To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

Wtorek, 17:30 - 20:30 65,00 zł
QAL Group, Grudziądz

OpenReaktor #72

13 Lutego, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 189,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

"Nie dokazuj miły, nie dokazuj czyli Historie Miłosne Honzatko" - KONCERT w PIWNICY pod BARANAMI

PIWNICA pod BARANAMI zaprasza na KONCERT "NIE DOKAZUJ MIŁY, NIE DOKAZUJ czyli HISTORIE MIŁOSNE HONZATKO", którego premierowe wykonanie odbyło się w Piwnicy 27 października 2017 w ramach GRECHUTA FESTIVAL 2017!!!
Piwnica pod Baranami | Rynek Główny 27 | Kraków 
czwartek | 3 maja 2018 | 20:30
Przed nami nieprawdopodobnie emocjonalna podróż przez życie utkana z piosenek Marka GRECHUTY, Agnieszki OSIECKIEJ, Mariana HEMARA, Jana WOŁKA, Wojciecha MŁYNARSKIEGO, Grzegorza TURNAUA, Kazika STASZEWSKIEGO w chwytających za gardło interpretacjach MARTY HONZATKO, której towarzyszą muzycy Kabaretu Piwnica pod Baranami oraz fantastyczny pianista, którego z radością specjalnie na tę okazję zapraszamy do Krakowa!
............***...........
Trzymający w napięciu, wzruszający, często zabawny, czasem sentymentalny, a czasem melancholijny koncert, który z całą pewnością nikogo nie pozostawi obojętnym.
Oto nasz wiosenny prezent dla tych wszystkich, którym nie udało się kupić biletów na zimowe koncerty Marty Honzatko w PIWNICY pod BARANAMI!
............***...........
Marta HONZATKO - wokal;
Michał RORAT - fortepian;
Michał PÓŁTORAK - skrzypce;
Maciej PÓŁTORAK - instrumenty perkusyjne.
............***...........
BILETY:
* 35zł przedsprzedaż / 45zł w dniu koncertu
* dostępne ON-LINE oraz w BARZE Piwnicy pod Baranami, Rynek Główny 27 (bar do Waszej dyspozycji codziennie od 11:00 do po-północy co najmniej) 🍹☕️🍻🍸
............***...........
Marta HONZATKO - aktorka filmowa i teatralna. Absolwentka PWST w Krakowie. Od 2012 r. związana z Teatrem Mickiewicza w Częstochowie. Znana krakowskiej publiczności ze scen kabaretowych Lochu Camelot oraz Piwnicy pod Baranami. Odtwórczyni głównej roli w filmie Antoniego Krauze "Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł". Śpiewa również aktorski rock alternatywny w projekcie "Honzatko Rozmontowana" stworzonym wspólnie z Michałem Zabłockim i Aleksandrem Brzezińskim.
Laureatka Stypendium Twórczego Miasta Krakowa oraz GRECHUTA FESTIVAL 2010.
............***...........
MICHAŁ RORAT. Pianista. Absolwent Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie na Wydziale Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej. Współpracuje z teatrem im. Adama Mickiewicza w Częstochowie, pianista częstochowskiej formacji jazzowej BlackBird, w której można usłyszeć również jego kompozycje. Współpracował z wieloma artystami sceny polskiej, jak i zagranicznej, m.in.: Frank Parker , Brad Terry, Marcin Pospieszalski, Piotr Machalica, Zbigniew Wodecki, Michał Walczak, Michał Gasz, Katarzyna Moś, Olek Klepacz, Margaret.
............***............
Wspólna przygoda muzyczna Marty Honzatko & Michała Rorata rozpoczęła się ponad 5 lat temu przy pracy nad spektaklem "Hemar w Chmurach" w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.
Porozumiewają się tym samym językiem scenicznym i muzycznym, a energia przyjaźni w życiu przenosi się na estradę i scenę. Za nimi kolejne projekty muzyczne, konkursy wokalne, spektakle, z pośród których wymienić należy recital "Nie tylko kobieta" w reżyserii Roberta Dorosławskiego oraz spektakl "Wesołe Miasteczko" w reżyserii André Hübnera-Ochodlo w całości stworzony z piosenek Agnieszki Osieckiej.
Podczas pracy nad projektem w ramach Grechuta Festival 2017 dołączyli do nich artyści Piwnicy pod Baranami - skrzypaczka Agata Półtorak i aktor Maciej Półtorak, który w drugim wcieleniu jest perkusistą. Nazwisko Półtorak pojawiło się nieprzypadkowo - ojciec Agaty i Macieja, Michał Półtorak jest legendarnym skrzypkiem zespołu Anawa, współpracującym przez lata z Markiem Grechutą.
............***............
MICHAŁ PÓŁTORAK. Skrzypek, muzyk Kabaretu Piwnica pod Baranami, występujący m.in. w zespole Grzegorza Turnaua, członek grupy Anawa od 1976 roku i jej kierownik muzyczny od roku 1980, ponad dwie dekady występujący i nagrywający z Markiem Grechutą. Od wielu lat akompaniuje na skrzypcach (a także na mandolinie) największym gwiazdom Piwnicy pod Baranami. Obecnie kierownik muzyczny Kabaretu.
............***............
MACIEJ PÓŁTORAK. Aktor, artysta Kabaretu Piwnica pod Baranami (od 2005 r.), wykształcony perkusista.
Absolwent PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie oraz Liceum Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Krakowie w klasie perkusji.
Od 2007 r. aktor Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.
Obecnie można go zobaczyć na scenie Piwnicy pod Baranami podczas sobotnich kabaretów oraz koncertów, a także na scenie Teatru im. Adama Mickiewicza w spektaklach: jako HAMLETA w "Hamlecie" Williama Szekspira w reż. André Hübnera - Ochodlo, w "Mieście Szklanych Słoni" w reż. Andrzeja Bartnikowskiego, "W starych dekoracjach" wg T. Różewicza w reż. Igora Gorzkowskiego, w Tango FM w reż. Jacka Bończyka, w spektaklu "Hemar w chmurach. Kabaret" w reż. Piotra Machalicy, w "Znikomości" Larsa Norena w reż. André Hübnera - Ochodlo oraz w innych.
Jest Laureatem Nagrody im. Zbigniewa Grucy przyznawanej przez Dziennik Teatralny za tytułową rolę w "Hamlecie" oraz Nagrody Prezydenta Miasta Częstochowy za "wybitną kreację wokalno-aktorską Hamleta" na scenie Teatru im. Mickiewicza (2015).
Jako syn skrzypka Michała Półtoraka związany z Piwnicą pod Baranami od dziecka.
............***...........
Fotografia Marty Honzatko: Marcin Brzózka
(Zdjęcia pochodzi z premiery koncertu w Piwnicy pod Baranami w ramach GRECHUTA FESTIVAL 2017)

Zobacz również:

koncerty koncerty w Krakowie wydarzenia Kraków koncert Sergiusz Orłowski Agata Półtorak

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia ""Nie dokazuj miły, nie dokazuj czyli Historie Miłosne Honzatko" - KONCERT w PIWNICY pod BARANAMI" jest Piwnica pod Baranami

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej