To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

ŚWIATECZNY KONCERT "Szukamy Stajenki. Najpiękniejsze kolędy JACKA KACZMARSKIEGO" W PIWNICY pod BARANAMI

30 Grudnia, 19:00 - 20:30 od 40,00 zł
Piwnica Pod Baranami, Kraków

Konrad Ligas GYPSY JAZZ Project - Koncerty Pod Baranami

Dzisiaj, 19:30 - 21:15 40,00 zł
Piwnica Pod Baranami, Kraków

MIKOŁAJKOWY KONCERT MUZYKI FILMOWEJ - utwory JOHNa WILLIAMSa, HANSa ZIMMERa, HOWARDa SHORE'a i innych - w PIWNICY pod BARANAMI - Koncert dodatkowy (godz. 18:00)

PIWNICA pod BARANAMI zaprasza na MIKOŁAJKOWY KONCERT MUZYKI FILMOWEJ!

Usłyszycie najwspanialsze fragmenty muzyki filmowej JOHNA WILLIAMSA z filmów "Star Wars", "Harry Potter", "Indiana Jones" & "Jurassic Park"; HANSA ZIMMERA z filmów "Gladiator", "Pirates of the Caribbean", "Inception" & "Sherlock Holmes"; Davida Arnolda z filmu "JAMES BOND"; Danny'iego Elfmana z filmu "MISSION IMPOSSIBLE" oraz HOWARDA SHORE'a z filmu "The LORD of the RINGS"!


Muzyczną ucztę wykona obsypywany nagrodami kwartet smyczkowy Airis String Quartet:

Aleksandra Czajor - violin I
Grażyna Zubik - violin II
Malwina Tkaczyk - viola
Mateusz Mańka - cello


BILETY: 45zł (PROMOCJA!) / 50zł (II pula oraz bezpośrednio przed koncertem)

DOSTĘPNE: w BARZE Piwnicy pod Baranami, Rynek Główny 27, Kraków

ON-LINE: www.evenea.pl

Koncert odbędzie si na scenie Pracowni w Piwnicy pod Baranami.


Airis String Quartet jeden z najbardziej interesujących zespołów młodego pokolenia w Polsce. Założony w 2008 roku, w niespełna pół roku od swojego powstania osiągnął pierwszy znaczący sukces - zdobył II Nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Współczesnej Muzyki Kameralnej w Krakowie, co nadało pęd dalszemu rozwojowi zespołu. Kolejne lata przyniosły wiele innych nagród i wyróżnień,do najważniejszych należą: "EMCY Prize For Excelent Performance" na Konkursie Charles Hennen Competition w Holandii (2012), III Nagroda na Międzynarodowym Konkursie Muzycznym na Malcie (2015), Nagroda Specjalna za najlepsze wykonanie utworu kompozytora XX wieku na II Międzynarodowym Konkursie Kwartetów Smyczkowych im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (2017) oraz Nagroda Specjalna za najlepsze wykonanie utworu Krzysztofa Pendereckiego na II Międzynarodowym Konkursie Muzyki Kameralnej im. Ludwiga van Beethovena w Lusławicach (2017).
Airis String Quartet kształcił się pod kierunkiem muzyków Kwartetu Dafo w Krakowie, w ARTez Konserwatorium Zwolle w Holandii, a następnie na Uniwersytecie Muzycznym i Sztuk Scenicznych w Wiedniu w klasie prof. Johannesa Meissla i na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie altowiolisty Apollon Musagete Quartett Piotra Szumieła. Zespół był również członkiem European Chamber Music Academy, a podczas licznych kursów mistrzowskich miał okazję pracować z wybitnymi artystami z takich zespołów, jak Ysaÿe Quartet, Quatuor Diotima, Alban Berg Quartet, Melos Quartet, Quatuor Danel, Szymanowski Quartet, Silesian String Quartet, Royal String Quartet i Apollon Musagète Quartett.
Kwartet koncertuje w kraju i za granicą. W jego szerokim i różnorodnym repertuarze od wielu lat szczególne miejsce zajmuje muzyka XX i XXI wieku. Zespół stale poszukuje nowych inspiracji, niejednokrotnie wykraczając poza ramy muzyki klasycznej; z jego inicjatywy powstało kilka nowych dzieł w ramach programu "Kolekcje" - priorytet "Zamówienia kompozytorskie". Kwartet miał przyjemność współpracować również z m.in. Maestro Krzysztofem Pendereckim, Rafałem Augustynem, Miłoszem Bembinowem, a także z kompozytorami muzyki do filmów i do gier komputerowych: Garrym Schymanem, Krzysztofem A. Janczakiem, Arkadiuszem Reikowskim.
Airis String Quartet ma na swoim koncie gościnny udział w wielu nagraniach płytowych oraz nagraniach ścieżki dźwiękowej do filmów i gier komputerowych. W 2018 roku ukazała się debiutancka w pełni kwartetowa płyta zespołu zatytułowana "Hartmann".

Zobacz również:

koncerty koncerty w Krakowie Muzyka filmowa wydarzenia Kraków

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "MIKOŁAJKOWY KONCERT MUZYKI FILMOWEJ - utwory JOHNa WILLIAMSa, HANSa ZIMMERa, HOWARDa SHORE'a i innych - w PIWNICY pod BARANAMI - Koncert dodatkowy (godz. 18:00)" jest Piwnica pod Baranami

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej