To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

3 Lipca, 19:00 - 21:00 28,29 zł
Szkoła Języka Norweskiego Zoozanko, Warszawa

Rekrutacja aktorska do Teatru Wolandejskiego - bilety

DZIAŁAJĄCY W WARSZAWIE OD 2000 R. TEATR WOLANDEJSKI OGŁASZA DOROCZNĄ,
3-ETAPOWĄ REKRUTACJĘ DO ZESPOŁU AKTORSKIEGO!

Szukamy zarówno zdolnych aktorów bez dyplomu, jak i aktorów dyplomowanych.

Naszym Aktorkom i Aktorom oferujemy:
- regularne występy w spektaklach repertuarowych (bez wynagrodzenia - na tym etapie rozwoju Teatru wszyscy artyści pracują społecznie, wspólnie budując markę przedsięwzięcia, a wpływy z biletów przeznaczane są
na koszty eksploatacyjne spektakli);
- uczestnictwo w zleceniach komercyjnych wykonywanych przez powiązaną z Teatrem firmę Wolandia (z wynagrodzeniem);
- perspektywę dalszego rozwoju Teatru, włącznie z własną sceną w ciągu najbliższych trzech lat;
- profesjonalną opiekę artystyczną;
- regularnie odbywające się bezpłatne warsztaty różnego typu (np. taniec, praca z kamerą, zadania aktorskie, dykcja i wymowa sceniczna) wraz z profesjonalnym monitoringiem umiejętności każdego aktora;
- nieskrępowany rozwój artystyczny dzięki odciążeniu z wszelkich innych obowiązków przez administrację i zespół techniczny Teatru;
- możliwość realizacji własnych pomysłów w ramach Teatru Wolandejskiego - jeśli masz pomysł na ciekawy projekt i przekonasz nas do niego, możesz liczyć na wsparcie merytoryczne, logistyczne i finansowe;
- wyjątkową atmosferę w zgranym zespole aktorskim;
- imprezy oraz wyjazdy integracyjne i szkoleniowe.

Od naszych Aktorek i Aktorów oczekujemy:
- wyłączności w obszarze teatrów niezależnych, tj. przynależności tylko do Zespołu Teatru Wolandejskiego (członkostwo w Teatrze Wolandejskim można łączyć z pracą w teatrach miejskich i państwowych);
- punktualności oraz poważnego podejścia do pracy własnej i pozostałych osób z Teatru;
- dyspozycyjności na potrzeby prób i warsztatów (w tygodniu wieczorami i w weekendy w dzień) oraz spektakli (najczęściej w weekendy wieczorami) - od 1 do 4 razy w tygodniu.

Wszystkim osobom biorącym udział w rekrutacji, które nie zostaną przyjęte do Zespołu, zapewniamy przesłanie uzasadnienia decyzji.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI?

I etap rekrutacji, otwarty dla wszystkich chętnych, odbędzie się w piątek 13 października w godz. 17:30-21 w siedzibie Teatru, czyli w Domu Kultury Stokłosy przy ul. Lachmana 5.
Polegać będzie na prezentacji z pamięci dwóch dowolnych (maksymalnie 3-minutowych) fragmentów tekstu - 1 fragmentu wiersza i 1 fragmentu prozy. Dwuosobowe komisje oceniać będą emisję głosu, dykcję i interpretację tekstu Kandydatów.

II etap odbędzie się w niedzielę 15 października w godz. 14:15-20:30 również w Domu Kultury Stokłosy, a III etap - w trzy wieczory między 16 a 20 października w sali prób Teatru w Liceum im. T. Czackiego przy ul. Polnej 5.
O przebiegu II i III etapu będziemy informować Kandydatów, którzy do nich przejdą. W I i II etapie Kandydaci sami wybierają godziny, na które przyjdą na przesłuchanie.

UWAGA!

Warunkiem uczestnictwa w rekrutacji jest zakup wejściówki w cenie 10 zł. Osoby, które kupią wejściówkę, otrzymają maila z linkiem do strony, na której będą mogły zapisać się na wybraną godzinę przesłuchania. Oczywiście im wcześniej się zdecydujesz, tym większy będziesz miał(a) wybór 😊 Opłata jest bezzwrotna (nawet jeśli nie przyjdziesz na przesłuchanie).

Serdecznie zapraszamy!

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres rekrutacja@wolandejski.pl.

Dodatkowe informacje o nas:
- Teatr Wolandejski jest zespołem hybrydowym: pracują w nim zarówno doświadczeni aktorzy niedyplomowani, jak i aktorzy z dyplomem.
- Teatr Wolandejski jest teatrem dramatycznym, realizującym sztuki o tematyce współczesnej lub adaptującym w sposób współczesny dzieła literatury.
- Teatr Wolandejski jest teatrem opowieści i silnych postaci wierzącym w siłę konstrukcji dramaturgicznej.
- Teatr Wolandejski jest teatrem, w którym pokazuje się różne punkty widzenia na dany temat i odrzuca każde podejście jednoznacznie ideologiczne.
- Teatr Wolandejski nie jest teatrem formy, ale korzysta z formy w swoich spektaklach. Wierzymy, że wszelkie symbole i działania formalne są ważne dla istoty teatru, ale muszą one być komunikatywne, zrozumiałe dla widza
i podporządkowane opowieści, jaką przedstawiamy, a nie oderwane od niej.
- Teatr Wolandejski nie jest teatrem eksperymentalnym ani awangardowym.
- Teatru Wolandejskiego nie interesuje bycie nowoczesnym i nowatorskim - chce on być rzetelny, szczery i zrozumiały; ambitny, ale nie hermetyczny; powszechny, ale nie bulwarowy.

Zobacz również:

inne inne w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Rekrutacja aktorska do Teatru Wolandejskiego" jest Teatr Wolandejski

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej