To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Waves Blockchain Day Powered by Waves Platform, Blockchain Alliance and Partners

Czwartek, 10:00 - 18:00
Mercedes-Benz Polska, 02-460 Warszawa

Związek - zostać czy odejść? Warsztat psychologiczny

Zainteresował Cię tytuł warsztatu, zaczynasz czytać opis, zapewne nieprzypadkowo. Już od dawna nie jest Ci dobrze w Twoim związku, prawda?

Minął już czas zauroczenia i fascynacji, może też minęła namiętność, choć przecież kiedyś wyglądało na to, że ten ogień między Wami nigdy się nie wypali.
A może jest odwrotnie - prawie nie rozmawiacie, nie macie wspólnych spraw, jedynie seks jest cały czas gorący?

Czasem wydaje Ci się, że to już koniec, ale akurat wtedy nadchodzą nagle dobre momenty, chwile dające nadzieję, że to przejściowe trudności, że teraz już będzie lepiej… Bijesz się z myślami - najłatwiej odejść, zrezygnować, a przecież o związek trzeba walczyć, choć sił masz coraz mniej i nadziei…

Bez trudu przypomnisz sobie znajomą parę, która już prawie, prawie wzięła rozwód, ale w końcu przezwyciężyli trudności i teraz są razem. Szczęśliwi.
Ale przypomnisz sobie też znajomą, która od wielu lat tkwi w niezrozumiałym dla Ciebie, nieszczęśliwym, toksycznym związku i wciąż karmi się złudzeniami, że w jakiś cudowny sposób będzie lepiej.

To niezwykle trudna sytuacja, kiedy nie mamy pewności czy to przejściowy kryzys w związku, czy może warto jeszcze podjąć wysiłki by ratować to co Was łączyło?
Czy jest jeszcze co ratować?
Jeśli ratować to jak?

Na warsztacie będziemy pracować nad tym, byś mogła/mógł zbliżyć się do decyzji, która będzie dla Ciebie najlepsza. Choć nikt nie może Ci powiedzieć, co jest dla Ciebie dobre, to możemy wspólnie postarać się dojść tam, gdzie sama/sam będziesz bliżej odpowiedzi na to pytanie.

Czasem trzeba tylko po prostu zastrzyku pozytywnej energii, by mieć odwagę zrealizować to, co już wiesz od dawna, że najlepiej Ci posłuży. Tej energii znajdziesz na warsztacie dużo :)

Ile osób: Grupa będzie liczyła nie więcej niż 12 osób

Czas: 7 lipiec 2018r. od godz. 09:00 do 17:00

Informacje: tel. +48 502 028 100
e-mail: katarzyna.goc@wiwat.edu.pl

PROWADZĄCA:

Kalina K. Goc - absolwentka Psychologii Społecznej i Socjologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, skończyła też Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, Specjalista psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji. Uczestniczyła w wielu warsztatach psychoedukacyjnych i rozwojowych, swoją wiedzę stale pogłębia, pracuje pod stałą superwizją.
Prywatnie jest miłośniczką natury, wiele inspiracji i siły czerpie z otaczającej przyrody, obserwacji zwierząt m.in. psów każdej rasy i "nierasy".

Zobacz również:

inne inne w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Związek - zostać czy odejść? Warsztat psychologiczny" jest Katarzyna Goc

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej