Koncert zespołu Mr Pollack w Pub Browar DUKLA - bilety

Zapraszamy na koncert zespołu Mr Pollack.

Mr. Pollack tworzą bracia Jacek (gitara,vocal) i Grzegorz (drums) Polakowie oraz Bartłomiej Filip (bass,vocal). Bracia Polak karierę muzyczną rozpoczynali u ojca Justyny Steczkowskiej, ucząc się śpiewu w prowadzonym przez niego chórze. Po kilkunastu latach założyli zespół rockowy i w roku 1990 nagrali swą pierwszą płytę QŃ. Na tej płycie Jacek Polak pokazał swój doskonały warsztat gitarowy i został uznany za jednego z najlepszych polskich gitarzystów. Od tego czasu zespół nagrał jeszcze kilka płyt, w tym - ku zaskoczeniu swych fanów - jedną płytę zawierającą utwory muzyki poważnej w aranżacji rockowej ("Air on 6 strings", rok 2000, utwory m.in. Beethovena, Mozarta, Bacha, Rimskiego-Korsakova - bardzo popularny "Lot trzmiela"). Płyta ta cieszyła się dużą popularnością, utwory na niej nagrane na stałe weszły do repertuaru koncertowego zespołu, a Jacek został określony "Paganinim Gitary". Zespół koncertował z powodzeniem na całym świecie, zaś jego muzycy zbierali indywidualne nagrody w konkursach i przeglądach instrumentalistów. Jacek w roku 1997 został uznany w Polsce za "Nową nadzieję gitary" w plebiscycie organizowanym przez wiodący fachowy magazyn "Gitara i Bas", a w roku 2002 został uhonorowany w USA nagrodą "Największy nieodkryty talent gitarowy". Grzegorz w roku 2011 zajął 3. miejsce na międzynarodowym festiwalu perkusyjnym "Drum Off", organizowanym przez Melody House Musical Instruments. Bracia Polakowie na krajowej scenie współpracowali z wieloma znanymi muzykami, m. in. z zespołem Chłopcy z Placu Broni, Renatą Przemyk, Jackiem Królikiem - aktualnie grającym w zespole Grzegorza Turnaua, Grzegorzem Skawińskim (Kombi, ONA). W roku 2013 ukazała się najnowsza płyta zespołu, "Black Hawk", bardzo dobrze przyjęta tak w Polsce, jak i za granicą (duże powodzenie w USA). Od 24.08.2014 do 11.09.2014 Zespół Mr.Pollack odbył w trasę koncertową po Chinach "Mr.Pollack 2014 China Tour" promującą najnowszą płytę "Black Hawk" !!!

We Wrześniu 2016 roku Mr.Pollack koncertował z powodzeniem w USA promując,swoją rewelacyjnie na Zachodzie przyjętą autorską płytę "Black Hawk".

Po powrocie z USA Mr.Pollack rozpocznie pracę masteringową w "Polak Bros Studio" nad kolejną nagraną już autorską płytą ,gdzie gościem specjalnym będą między innymi bracia Cugowscy !!!

Używamy światowej klasy sprzętu (m.inn.cyfrowy mixer Allen&Heath Qu-Pac Digital,Mikrofony Neumann,Shure,Sennheiser.Aktywne najnowocześniejsze kolumny EV z najwyższej serii ETX)

Każdy koncert uatrakcyjniają sterowane komputerem światła,lasery i dymy tworzące niesamowity klimat !

Gramy utwory własne oraz własne, rockowe opracowania przebojów muzyki poważnej (Bach,Mozart,Rymski-Korsakow itd..) oraz najlepsze covery światowych hitów w stylu rock, blues itd...

Zespół Mr.Pollack stanowi łakomy kąsek dla wszystkich fanów inteligentnej muzyki z pod znaku gitary siedmiostrunowej oraz dobrych melodii z dobrą dozą pozytywnych wibracji i rockowej energii :-) .

Satysfakcja Gwarantowana !!!
(bisujemy średnio przez 40 min.)

https://youtu.be/DHFuYGOT1sw

Bilety:
Przedsprzedaż - 20 zł
w dniu koncertu - 25zł

do kupienia w Pub Browar DUKLA, Rynek 18, Dukla
online - https://mrpollack.evenea.pl/

19,99 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

koncerty koncerty w 38-450 dukla wydarzenia 38-450 DUKLA koncert muzyka poważna

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Koncert zespołu Mr Pollack w Pub Browar DUKLA" jest Browar DUKLA

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet Normalny

dostępnych: 30

21 Grudnia 2018 19,99 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

15 Grudnia - 16 Grudnia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

Jutro, 17:30 - 20:30 60,00 zł
QAL Group, Grudziądz

OpenReaktor #71

16 Stycznia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 24,48 zł
Warszawa, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej