współtwórca uznanego w kraju jak również za granicą, kolektywu DJ`skiego i grupy producenckiej Niewinni Czarodzieje (Innocent Sorcerers) działającej od 2003 roku.

Niezwykle pozytywna i barwna osobowość polskiej sceny klubowej. Od lat czaruje wysmakowanymi, eklektycznymi setami spod znaku HQ, dalekimi od komercyjnych brzmień. Muzyka wszystkich czasów- od najświeższej po tą chrupiącą winylową historią. Muzyka wszystkich rejonów świata. Rytmy miasta i dżungli wpisują się w jego swoistą wizytówkę.

Dominik Trębski
Trębacz, kompozytor i aranżer. Jeden z najzdolniejszych muzyków młodego pokolenia. Projekt Muzykoterapia, który stworzył wraz z wokalistką Izą Kowalewską i kontrabasistą Wojtkiem Traczykiem został uznany przez wielu krytyków za jeden z najciekawszych debiutów ostatnich lat. Dominik współpracuje przy projekcie solowym Kasi Nosowskiej - USB, był również muzykiem w zespole Tworzywo Sztuczne i koncertował z zespołem Ani Dąbrowskiej. Wraz z Envee'm - członkiem kolektywu "Niewinni Czarodzieje" tworzy projekt instrumentalno- DJ'ski " Niedźwiedź w lesie". Jest kompozytorem, aranżerem i producentem utworów na płytach wielu polskich artystów - między innymi Natalii Przybysz i Marysi Sadowskiej.

BARdzo bardzo, Nowogrodzka 11, Warszawa
Rezerwacje: fb, barbardzobardzo@gmail.com
Strat imprezy: 21.00
Otwarcie klubu: 17.00
Wejście wolne.

#Bardzobardzo #Wstępwolny #Impreza

Zobacz również:

koncerty koncerty w Warszawie wydarzenia Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej