To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

Mafia - koncert w Radiu Lublin

Pojutrze, 19:00
Radio Lublin, Lublin

Executive coaching w praktyce. Dyskusyjny Klub Coachingu / Lublin

19 Grudnia, 17:15 - 20:15
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Regionalny Ośrodek w Lublinie, Lublin

Grzech Piotrowski, One World - Wieczorne Natężenie Jazzu

Grzech Piotrowski - kompozytor, saksofonistą, producent muzyczny. Twórca międzynarodowej formacji World Orchestra Grzech Piotrowski, formatu Silent Concert i One World. Właściciel i organizator siedmiu festiwali. Najważniejszy to Wschód Piękna (Warmia), Jazztival, World Orchestra Camp - Toscania, WO Festival w Ufa, WO Festival Cabo Verde, Ecofonia (Jasiel) i WO Festival Warszawa. Od 2019 roku współtworzy klub Six Seasons WO House na warszawskim Wilanowie. Ukończył Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w katowickiej Akademii Muzycznej w klasie saksofonu. Artysta balansujący na krawędzi jazzu, folkloru, muzyki filmowej. Jego muzyka jest głęboko zakorzeniona w polskiej tradycji, wschodnim i bałkańskim folklorze oraz klasyce. Laureat wielu nagród, trzykrotnie nominowany do Fryderyków za płytę World Orchestra.
World Orchestra wymyka się z ram i standardów. To muzyczna podróż pełna przestrzeni, subtelnych emocji i magii. Jej muzyka jest opisywana przez krytyków i słuchaczy jako "język duszy, który podświadomie wszyscy znamy, którego piękno jest w stanie poruszyć każdego, niezależnie od wieku, wyznawanej religii, kontynentu czy majętności". Jest to podróż do korzeni muzyki. Do muzyki świata, prastarej improwizacji z czasów, w których nie było zapisu nutowego, a wielopokoleniowe tradycje muzyczne były przekazywane z ojca na syna. World Orchestra to zderzenie korzeni muzyki świata z orkiestrą symfoniczną, jazzem, folklorem i muzyką filmową. Mimo rozwoju cywilizacji muzyka pozostaje jedynym uniwersalnym językiem świata.

Kolejne imprezy w Radiu Lublin:

28 listopada, godz. 18.00, Studio im. Budki Suflera - spotkanie z Wojciechem Chmielarzem (Kryminalne czwartki w Lublinie)
29 listopada, godz. 19.00, Studio im. Budki Suflera - koncert Justyny Bacz (Nie tylko rock'n'roll)

Zobacz również:

koncerty koncerty w Lublinie wydarzenia Lublin

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Grzech Piotrowski, One World - Wieczorne Natężenie Jazzu" jest Radio Lublin

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej