To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Life Balance Congress

29 Listopada - 1 Grudnia od 110,00 zł
Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

6 Grudnia, 17:30 - 20:30 65,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

30 Listopada - 1 Grudnia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

"Miłość Ci Wszystko Wybaczy" - Lata dwudziesta, lata trzydzieste - Koncert SZLAGIERÓW MIEDZYWOJENNYCH Pod Baranami! - bilety

Zapraszamy na KONCERT SZLAGIERÓW z POLSKI MIĘDZYWOJENNEJ!!!
"Miłość Ci Wszystko Wybaczy", "To Ostatnia Niedziela", "Ja się Boję Sama Spać", "Nikt tylko Ty" oraz inne słynne piosenki rozkosznego okresu międzywojnia w osobistych, jazzujących aranżacjach AGNIESZKI GROCHOWICZ i jej Zespołu, zachowujących oryginalny wdzięk utworów.Przedwojenni celebryci, seksbomby i łamacze serc: Hanka Ordonówna, Zula Pogorzelska, Mira Zimińska, Eugeniusz Bodo, Adolf Dymsza, Loda Halama - to na ich punkcie szalała Polska DWUDZIESTOLECIA MIĘDZYWOJENNEGO!
Mimo upływu dziesięcioleci - dzięki Agnieszce Grochowicz i Jej Muzykom - wciąż możemy zajrzeć za kurtynę przedwojennego kabaretu!
Posłuchajcie najsłynniejszych szlagierów przedwojennych gwiazd znanych ze scen kabaretów, ekranów kin i radia!Na scenie:

🎤Agnieszka GROCHOWICZ - śpiew / vocal

🎹Adam NIEDZIELIN - fortepian / piano

🎸Antoni DĘBSKI - gitara basowa / bass

🥁Damian NIEWIŃSKI - perkusja / percussion

📎BILETY: 45zł (I pula) / 50zł (II pula i bezpośrednio przed koncertem)

📌DOSTĘPNE w BARZE Piwnica Pod Baranami oraz internetowo:📎ON-LINE: https://evenea.pl/event/agnieszkagrochowicz/

Koncert odbędzie się na Scenie Pracowni w PIWNICY pod BARANAMI.

............***...........

AGNIESZKA GROCHOWICZWokalistka, autorka tekstów i muzyki. Autorka tekstów piosenek współpracująca z czołówką polskich kompozytorów piosenki: Zygmuntem Koniecznym, Andrzejem Zaryckim, Włodzimierzem Nahornym, Jerzym Derflem,Ewą Kornecką, Januszem Grzywaczem, Mirkiem Czyżykiewiczem i najzdolniejszymi kompozytorami młodego pokolenia.Dyplomowana aktorka, absolwentka krakowskiej PWST, gdzie uczyli ją m.in Jerzy Stuhr, Mikołaj Grabowski, Krzysztof Globisz, czy Anna Polony. Koncertowała m.in w Radio Kraków, Filharmonii Opolskiej, Teatrze Muzycznym w Toruniu, Piwnicy pod Baranami.

............***............

Zygmunt KONIECZNY, kompozytor:

"Słyszałem recital Agnieszki Grochowicz i uważam, że jest to jedna z najlepszych wokalistek w Polsce; wszechstronnie muzykalna i znakomicie interpretująca śpiewany tekst. Jej występ jest niezapomnianą kreacją artystyczną. (...) Gorąco polecam."

Zygmunt Konieczny

............***............

Leszek WÓJTOWICZ, poeta, bard, kompozytor, artysta Piwnicy pod Baranami:

"Agnieszka Grochowicz. Artystka w ujmujący sposób wszechstronna. Pieśniarka, poetka, autorka muzyki. Intrygująca i wrażliwa. Kreuje swoją obecność na scenie nie pozbywając się autentyczności. Jej śpiew przykuwa uwagę. Opowiada o świecie z gorzkim uśmiechem, nie zapominając o radości, jaką może przynieść życie. Warto Agnieszki posłuchać, warto się zachwycić. Warto."

............***............

Andrzej Zarycki, kompozytor:

"Utalentowana muzycznie, wrażliwa, pracowita, precyzyjna, odpowiedzialna, twórcza aktorka.... Radość śpiewania i inteligencja sprawia, że jej interpretacje oprócz jakości warsztatowej i artystycznej mają rzadki, precyzyjnie kontrolowany wdzięk. Są pełne lekkości i przykuwającego uwagę uroku. Z satysfakcją przyjąłem propozycję współpracy z Panią Agnieszką przygotowującą nowe pieśni do kolejnego swojego recitalu. Teksty, które otrzymałem do umuzycznienia, śpiewają od pierwszego czytania."

............***............

Ewa Kornecka, kompozytorka:

"Agnieszka Grochowicz - niezależna, indywidualna, naturalna i bezkompromisowa - to niepowtarzalna "jakość sama w sobie" śpiewająca, komponująca i pisząca teksty artystka - obdarzona instynktem scenicznym, wspartym solidnym przygotowaniem profesjonalnym. Jej spektakle recitale są starannie zakomponowane, różnorodne i konsekwentne w warstwie literackiej nawiązujące do najlepszych tradycji piosenki - Osieckiej, Kabaretu Starszych Panów - są przewrotne i inteligentne, w warstwie muzycznej czerpiące z klasyki i jazzu. Śpiewając - wciela się w postacie; widz i słuchacz jest świadkiem fascynujących metamorfoz. Wszystkie te elementy wsparte niebanalną techniką wokalną i interpretacją z pogranicza piosenki aktorskiej są gwarancją niezwykłego, intrygującego wydarzenia, jakim jest każdy koncert Agnieszki Grochowicz."

............***............

więcej o Agnieszce Grochowicz: 

https://www.facebook.com/Agnieszka-Grochowicz-3207...://pl.wikipedia.org/wiki/Agnieszka_Grochowicz

http://teksty.org/agnieszka-grochowicz

teksty-piosenekhttp://krakowskascenamuzyczna.pl/zespoly/agnieszka...://

www.filmweb.pl/person/Agnieszka+Grochowicz-157426

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

REGULAMIN:
1. Bilety dostępne są w barze Piwnicy pod Baranami, Rynek Główny 27 oraz ON-LINE na evenea.pl
2. Rezerwacje telefoniczne odebrać można najpóźniej 30 minut przed koncertem.
3. Koncert odbędzie się na Scenie "Pracowni" w Piwnicy pod Baranami.
4. Miejsca są nienumerowane.
5. Przed koncertem zapraszamy Państwa do szatni (na sali jest gorąco).
6. Na salę koncertową można wnosić napoje i alkohol zakupiony w barach Piwnicy pod Baranami.
7. W związku z punktem 4., 5. i 6. zapraszamy na koncert z odpowiednim wyprzedzeniem. Po rozpoczęciu koncertu i zgaszeniu świateł zajmowanie wybranych dowolnie miejsc jest niemożliwe. Osobom spóźnionym, które nie wejdą na salę, nie zwracamy kosztów biletu.
8. Na widownię zaczniemy Państwa wpuszczać na 20 minut przed rozpoczęciem koncertu.
9. W razie odwołania koncertu z winy organizatora lub artystów zwracamy Państwu 100% poniesionych kosztów za bilety. Nie zwracamy kosztów dojazdu etc.
10. Zakup biletu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Zobacz również:

koncerty koncerty w Krakowie wydarzenia Kraków Adam Niedzielin Agnieszka Grochowicz Antoni Dębski Damian Niewiński

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia ""Miłość Ci Wszystko Wybaczy" - Lata dwudziesta, lata trzydzieste - Koncert SZLAGIERÓW MIEDZYWOJENNYCH Pod Baranami!" jest Piwnica pod Baranami

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej