Wieczór Be The Change #25 - bilety


Be the change to cykliczne wieczorne spotkania networkingowe z sesją w duchu storytellingu, podczas której prelegentki dzielą się niezwykłymi historiami o punkcie zwrotnym w ich życiu. 

Punkt zwrotny to takie zdarzenie, które zmienia kierunek historii. Albo życia. Cztery kobiety opowiadają, jak dzięki wyborom, których dokonały, odmieniły biznes, rodzinę, edukację, a może nawet świat.

Zmiana nieustannie towarzyszy kobietom z Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Jest jedynym pewnym elementem życia. Często prowadzi do niesamowitych i dość niespodziewanych efektów. Zainspirowane wieloma ciekawymi historiami kobiet z Sieci, postanowiłyśmy zaprezentować je szerszemu gronu. Poprzez te historie chcemy zachęcić do zmiany, której się obawiają, ale również pokazać, jak duży potencjał tkwi w kobietach oraz jak dzielenie się swoimi doświadczeniami, może ten potencjał wyzwolić. 

Na scenie zobaczymy 3 kobiety z niezwykłymi historiami:

Agnieszkę Potocką

Prowadzi działalność charytatywną (Fundacja Rodzin Adopcyjnych, fundacja Razem w Dojrzałość - opieka nad dorosłymi dziećmi wychodzącymi z domów dziecka, wsparcie dla ośrodka dla bezdomnych na Podlasiu), działalność edukacyjną w tym edukacja domowa od 9 lat własnych dzieci, współtworzyła pierwsze szkoły wolne i demokratyczne, organizowała małe grupy edukacyjne.  W ramach projektu Destination Imagination największej olimpiady kreatywności na świecie bierze udział jako trener kreatywności i pomaga osiągać sukces swojej drużynie.

Natalie Strokowską

Lekarka weterynarii i pasjonatka social media. Swoją pracą i życiem dzieli się na profilu Instagram @vetnolimits. Posiada międzynarodowe doświadczenie zdobyte na pięciu kontynentach. Łączy karierę naukową (kończy aktualnie doktorat na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW), zawodową (pracuje w zagranicznych klinikach weterynaryjnych jako tzw. locum veterinarian) oraz biznesową (prowadzi firmę Vetnolimits świadczącą usługi edukacyjne dla branży weterynaryjnej).
Autorka kursu "Medical English for Veterinary Professionals", który cieszy się dużą popularnością wśród lekarzy i studentów. Jest nauczycielką i doświadczoną tłumaczką medyczną. Absolwentka studiów podyplomowych Akademia Psychologii Przywództwa. Doświadczona wykładowczyni i prelegentka międzynarodowych konferencji i spotkań, w tym. m.in. TEDxWarsaw. Prowadzi bloga (www.vetnolimits.com/blog) oraz edukuje na temat branży weterynaryjnej udzielając się w mediach. Nie boi się poruszać tematów trudnych w tym m.in. eutanazji, stresu i warunków pracy, wypalenia zawodowego, braku wsparcia młodych lekarzy, mobbingu, sytuacji kobiet na rynku, niskich zarobków itp. Uwielbia dalekie podróże z plecakiem śladami zwierząt, odwiedziła już 76 krajów w myśl zakładu, który kiedyś zawarła - "setka do pięćdziesiątki".

laureatkę konkursu #GivingTuesday


Scenariusz spotkania:

18:00 - rejestracja, networking, strefa partnerów, poczęstunek

19:00 - sesja Be The Change#25

20:30 - podsumowanie i zakończenie


Wieczór Be The Change to jak zwykle okazja do networkingu przy winie i smacznym poczęstunku. Mile widziane będą zarówno bywalczynie naszych śniadań, warsztatów i konferencji, jak i te Panie, które po raz pierwszy dołączą na wydarzenie Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. Zapraszamy także Panów :-) Będziemy Was gościć w kreatywnych wnętrzach Brain Embassy.

W czasie wieczoru zapraszamy na konkurs, który zorganizuje partner wydarzenia Szkoła Tańca Arthur Murray. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Natomiast dla Waszych najmłodszych i tych trochę starszych pociech przygotowałyśmy specjalnie warsztaty z robienia pierników świątecznych, które poprowadzi Edyta Poncyliusz - mama 4 dzieci , która od lat wypieka i zdobi pierniki z własnymi dziećmi. Jej choinka zawsze ubrana jest głównie w pachnące pierniczki.
Podczas warsztatów dzieci dowiedzą się jak profesjonalnie przygotować lukier królewski, jak zrobić tubkę z koszulki na dokumenty i jak zrobić niepowtarzalny łańcuch piernikowy na choinkę. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 4 -14 lat.Serdecznie zapraszamy, 

Kasia Wierzbowska, Dorota Czekaj i Magdalena Jeżyńska

z całym zespołem Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Wydarzenie zorganizowane w ramach programu Biznes w Kobiecych Rękach. 

Partnerzy Wydarzenia:


   

     
   


        

od 50,00 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

inne inne w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Wieczór Be The Change #25" jest Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet wstępu na Wieczór Be The Change #25
27 Listopada 2019, 18:00 100,00 zł
  Warsztat "Zrób piernik" dla dzieci w wieku 4-14 lat
27 Listopada 2019, 15:00 50,00 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

Life Balance Congress

29 Listopada - 1 Grudnia od 110,00 zł
Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

30 Listopada - 1 Grudnia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

6 Grudnia, 17:30 - 20:30 50,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej