To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

Blockchain Alliance Cracow

Pojutrze, 14:00 - 22:00
Audytorium im. W. Danka, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie​​, 30-084 Kraków

HTML I CSS I JavaScript I kurs #PLEOmethod od podstaw!

5 Stycznia, 09:00 1 845,00 zł
PLEO method, Kraków

Toto / 28 II / Tauron Arena Kraków

Już 28 lutego TOTO wystąpi w Krakowie! Agencja koncertowa Knock Out Productions, która jest organizatorem krakowskiego wydarzenia przygotowała specjalny niezbędnik koncertowy, który może pomóc w dniu koncertu.

Mapka: http://bit.ly/2FlrxX4

Wejście do hali będzie się odbywało wejściem nr 1 oraz nr 3.
Zejście na płytę będzie odbywać się z poziomu A schodami z holu głównego, wejściami 1,2,4,5,6,7,9,10.

1. Dokładna czasówka koncertu:
17:00 - Meet & Greet (wejście nr 1)
19:00 - Otwarcie bram
20:30 - ... - Toto

2. Kasy biletowe przy Tauron Arena Kraków.
Bilety na koncert będzie można zakupić w kasie nr 1 (przy wejściu nr 1) od 16:00.

3. Parking przy hali.
Oficjalny parking znajduje się tuż przy hali Tauron Arena Kraków. Bilety na ten parking można kupować na: https://goo.gl/pPKoFR

4. Dojazd komunikacją miejską na halę:
Tramwaje:
- przystanek Tauron Arena Kraków (al. Pokoju): 1, 14, 22, 62 (linia nocna)
- przystanek Wieczysta (od ul. Mogilskiej): 4, 5, 9, 10, 52, 64 (linia nocna)
Autobusy:
- przystanek Tauron Arena Kraków (al. Pokoju): 128, 662 (linia nocna)
- przystanek Wieczysta (od ul. Mogilskiej): 124, 424, 664 (linia nocna)

5. Palarnia.
Palarnia zewnętrzna znajduje się między wejściami #1 i #2, można na nią wyjść z holu głównego z poziomu A.

6. Merch.
Na koncercie będą dostępne oficjalne gadżety Toto. Stoiska będą znajdowały się przy wejściu nr 1 oraz nr 3. Płatność tylko gotówką. Najbliższy bankomat znajduje się w Galerii Plaza lub M1. Prosimy o wcześniejsze zaplanowanie wypłat, ponieważ podczas trwania imprezy po wyjściu z hali bilet traci ważność.

7. Osoby niepełnosprawne
Tauron Arena Kraków jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Miejsca dla osób niepełnosprawnych znajdują się w sektorach A4 oraz A7.

8. Osoby poniżej 16 roku życia.
Osoby, które w dniu koncertu nie ukończyły 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie na poniższych zasadach.
- osoby, które w dniu koncertu ukończyły 13 lat, ale nie ukończyły 16 lat muszą przy wejściu przekazać obsłudze koncertu wypełnioną zgodę na udział w koncercie. Wzór zgody:
https://www.docdroid.net/Tl06ZJG/zgoda-powyzej-13-roku-zycia.doc.html
- osoby, które w dniu koncertu nie ukończyły 13 lat muszą być pod okiem opiekuna oraz na wejściu przekazać wypełnione oświadczenie. Wzór zgody:
https://www.docdroid.net/EBPk7fR/zgoda-do-13-roku-zycia.doc.html

9. Bezpieczeństwo
Na terenie imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia i posiadania broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych (za wyjątkiem zakupionych w Tauron Arena Kraków), środków odurzających lub substancji psychotropowych, paralizatorów, miotaczy gazu, noży, pałek, łańcucha, petard, świec dymnych, laserów, wskaźników laserowych oraz przedmiotów, które mogłyby być wykorzystane jako pociski oraz wszelkich im podobnych, wszelkich opakowań szklanych, metalowych oraz plastikowych oraz wszelkich przedmiotów o ostrym zakończeniu, oraz bezwzględny zakaz wnoszenia i posiadania sprzętu nagrywającego audio i video oraz profesjonalnego sprzętu fotograficznego (dopuszczalne są telefony komórkowe oraz aparaty bez zmiennej optyki), a także wykonywania fotografii, nagrywania dźwięku i filmowania.

Na terenie imprezy nie będzie dostępnego depozytu.
========
Knock Out Productions prezentuje koncert z okazji 40-lecia istnienia grupy Toto! Amerykanie pojawią się 28 lutego 2018 roku w Krakowie.

Oprócz okrągłego jubileuszu, Toto będzie równocześnie świętować wydanie kompilacyjnego albumu "40 Trips Around The Sun" (Sony Worldwide). Wspomniana płyta będzie wyjątkowym zbiorem, na którym oprócz najbardziej znanych hitów z repertuaru amerykanów, usłyszymy całkowicie nowe utwory Toto.

Data premiery "40 Trips Around The Sun" została zaplanowana na początek lutego 2018 roku. Termin wydania płyty zbiegnie się równocześnie z wystartowaniem światowej trasy "40 Trips Around The Sun World Tour".

Na koncert twórców takich przebojów jak: "Africa", "Hold The Line" czy też "Rosanna" zapraszamy 28 lutego do TAURON Arena Kraków.

TOTO (USA) pop, rock, pop rock:
Ponad 40 milionów sprzedanych płyt na świecie, sześć nagród Grammy, kapitalny warsztat muzyków oraz megaprzeboje, jak "Hold The Line", "Rosanna", "Africa", "Stop Loving You", "I'll Be Over You". Tak można rozpocząć krótką prezentację powstałego w 1977 roku w Kalifornii zespołu Toto. Zespołu, który pokochał koncerty w Polsce do tego stopnia, że zarejestrował u nas DVD ("35th Anniversary - Live In Poland" z łódzkiej Atlas Areny), które okazało się kolejnym sukcesem komercyjnym zespołu.
Jeśli ktoś zapyta, co to takiego ambitna muzyka popowa, włączenie jednej z 17 studyjnych płyt kapeli (albo kilku koncertowych), powinno być wystarczającą odpowiedzią. Choć dotykany przez tragedie (śmierć jednego z braci Porcaro, poważna choroba drugiego), zespół Toto dość regularnie nagrywa i przede wszystkim koncertuje. Właśnie na żywo pokazuje swoją wielką klasę, bawiąc się z publicznością, improwizując, mieszając pop z drapieżnym rockiem i subtelnym jazzem. Widowiskiem doskonale sterują Steve Lukather i Joseph Williams (syn mistrza Johna, autora muzyki do "Gwiezdnych Wojen").
Kilka lat temu Toto zjawiło się na dwa koncerty (Wrocław, Warszawa), które przyjęte zostały owacyjnie. Zimą 2018 roku pojawią się po raz pierwszy w Krakowie, w ramach tournée, celebrującego 40-lecie istnienia. Na pewno zabrzmią wszystkie największe hity Amerykanów i na pewno zabawa będzie przednia. Warto się pojawić tych wspaniałych muzyków oraz równie wspaniałych ludzi, którzy, choć są sławni i bogaci, nie zapominają o słabszych i poszkodowanych przez los i wspierają strażaków z Kalifornii, weteranów wojennych, działania ONZ pomagające ludziom na całym świecie.
Sprawdź, jeśli lubisz: Steely Dan, The Eagles, Michael Jackson, Styx, Cheap Trick, Foreigner…
http://totoofficial.com
https://www.facebook.com/totoband
https://www.youtube.com/watch?v=FTQbiNvZqaY

Kto zagra:
TOTO (USA) pop, rock, pop rock

Kiedy: 28 lutego (środa) 2018
Gdzie: Kraków @ TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7
Bilety: 199-349 zł
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na: https://goo.gl/xQkGMJ

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Zobacz również:

koncerty koncerty w Krakowie wydarzenia Kraków organizacja

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej