To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

InternetBeta 2018 - beta X

19 Września - 21 Września 1 010,00 zł
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ, Tyczyn

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 10:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

III MIĘDZYNARODOWY KONGRES DIAMENTY SPRZEDAŻY - Warszawa

17 Października, 09:00 - 18:00 od 220,00 zł
HOTEL RIVIERA, Olszewnica Nowa/pod Warszawą

Koncert HILLSONG LONDON - bilety

Po ponadtrzydziestoletniej muzycznej wędrówce dziś śmiało można powiedzieć, że Hillsong jest najbardziej rozpoznawalnym i wpływowym Kościołem na świecie. Słynie głównie z twórczości muzycznej, co obrazują dziesiątki milionów sprzedanych płyt. Ich piosenki są śpiewane w 60 językach przez 50 milionów ludzi każdej niedzieli! W swojej muzyce podkreślają fakt, że nie ma innego imienia, jak Jezus! Swoim przesłaniem i postawą zmieniają świat, a ich muzyka jest soundtrackiem do wiary wielu ludzi.
Zapraszamy na  koncert grupy z Londynu, która w pełnym, kilkunastoosobowym składzie odwiedzi Gdańsk!
Więcej informacji o zespole - www.hillsong.com
________________________________________________________________________________

| INFO | Koncert jest częścią EXODUS CONF
EXODUS CONFERENCE łączy w sobie elementy inspirującej konferencji oraz wyjątkowego festiwalu. W jego centrum jest Jezus - Imię, które od 2000 lat pozytywnie przemienia świat i jest źródłem inspiracji dla milionów ludzi na całym świecie. Nie chodzi tu o promowanie pustej religijności, a raczej o zachętę do podjęcia wyzwania, by nawiązać relację ze Stwórcą. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zbliżyć się do Boga lub poznać ludzi, którzy są Nim zafascynowani. Zachęcamy do WYJŚCIA poza ramy swojego myślenia i przyzwyczajeń, do rozwoju i poszukiwania nowych możliwości, do zmiany mentalności i do bycia odważnym w kreowaniu rzeczywistości wokół siebie. Pokazujemy na cel, starając się jednocześnie wyposażyć we wszystko, co w życiu niezbędne, aby go osiągnąć. EXODUS to czas, który wzbogaca nie tylko o wspomnienia, ale także o marzenia i świeżą energię do działania, to cztery dni wypełnione spotkaniami, koncertami, warsztatami oraz atrakcjami, które w nowoczesnej oprawie tworzą niepowtarzalny klimat.

Uczestnicy Exodus Conf mają zapewniony wstęp na koncert w ramach pakietu pełnego, pakietu pełnego z noclegiem lub pakietu na piątek.

>Ważne informacje dotyczące koncertu Hillsong London<

Prosimy pamiętać o wydruku zamówionych biletów.

Bilety bez oznaczeń

Uczestnicy posiadający bilety bez oznaczeń proszeni są o odebranie opaski umożliwiającej zajęcie miejsca na płycie lub trybunie poziomu 1 przy wejściu A1 już od godziny 19:45. Tam będzie dostępna szatnia. Otwarcie Sceny Arena nastąpi o godzinie 20:30.

Bilety na "TRYBUNY POZIOM 3"

Uczestnicy posiadający bilety na "TRYBUNY POZIOM 3" proszeni są o kierowanie się do wejścia D3, na prawo od głównego wejścia, po schodach do góry. Tam będą wpuszczani na podstawie ważnego biletu już od godziny 19:45. Uczestnicy chcący siedzieć obok siebie proszeni są o trzymanie się w grupie. Wolontariusze będą wskazywali miejsca, począwszy od sektorów w strefie A3, potem D3 i B3. Odzienie wierzchnie będzie można zostawić na siedzeniach. Otwarcie Sceny Arena nastąpi o godzinie 20:30.

Niepełnosprawni na wózkach

Niepełnosprawni na wózkach proszeni są o udanie się głównym wejściem A1 do Punktu Rejestracyjnego, gdzie na podstawie biletu otrzymają opaskę umożliwiającą wjazd windą na platformę umieszczoną na poziomie 3.

Parking

Parking przed ERGO ARENĄ jest płatny przy wjeździe od godziny 19:00 - 10 zł za samochód osobowy i 30 zł za autokar. Liczba miejsc ograniczona.

Komunikacja miejska

W bezpośredni rejon ERGO ARENY można dojechać autobusami 122 (przystanek Sopot Ergo Arena) i 148 (przystanek Rybacka). Nieco dalej zatrzymują się tramwaje 2, 4, 6, 8, 11 i autobus 227 (przystanki Pomorska/Gospody/Osiedle Wejhera).

Wieczór EXODUS

Zapraszamy na otwarty Wieczór EXODUS już od godziny 18:00 - wejście A1. Od godziny 17:00 do 18:00 posiadacze koncertowych biletów bez oznaczeń będą mogli wymienić bilety na opaski w Punkcie Rejestracyjnym.

Więcej informacji:

www.exodusconf.com

www.fb.com/ExodusConf

Zobacz również:

koncerty koncerty w Gdańsku wydarzenia Gdańsk Gdańsk koncert

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Koncert HILLSONG LONDON" jest Kościół Zielonoświątkowy Zbór "Radość Życia" w Gdańsku

Zobacz na mapie

Ergo Arena

Plac Dwóch Miast 1, Gdańsk

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej