To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Październikowe Randkuj Warszawo CLASSIC - speed-dating sobotni (panie24-29, panowie25-30)

SPEED-DATING. SZYBKIE RANDKI.

Siadasz naprzeciwko nowo poznanej osoby i macie 5 minut tylko dla siebie. Nikt Wam nie przeszkadza. Nie trzeba kombinować jak do niej podejść. Wszystko jest takie proste.

Możesz w tym czasie opowiedzieć jej najgłupszy ze swoich dowcipów. Dowiedzieć się, czym się różni chemia analityczna od... tej drugiej chemii. 

Możesz się wygłupić, a tej drugiej osobie może się to podobać. Albo nie.

Jeżeli uważasz, że szybkie randki są słabe, to nie ma sprawy - idź do domu, przytul kota, on na pewno się ucieszy, że nadal nie musi z nikim dzielić Twojego czasu i uwagi.


Jak to wygląda:

Spotykamy się w umówionym miejscu i każdy z każdym rozmawia przez około 6 minut. Na koniec decydujesz, z którymi osobami chcesz się jeszcze zobaczyć i zaznaczasz to na specjalnym formularzu. Jeśli dwie osoby zaznaczą się nawzajem (i tylko wtedy) dostają kontakt do siebie i mogą dalej bawić się sami.

Dokładny opis przebiegu znajdziesz tutaj.
EDYCJA PAŹDZIERNIKOWA!

Czas siedzenie pod kocykiem, grzanego wina, pachnących goździkami ciasteczek, nadrabiania zaległości filmowych i serialowych, czytania kryminałów. Najlepszy moment, żeby poznać kogoś, z kim będzie można smsować do drugiej w nocy, pójść na spacer w liściach i piec muffinki.Grupa wiekowa - tzw. "prawie dorośli", (niby dorośli, ale na obiad wciąż do mamy i PITów jeszcze nie do końca ogarniają):

  • dziewczyny 24-29
  • chłopakiy 24-32

(Nie przejmuj się za bardzo grupą wiekową. Ciekawie jest wtedy, gdy poznajesz kogoś spoza Twojej strefy komfortu.)


***GWARANCJA RADOŚCI***

Nie obiecujemy, że za pierwszym razem znajdziesz miłość życia, ale OBIECUJEMY, ŻE BĘDZIESZ SIĘ DOBRZE BAWIĆ.

Jeśli przyjdziesz na Randkuj Warszawo, ale nie będzie Ci się podobało i zrezygnujesz z wyników - oddamy Ci 100% wpłaconej kwoty - słowo harcerza! (A tak serio, to naprawdę.)

Natomiast NIE ZWRACAMY pieniędzy za niewykorzystane bilety. Prosimy o rozsądne rezerwacje.OPINIE UCZESTNIKÓW MOŻESZ POCZYTAĆ TUTAJ.

Są takie:

Jak najbardziej polecam;) Fajnie moderowane rozmowy, na wysokim poziomie ale z zachowaniem luźnej, przyjemnej atmosfery. Można poznać ciekawych i wartościowych ludzi. Nawet jeśli nie zaowocuje to związkiem to polecam bo takie spotkanie "odblokowuje" w relacjach damsko-męskich ;)

Byłam na dwunastu randkach w jeden dzień. O jenocie, aż mi się w oczach mieniło. W życiu nie byłam na imprezie, na której byłoby tylu interesujących, wolnych ludzi! To było bardzo przyjemne uczucie. Młodzi, piękni, zdolni, inteligentni i tak sobie rozmawiamy.. normalnie liceum :D

Byłam już na kilku speed datingach i ten organizowany przez RANDKUJ WARSZAWO bije je na głowę. Pomysł z tematem przewodnim to strzał w dziesiątkę. Nie było nudy i dało radę fajnie pogadać z facetami, którym już na dzień dobry dawało się minus. To bardzo dużo.

Wieczory Randkuj Warszawo to przyjemność sama w sobie oraz rozwijająca zabawa towarzyska, ale, co najważniejsze, udało mi się dzięki nim poznać kogoś wyjątkowego i obecnie bardzo bliskiego. Swój randkowy sukces postrzegam jako niezwykle szczęśliwy traf, wyjątkowe dopasowanie się dwóch konkretnych osób, a nie jako konsekwencję naszych uniwersalnych umiejętności randkowania czy spełnienia wzajemnych, wymarzonych kryteriów.Zobacz również:

inne inne w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Październikowe Randkuj Warszawo CLASSIC - speed-dating sobotni (panie24-29, panowie25-30)" jest Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej