To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

26 Października - 27 Października od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #78

Jutro, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Novotel Wrocław ****, 53-332, Wrocław

JAZZ it UP - Kuba Dworak / Bartosz Dworak / Damian Niewiński / Piwnica pod Baranami - bilety

PIWNICA pod BARANAMI gorąco i entuzjastycznie zaprasza na KONCERT "JAZZ it UP!"
Trzech znakomitych muzyków jazzowych - na JAZZOWEJ scenie Pracowni w PIWNICY pod BARANAMI zagra JAZZOWE STANDARDY i własne kompozycje w ekspresyjnych, autorskich aranżacjach kipiących energią i muzycznym kunsztem!

Bartosz Dworak - skrzypce
Kuba Dworak - kontrabas
Damian Niewiński - perkusja

Zainspirowani przeróżnymi kierunkami jazzu biorą udział w dziesiątkach projektów muzycznych współpracując z wieloma znakomitymi artystami, ale lubią wracać do wspólnego grania, ponieważ znają się doskonale - pochodzą z jednego regionu, chodzili do jednej szkoły, a nawet urodzili się w tym samym szpitalu :)

📆 14.07.2019.
⏰ 20:30
🎫 BILETY:
👉 20zł (ulgowy) / 30zł (normalny) - przedsprzedaż do 13.07.2019
👉 30zł (ulgowy) / 40zł (normalny) - bezpośrednio przed koncertem.

dostępne:
📌 w BARZE Piwnicy pod Baranami, Rynek Główny 27, otwartym codziennie od 11:00
📌 ON-LINE: evenea.pl
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
✨ KUBA DWORAK!
Kontrabasista, student Akademii Muzycznej w Bazylei (Szwajcaria). Absolwent Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. w Tarnowie w klasie Krzysztofa Krawczyka i Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie prof. Adama Kowalewskiego.
Miał przyjemność występowania na jednej scenie z następującymi znakomitościami: Arek Skolik, Janusz Muniak, Piotr Baron, Piotr Wyleżoł, Urszula Dudziak, Krystyna Prońko, Lora Szafran.
Zdobywca wielu nagród na konkursach polskich i międzynarodowych m.in. Nagroda indywidualna na "Krokus Jazz Festiwal" Jelenia Góra 2013, I nagroda z zespołem NSI na 39. Festiwalu "Klucz do kariery" Gorzów Wielkopolski 2013, I nagroda z zespołem Bartosz Dworak Quartet na 37. Festiwalu "Jazz Juniors" Kraków 2013, I nagroda z zespołem Bartosz Dworak Quartet na "Lotos Jazz Festival" Bielsko-Biała 2014, Nagroda indywidualna na 50. Festiwalu "Jazz nad Odrą" Wrocław 2014.
więcej: Kuba Dworak
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
✨ BARTOSZ DWORAK!
Skrzypek jazzowy, zwycięzca I edycji Międzynarodowego Jazzowego Konkursu Skrzypcowego im. Zbigniewa Seiferta.
W rankingu JAZZ TOP magazynu Jazz Forum zajmuje czołowe miejsce w kategorii SKRZYPCE JAZZOWE, obok tak znakomitych artystów jak Michał Urbaniak czy Adam Bałdych.
Edukację muzyczną rozpoczął w wieku 6 lat w Państwowej Szkole Muzycznej im. I.J.Paderewskiego w Tarnowie. W 2013 r. ukończył Akademię Muzyczną im. K. Szymanowskiego w Katowicach, w klasie skrzypiec dra Henryka Gembalskiego. W 2010 r. powołał do życia kwartet jazzowy sygnowany własnym nazwiskiem, z którym zdobył wiele prestiżowych nagród.
Bartosz Dworak świetnie odnajduje się w różnych gatunkach muzycznych, dzięki czemu był i jest uczestnikiem wielu różnych stylistycznie projektów. Ciągła, rosnąca wręcz chęć muzycznych wrażeń sprawia, iż Bartosz koncertuje oraz koncertował w większości krajów europejskich, a także w Azji, Ameryce Północnej czy Afryce.
Od 2007 r. jako instrumentalista współpracuje z Teatrem Witkacego w Zakopanem. W 2012 r. dołączył do grupy Klezzmates (klezmer, jazz, world music). W 2015 r. został laureatem XII edycji Programu Stypendialnego MŁODA POLSKA. W 2016 r. został członkiem Krakau-Frankfurt Jazz Unit - zespołu powołanego przez legendarnego, nieżyjącego już polskiego perkusistę Janusza Stefańskiego. W tym samym czasie został uhonorowany Stypendium Twórczym Miasta Krakowa.
Gościnnie występował m.in. z Moniką Borzym, Jarosławem Besterem, Dorotą Miśkiewicz, Arturem Lesickim, Grażyną Auguścik, Markiem Feldmanem, Januszem Stefańskim oraz Atom String Quartet.
Więcej: Bartosz Dworak Music
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
✨ DAMIAN NIEWIŃSKI!
Perkusista, absolwent wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach oraz wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie Dr. Łukasza Żyty. Współpracuje na stałe z nowojorskim zespołem Nat Osborn Band oraz Teatrem Witkacego w Zakopanem i Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.
Nieustannie koncertuje w kraju jak i za granicą, udziela się również jako muzyk sesyjny.

Zobacz również:

koncerty koncerty w Krakowie wydarzenia Kraków Bartosz Dworak Damian Niewiński koncert Kuba Dworak

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "JAZZ it UP - Kuba Dworak / Bartosz Dworak / Damian Niewiński / Piwnica pod Baranami" jest Piwnica pod Baranami

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej