To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

7 Września - 8 Września od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Hotel Q ****, 53-334, Wrocław

Medytacja w Krainie Dźwięku - 6.01

Jedno spotkanie. Galaktyka wrażeń.


MEDYTACJA W KRAINIE DŹWIĘKU to doświadczenie, które odmienia życie. Najwyższe wibracje przenikają ciało i dają odczuć jedność ducha i materii. Jak to możliwe?

Dźwięk gongów i mis potrafi wywołać stan, który trudno opisać. To uczucie zatrzymania czasu, jedności wszystkich i wszystkiego. To również doznanie absolutnego oderwania od problemów oraz zanurzenia się w tu i teraz. Dlatego MEDYTACJA W KRAINIE DŹWIĘKU jest wyjątkową szansą oderwania się od ograniczeń i barier. Czy są jakieś przeciwwskazania? Dźwięk gongów i mis potrafi być głośny, ale wibracje mają naturalny charakter i dlatego są bezpieczne dla ucha wewnętrznego oraz błony bębenkowej.

Jak się przygotować do tego doświadczenia? Weź ze sobą matę i koc. Ubranie powinno być luźne. Dalej zaczynają się doznania. Tylko tyle i aż tyle...


Q & A


1. MEDYTACJA W KRAINIE DŹWIĘKU jest dla każdego, ale czy są jakieś szczególne przypadki ludzi, którym to spotkanie z reguły pomaga ?


Doznania związane z muzyką wibracyjną pomagają osobom, którym ze zmęczenia czy znużenia nic się nie chce i które mają ochotę zaszyć się pod kocem przed telewizorem. Większość z nas zna taki stan, gdy codzienne życie wygląda tak samo, a jego proza zaczyna nas przygniatać i odbierać całą radość i energię. Wszyscy czasem potrzebujemy zatrzymać się, zwolnić, odetchnąć głęboko, wsłuchać się we własne potrzeby i naładować energią, bez której codzienne funkcjonowanie staje się bardziej wegetacją niż życiem.


2. Skuteczność medytacji jest niezaprzeczalna, ale co się dzieje, gdy połączymy medytację z terapią dźwiękiem ?


Gdy połączymy medytacje z dźwiękiem następuje natychmiastowa zmiana częstotliwości fal mózgowych do głębokiego Alfa, co powoduje szybkie osiągniecie stanu odprężenia i wzrost poziomu energii życiowej. Podczas terapii dźwiękiem harmonizuje się praca całego organizmu oraz synchronizuje aktywność mózgu. Ciało rozluźnia się, uwalnia od stresu i wycisza, a my zostajemy wprowadzeni w stan medytacyjny, który bardzo trudno uzyskać bez dźwięku podczas jednorazowego spotkania terapeutycznego. Musimy pamiętać, że nasza codzienna uwaga skupiona jest na tak wielu sprawach (nierozwiązane problemy, niespłacone kredyty, brak pieniędzy, biznes w depresji, życie osobiste oraz kariera w zastoju), że jest nam zbyt ciężko kontrolować i zarządzać myślami. Taki brak kontroli jest wyniszczający. Kluczem do zmiany tego stanu jest MEDYTACJA W KRAINIE DŹWIĘKU. Jest to najszybsza z metod, które znam.


3. Kto najczęściej przychodzi na spotkania SUNSANDRY? Jacy są to ludzie? Czym się zajmują? Jakie mają dolegliwości? Jakich zmian oczekują ?


MEDYTACJA W KRAINIE DŹWIĘKU jest bardzo polecana dla kobiet. Spotkanie z dźwiękiem harmonizuje poziom hormonów i pracę gruczołów dokrewnych. Ale również i mężczyźni którzy pragną oczyścić organizm z toksyn i zadbać o swój wygląd bardzo często przychodzą na nasze spotkania.

Dźwięk doskonale pomaga w stanach lękowych, poprawia sen i funkcjonowanie narządów wewnętrznych u zapracowanych przedsiębiorców. Dlatego dzięki MEDYTACJI W KRAINIE DŹWIĘKU można uwierzyć w swoje możliwości i odnaleźć cel oraz sens życia. Można także oczyścić energię, uwalniając ją z negatywnych myśli i emocji, które każdego dnia nieświadomie "łapiemy" w bardzo dużych ilościach.


4. Czy w praktyce SUNSANDRY istnieje jakiś szczególny przypadek czy sytuację osoby, u której MEDYTACJA W KRAINIE DŹWIĘKU dokonała bardzo znaczących zmian ?


Takich przypadków jest bardzo dużo. Wielu ludzi, z którymi pracuje SUNSANDRA, mówi, jak wiele zmian zaszło u nich po doświadczeniu z muzyką wibracyjną. Należy jednak również pamiętać że musimy chcieć tych zmian oraz pragnąć otworzyć się na nie. MEDYTACJA W KRAINIE DŹWIĘKU otwiera u większości osób przepływy energii życiowej, co powoduje ogromne przyspieszenie realizacji planów zawodowych. Osoby po takim spotkaniu często mówią, że czują pustkę w głowie i lekkość w ciele. Dzięki temu potrafią podejmować wzmacniające ich decyzje i pozbyć się destrukcyjnych myśli. Wiele osób zaczyna dostrzegać rozwiązania problemów, które blokują realizacje ich marzeń czy zarabianie większej ilości pieniędzy. To dzięki falom Alfa ludzie doświadczają największych oświeceń w dziedzinie kreatywności i wizjonerstwa i właśnie takie zwrotne informacje otrzymuje SUNSANDRA po naszych wspólnych doświadczeniach z MEDYTACJĄ W KRAINIE DŹWIĘKU.


Czekam na Ciebie - SUNSANDRA

Zobacz również:

koncerty koncerty w Olsztynie koncerty rozwój osobisty wydarzenia Olsztyn medytacja rozwój osobisty świadomość

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Medytacja w Krainie Dźwięku - 6.01" jest SUNSANDRA

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej