To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

InternetBeta 2018 - beta X

19 Września - 21 Września 1 010,00 zł
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ, Tyczyn

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 10:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Pink Freud "Punk Freud" i goście w Teatrze Studio, Warszawa

Pink Freud plays "Punk Freud" oraz goście: Tomek Lipiński, Robert Brylewski, Robert Matera i Alek Korecki.

W tym roku zespół obchodzi wyjątkowy jubileusz 10-lecia wydania albumu "Punk Freud" i w związku z tym uświetni swoim występem Europejskie Targi Muzyczne CJG24

Pink Freud od lat nazywany jest najbardziej rock and rollowym zespołem jazzowym w Polsce. Stworzona w 1998 roku przez Wojtek Mazolewski formacja to jeden z najoryginalniejszych głosów we współczesnym jazzie i nie tylko.

Kwartet ten od lat jest najgorętszym muzycznym towarem eksportowym polskiej kultury. Entuzjastyczne recenzje krytyków potwierdziła swym licznym przybyciem publiczność podczas wielu koncertów na czterech kontynentach od Japonii, Chin i Korei Płn przez Wielką Brytanię, Niemcy, Portugalię Maroko po Kolumbię, Brazylię, Argentynę czy Meksyk.

W tym roku zespół obchodzi wyjątkowy jubileusz 10-lecia wydania albumu "Punk Freud". Płyta przyczyniła się do zmiany generacyjnej na polskiej scenie jazzowej oraz otwarcia rynku wydawniczego na siłę muzyki niezależnej. Jubileusz wydania albumu kwartet Mazolewskiego będzie świętował podczas Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane24 oraz wyjątkowego koncertu na Festiwalu Odjazdy w Katowicach. Będzie to nie tylko przypomnieniem muzyki z albumu, ale także hołd dla polskiego punka.

W wyjątkową muzyczną podróż zabiorą nas wraz z Pink Freud goście specjalni: Tomek Lipiński, Robert Brylewski, Robert Matera, Alek Korecki

Zespół Pink Freud tworzą wraz z Wojtkiem Mazolewskim (gitara basowa): Adam Milwiw-Baron (trąbka i elektronika), Karol Gola (saksofon barytonowy), Rafał Klimczuk (perkusja).

Sobota, 11 listopada, godz. 22.30, Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie, Plac Defilad 1.

Zobacz również:

inne inne w Warszawie wydarzenia Warszawa
Zobacz na mapie

Teatr Studio

Plac Defilad 1, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej