Antonina Krzysztoń w koncercie "Światłość w ciemności" - bilety

Koncert Antoniny Krzysztoń z zespołem to prawdziwa uczta dla ducha. W kompozycjach mistycznej pieśniarki odnajdujemy odpowiedź na tęsknoty, które nosimy w sercu. Po raz kolejny wystąpi w Dobrym Miejscu, tym razem w koncercie "Światłość w ciemności" podczas, którego usłyszymy największe przeboje artystki.

fot. Karol Regulski / Dobrym Okiem Fotografia

Antonina Krzysztoń polska pieśniarka, kompozytorka, autorka tekstów. Występowała i występuje na najważniejszych festiwalach, koncertach związanych z szeroko pojętą piosenką poetycką i religijną (min. FAMA, Zamkowe Spotkania Śpiewajmy Poezję). Antonina Krzysztoń stała się wykonawcą znanym szerszej publiczności, kiedy w listopadzie 1993 r. piosenka "Perłowa Łódź" zdobyła pierwsze miejsce w plebiscycie Muzycznej Jedynki. W swojej twórczości stara się szukać tego, co nas łączy i nie ocenia, zaprasza do rozważań, do zadumy i dialogu. Korzysta z folku, który kocha, i to słychać w jej balladach. W jej śpiewie słychać, że inspirują artystkę różne gatunki muzyki. To wszystko składa się, na jej niepowtarzalne interpretacje.

Obecny skład zespołu, z którym gra od wielu lat wchodzą: Marcin Lamch, Manolo (M. Alban) oraz Marcin Majerczyk, znakomity gitarzysta, z którym współpracuje od ponad 20 lat, był także kierownikiem muzycznym wielu jej płyt. Tworzyła też z innymi artystami, m.in. z Michałem Lorencem tworzyła muzykę do filmu dokumentalnego T. Wilde'a "Czas Słowian", z Grzegorzem Królikiewiczem pracowała przy spektaklu teatralnym. Była pomysłodawcą, a także kierownikiem muzycznym płyty "Każda chwila", we współpracy z Leszkiem Możdżerem, Adamem Pierończykiem, Kubą Radomskim i Marcinem Pospieszalskim, Joszkiem Brodą, Mieczysławem Litwińskim. Za ten projekt w 1999 r. otrzymała nagrodę Radia Niepokalanów. Wieloletnia współpraca z dwoma muzykami - Jerzym Słomą Słomiński (instrumenty perkusyjne) i Kubą Radomskim (bas) zaowocowała płytami "Kiedy przyjdzie dzień" (1996 r.), "Pieśni postne" (1998 r.), "Wołanie" (2000 r.). Współpracowała z Mietkiem Szcześniakiem, Krzysztofem Knittelem, Wojciechem Konikiewiczem, Wojciechem Waglewskim, Wojciechem Przybylskim, Edwardem Sosulskim, Adamem Wyrzykowskim, Adamem Strugiem, M. Wieleckim, P. Mazurczakiem, Z. Wegehauptem. Pisała felietony do pisma RUaH, w którym miała swoja stałą rubrykę "Zapistnik".

 "Moim dorobkiem jest możliwość tworzenia różnych projektów ze wspaniałymi, wybitnymi artystami. Moim dorobkiem są moi słuchacze."
Antonina Krzysztoń

swiatlosc_w_ciemnosci_antonina_krzyszton_dobre_miejsce-1

08 marca 2020 r. godz.: 17:00.

Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. B

(MIEJSCA NIENUMEROWANE - LICZBA MIEJSC OGRANICZONA)

45,00 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

koncerty koncerty w Warszawie Koncert Wokal Zespół wydarzenia Warszawa Antonina Krzysztoń Marcin Majerczyk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Antonina Krzysztoń w koncercie "Światłość w ciemności"" jest Dobre Miejsce Dewajtis Sp. z o.o.

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Normalny / miejsca siedzące nienumerowane

dostępnych: 117

8 Marca 2020, 17:00 45,00 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

11 Lutego, 17:30 - 20:30 65,00 zł
Yasumi, Grudziądz

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej