To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Wrocław

Jutro, 17:30 - 20:30 110,00 zł
Nalanda, Wrocław

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Hackathon #PekaoCoders Wrocław | 25-27 października (piątek-niedziela) | Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej PWr

Kolejnym miastem, które odwiedzi #PekaoCoders jest Wrocław. Weź udział w ostatnim w tym roku eliminacyjnym hackathonie Banku Pekao S.A. w weekend 25-27 października. Zwycięski Zespół powalczy o nagrodę główną na wielkim finale w Warszawie!

NAGRODA dla uczestników we Wrocławiu: 3000 zł za zajęcia I miejsca, 2000 zł za zajęcie II miejsca, 1000 zł za zajęcia III miejsca.

ZADANIE: udostępnimy Ci dane zebrane z terminali płatniczych o dokonywanych transakcjach, przykładowych ich wartościach (wolumenie transakcji), czasu ich dokonania oraz lokalizacji. I wspólnie wymyślimy co można z nimi zrobić.

Jeśli lubisz kreatywną pracę i nie boisz się wyzwań, to czekamy właśnie na Ciebie :) Szczegóły wydarzenia, wyzwanie oraz agendę znajdziesz na www.pekaocoders.pl/wroclaw.

Zobacz jak było na naszym poprzednim hackathonie z cyklu #PekaoCoders w Łodzi i nie zwlekaj z rezerwacją biletu!

Hackathony Banku Pekao S.A. to cykl wydarzeń, które odbywają się w 6 miastach Polski. W ramach eliminacji do finału, w każdym z miast zespoły zmierzą się z tymi samymi wyzwaniami. Najlepsze z nich kwalifikują się do finału, który odbędzie się w Warszawie na przełomie listopada i grudnia 2019 roku.

#PekaoCoders to interdyscyplinarne wydarzenie dedykowane jest studentom i absolwentom do 30. roku życia z wiedzą i doświadczeniem z takich obszarów, jak m.in. IT, big data, marketing, sprzedaż i biznes.

Zobacz również:

inne inne w Wrocławiu Fintech Hackathon Service Design wydarzenia Wrocław

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Hackathon #PekaoCoders Wrocław | 25-27 października (piątek-niedziela) | Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej PWr" jest #PeakoCoders

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej