To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

RAP & HIP-HOP Festiwal Gdańsk 2020

29 Lutego, 17:00 79,00 zł
klub Stary Maneż, Gdańsk

Chicago w Gdańsku | Vandermark Marker Trzaska Witkowski i inni - bilety

Muzyczne Forum Awangardy to dwudniowe spotkanie muzyków chicagowskiej i trójmiejskiej sceny jazzowej pod mistrzowskim okiem Kena Vandermarka. 15 marca w Instytucie Kultury Miejskiej odbędzie się pierwszy (i jedyny) w Polsce koncert grupy Marker - unikalnego projektu muzycznego z Chicago, którego liderem jest Ken Vandermark. 16 marca, w muzycznym performansie będącym efektem warsztatów, wystąpią członkowie zespołu Marker razem m.in. z Mikołaj Trzaska, Adam Witkowski czy Marcin Bożek. Bilety w cenie 10 zł na jeden koncert lub 15 zł na wydarzenia dostępne na: www.vandermarkgdansk.evenea.pl.

🎤 15 marca o godz. 20.00. Koncert zespołu Marker (dwa sety) | Instytut Kultury Miejskiej ul Długi Targ 39/40.

Marker to unikalny projekt muzyczny, który przyciąga uwagę krytyków i publiczność od czasu zeszłorocznego debiutu w Chicago. Powołując do życia zespół Marker, Ken Vandermark stworzył nowe metody improwizacji i kompozycji, które równoważą niezwykłą, twórczą zabawę z wirtuozowskim rygorem. Metody te czerpią inspirację z wielu pokoleń muzyki, sztuki wizualnej i kina - od George'a Clintona do Roberta Rauschenberga i post-punka. Gdański występ będzie jedynym i pierwszym (i jedynym) koncertem grupy w Polsce.

Członkowie kwintetu pochodzą z różnych środowisk, które pozwalają na potężną syntezę wielu wpływów, dzięki temu tych pięciu muzyków przenosi znajome nam dźwięki na ryzykowne terytorium. Skład: Ken Vandermark - saksofon, klarnet; Andrew Clinkman - gitara; Steve Marquette - gitara; Macie Stewart - skrzypce, keybord; Phil Sudderberg - perkusja.

🎤 16 marca o godz. 19.00. Chicago w Gdańsku. Koncert małych składów sceny muzycznej z Chicago i Trójmiasta. Gościnnie wystąpi Mikołaj Trzaska | Instytut Kultury Miejskiej ul Długi Targ 39/40.

To będzie unikatowy koncert składów, które wcześniej ze sobą nie pracowały. Podczas wydarzenia publiczność usłyszy nowe utwory. Muzycy Markera zrekonstruują swoje kompozycje z udziałem: Mikołaj Trzaska (saksofon, klarnet), Filip Arasimowicz (bas), Kuby Klemansiewicza (saksofon), Adam Witkowski (gitara), Marcin Bożek (bas), Ignacy Wisniewski (pianion), Pawła Sokołowskiego (saksofon), Adama Skorczewskiego (trąbka).

Bilety w cenie 10 zł na jeden koncert lub 15 zł na wydarzenia dostępne na: www.vandermarkgdansk.evenea.pl

Zobacz również:

koncerty koncerty w Gdańsku Jazz Koncert Kultura Muzyka wydarzenia Gdańsk Ken Vandenmark Mikołaj Trzaska

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Chicago w Gdańsku | Vandermark Marker Trzaska Witkowski i inni" jest Instytut Kultury Miejskiej

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej