To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Blockchain Alliance Warsaw

7 Sierpnia, 10:00 - 18:00
Startberry, 03-840 Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 10:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

wyGRA miejska - zabawa terenowa AGILE, SCRUM, KANBAN

Przyjdź na wyGRĘ

19 października 2017 roku przyjdź sama/sam lub z ekipą liczącą nie więcej niż 5 osób na plac przed Halą Olivia na rogu ul. Grunwaldzkiej i ul. Bażyńskiego. Zabierz ze sobą przynajmniej smartfon i coś do pisania. Punktualnie o godzinie 13.00 w tym miejscu pojawi się człowiek w masce. Człowiek w masce wyda Ci kartę do GRY, jak tylko dasz mu bilet i odpowiesz na pytanie, które poznasz w stosownym czasie. Będziesz rozwiązywać zagadki i zbierać punkty - masz na to tylko godzinę. Człowiek w masce będzie czekał w tym samym miejscu do godziny 14.00. Nie spóźnij się i oddaj mu wypełnioną kartę na czas.

Jasne Zasady

Będziesz przemieszczać się po wyznaczonym na karcie do GRY obszarze na GRAnicy Oliwy i Przymorza Małego. Karta do GRY zawiera zagadki. Żeby je rozwiązać musisz odnaleźć określone miejsce lub obiekt. Karta do GRY zawiera również zagadki niezwiązane z żadną lokalizacją. Będzie szansa zdobyć dodatkowe punkty za dodatkowe zadania.

W zabawie występują zagadki dotyczące AGILE, SCRUM, KANBAN ale nie tylko. Jeśli posiadasz wiedzę w tych obszarach, masz dużą szansę wyGRAć. Jeśli nie do końca wiesz o co chodzi, sprawdź tu http://wyGRAmy.co/, a na pewno dowiesz się wszystkiego, co jest Ci potrzebne. Musisz być zwinny i rozsądnie dobierać kolejność rozwiązywania zagadek. Będziesz potrzebować umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i odrobiny szczęścia. Oczywiście możesz próbować szukać odpowiedzi na zagadki w internecie, tylko na to potrzebujesz czasu. A czasu jest bardzo mało.

wyGRAj punkty

Prawidłowe rozwiązanie wszystkich zagadek daje 100% zdobytych punktów. Człowiek w masce będzie notował godzinę oddania wypełnionej karty do GRY i w przypadku dwóch kart z taką samą liczbą punktów, o zwycięstwie decyduje kolejność oddania karty. W klasyfikacji nie będzie rozróżnienia na uczestników indywidualnych i zespoły.

Nagroda

Uczestnik lub zespół z największą liczbą punktów i najszybciej oddaną kartą człowiekowi w masce wyGRYwa nagrodę. Jaką? Śledź wyGRAmy.co na Facebook.

Zobacz również:

inne

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "wyGRA miejska - zabawa terenowa AGILE, SCRUM, KANBAN" jest wyGRAmy.co

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej