To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

InternetBeta 2018 - beta X

19 Września - 21 Września 1 010,00 zł
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ, Tyczyn

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 10:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

TransferHUB Café

Lubisz eksperymentować? Chciałabyś/chciałbyś stworzyć nieszablonową koncepcję, która pomoże młodym ludziom w odnajdywaniu się na rynku pracy? Chcesz się dowiedzieć jak możesz z nami rozwinąć swój pomysł, a potem dostać 30 000 zł grantu na przetestowanie go w skali mikro? Szukamy ciekawych rozwiązań ułatwiających młodym osobom przejście z systemu edukacji do bycia zatrudnionym. Spotkaj się z nami i zobacz jak działa Inkubator innowacji społecznych TransferHUB!

Zapraszamy 22 sierpnia (wtorek) do Warsztatu Warszawskim na Pl. Konstytucji 4, w Warszawie. Ruszamy o godzinie 17:00 i do wieczora zapewniamy mnóstwo inspiracji.

Plan spotkania:

17:00 - 17:30 - Katarzyna Binda z zespołu Inkubatora innowacji społecznych TransferHUB opowie Wam, jak działamy, jakich pomysłów szukamy i jakie możesz dostać od nas wsparcie.

17:30 - 18:15 - Społeczni innowatorzy TransferHUB! Poznaj dwie spośród osób, które dostały grant i już realizują swoje pomysły w Inkubatorze TransferHUB:

Zosia Borucińska - mistrzyni rękodzieła, właścicielka Lasu Rąk Laboratorium Rękodzieła, z właściwą sobie werwą i fantazją opowie, jak wykorzystuje rękodzieło by inspirować i dawać szansę na alternatywne odnalezienie się na rynku pracy. Działa z cudowną grupą, dla której wypłynięcie na wody zawodowe nie jest oczywistością.

Agnieszka Zarzyńska - reprezentująca Komitet Kryzysowy Humanistyki Polskiej, opowie o tym, co siedzi w głowie studenta, gdy myśli o rynku pracy. Agnieszka przedstawi eksperyment, który oddolnie wprowadza temat pracy na zajęcia akademickie i miesza w programie studiów.

18:15 - 18:30 - przerwa = pycha ciacha, przekąska, herbata i rozmowy.

18:30 - 20:30 - TransferHUB Narzędziownik - zainspiruj się!

Dominika Bęben-Buzała - doświadczona badaczka user exerience i specjalistka badań etnograficznych, zaprosi Was do praktycznego poznania kilku metod i narzędzi, które pomagają w generowaniu dobrych pomysłów. Będzie ciekawie, niestandardowo
i praktycznie.

Dominika Bęben-Buzała - Aktualnie pracuje jako UX Researcher w Banku Millennium. Wspiera zespół UX i Designu w codziennym projektowaniu rozwiązań i usług pod kątem potrzeb klientów. Wcześniej zajmowała się badaniem doświadczeń użytkowników różnych usług i projektów współpracując z firmami takimi jak ING, Radio Zet, Proama, Onet.pl, Zortrax, TVN i wieloma innymi. Na co dzień wspiera organizacje pozarządowe w ich działaniach, dzieląc się swoją wiedzą z dziedziny user experience oraz uczestnicząc w ich procesach projektowych. Wierzy, że metody stosowane w biznesie i dziedzinie projektowania doświadczeń mogą być efektywnie wykorzystywane przez organizacje do rozwiązywania problemów społecznych.

Pełną informację o Inkubatorze innowacji społecznych TransferHUB znajdziecie na stronie: www.transferhub.pl Zapraszamy do śledzenia nas na facebooku: https://www.facebook.com/transferhub/

Jeśli masz pytania napisz na adres: transferhub@fise.org.pl lub zadzwoń 22 622 01 91.

Do zobaczenia!

Katarzyna Binda

Zespół Inkubatora innowacji społecznych TransferHUB

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych FISE >

Spotkanie jest częścią projektu "TransferHUB - generowanie, wsparcie grantowe i inkubacja innowacji społecznych. Przejście z systemu edukacji do aktywności zawodowej", realizowanego przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, PwC Sp. z o.o. oraz Fundację Pracownia Badań i Innowacji Społecznych "Stocznia" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Zobacz również:

inne inne w Warszawie wydarzenia Warszawa Agnieszka Zarzyńska Dominika Bęben-Buzała inspiracja Spotkanie Zofia Borucińska

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "TransferHUB Café" jest FISE - Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych

Zobacz na mapie

Warsztat Warszawski

Pl. Konstytucji 4, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej