To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

7 Września - 8 Września od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Hotel Q ****, 53-334, Wrocław

Disperse + Distorted Harmony + Ayden (Poznań) - bilety

Tej jesieni Disperse zaprasza na swoją polską trasę koncertową, na której zabierze słuchaczy w magiczną podróż pełną najszczerszych emocji, hipnotyzujących melodii i, przede wszystkim, pełną niebanalnej muzyki w najlepszym wydaniu. Zaprezentowane zostaną utwory z płyt: "Journey Through The Hidden Gardens", "Living Mirrors" oraz "Foreword". Podczas trasy koncertowej towarzyszyć im będzie, występująca po raz pierwszy w Polsce i długo wyczekiwana przez polskich fanów, progmetalowa kapela wywodząca się z Tel Avivu - Distorted Harmony - z premierą nowego albumu "A Way Out". Koncerty rozpoczną dźwięki muzyki Ayden (w pierwszej części trasy) oraz Daima (druga część trasy) - zespołów będących przedstawicielami rodzimej sceny progresywnej.

Harmonogram Poznań - U Bazyla:
 • 18:30 - drzwi
 • 19:00 - Ayden
 • 19:45 - Distorted Harmony
 • 20:40 - Disperse

Koncerty:

 • Łódź - 14 listopada 2018
 • Poznań - 15 listopada 2018
 • Warszawa- 16 listopada 2018
 • Lublin - 20 listopada 2018
 • Rzeszów - 21 listopada 2018
 • Kraków - 22 listopada 2018
 • Wrocław - 24 listopada 2018

Disperse

Disperse to polska formacja muzyczna grająca muzykę z pogranicza progresywnego rocka i metalu, łącząca elementy jazz fusion czy motywy atmosferycznego ambientu z brzmieniami popowego 80's i nowoczesną produkcją. Jej twórczość bazuje na ciągłym eksperymentowaniu z formą, rytmem i harmonią, przy zachowaniu elementów piosenkowej struktury utworów i instrumentalnej wirtuozerii. Korzenie zespołu sięgają roku 2007, kiedy nagrywając pierwsze dema, klawiszowiec i wokalista Rafał Biernacki razem z gitarzystą Jakubem Żyteckim położyli podwaliny pod późniejszą grupę. Odkrywanie i wypracowywanie swojego wspólnego brzmienia w muzyce zaowocowało debiutem długogrającym w 2010 r: "Journey Through The Hidden Gardens". Wraz z płytą przywołującą na myśl Dream Theater czy Riverside rozpoczęły się pierwsze trasy koncertowe zespołu, na których uwagę przyszłych fanów zwróciła dojrzałość kompozycji i techniczna sprawność muzyków. Ich druga płyta, cięższa brzmieniowo "Living Mirrors" była reprezentacją ewolucji Disperse. W następstwie jej wydania i promowania na kolejnych koncertach zespół zyskał rozgłos międzynarodowy. Po intensywnym okresie upływającym na koncertowaniu po Europie, zespół uformował nowy skład, związując się z brytyjczykiem Michaelem Malyan - perkusistą - oraz basistą Bartoszem Wilk. W tym zestawieniu wydany został najnowszy album - "Foreword".

Zespół Disperse występował na scenach w całej Europie i w Japonii, na międzynarodowych festiwalach muzycznych takich jak ProgPower, Generation Prog, UK Tech Fest, Euroblast, Brutal Assault, a także trasach koncertowych u boku takich wykonawców jak Riverside, Tony McAlpine, Dead Letter Circus czy Plini.

Muzyka:

Teledyski:

Linki:

Distorted Harmony

Distorted Harmony - formacja z czołówki izraelskiej sceny progresywno - metalowej. Swoim kompozycjom inspirowanym kanonami progresywnego metalu nadaje nowego, współczesnego brzmienia. Jego znakiem rozpoznawczym są gitarowe riffy przeplatane elektroniką, melodyjny wokal oraz hipnotyzujące, atmosferyczne tło. Początki zespołu sięgają roku 2010 a jego założycielami są Yoav Efron - klawiszowiec i jednocześnie producent zespołu; oraz Yogev Gabay - perkusista. Aktywny na scenach różnych zakątków świata band, poza ojczystym Izraelem, występował na festiwalach w Europie (Haunted Sky Festival, ProgPower Europe, Artmania) i USA (ProgPower USA). Ostatnio można go było usłyszeć na Artmania Festival 2018 wraz z Mogwai, Stevenem Wilsonem, Leprous czy Haken. W Polsce Distorted Harmony pojawią się po raz pierwszy, co ucieszy polskich fanów czekających na premierową odsłonę na żywo ich trzeciego, wydanego w lipcu tego roku i ciepło przyjętego w mediach, albumu "A Way Out" ( Rock Area, Gitarzysta). Prócz nowych brzmień można na niej usłyszeć poszerzony o drugą gitarę skład:

 • Michael Rose - wokal
 • Amit Plaschkes - gitara
 • Yoel Genin - gitara
 • Iggy Cohen - bas
 • Yoav Efron - klawisze i programowanie

Poprzednie krążki zespołu to debiutancka "Utopia" z 2012 roku oraz "Chain Reaction" z 2014.

Muzyka:

Teledyski:

Linki:

Ayden 

Kwartet, którego stylistyka wypływa z brzmień określanych jako post-rock, progresja, ambient. Ayden to emocje i przestrzeń. Zaskakująca i pełna energii instrumentalna podróż, która zainteresuje każdego miłośnika muzycznych wrażeń.

Na początku 2017 roku premierę miał debiutancki album "Identity". Nad produkcją pracowali m.in. członkowie Tides From Nebula, mixem zajął się Jakub Mańkowski znany ze współpracy m.in. z Behemoth czy Obscure Sphinx.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy zespół miał okazję odbyć trasę z zespołami Disperse, Retrospective. Supportowali również Spoiwo, Besides, Sounds Like The End Of The World, Spiral, Kairon, IRSE (FI) , Immanu El (SWE). Na koncertach można się spodziewać się przedpremierowego wykonania nowych utworów pochodzących z krążka, którego premierę zaplanowano na drugą połowę 2019.

Muzyka:

Teledyski:

Linki:

Zobacz również:

koncerty koncerty w Poznaniu wydarzenia Poznań Disperse Distorted Harmony

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Disperse + Distorted Harmony + Ayden (Poznań)" jest Koncerty - Disperse

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej