To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Wrocław

Dzisiaj, 17:30 - 20:30 110,00 zł
Nalanda, Wrocław

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Naukowy Jumbo Jet - warsztaty naukowe w SP206 Warszawa, grupa 2 - bilety

NAUKOWY JUMBO JET to interaktywne warsztaty naukowe z efektem WOW! stworzone z myślą o wszystkich bystrzakach ciekawych świata fizyki, chemii i nowych technologii. Warsztaty w zaprzyjaźnionych szkołach podstawowych na terenie całej Polski! Naukowy Jumbo Jet bilety już dostępne.

Szanowni Pasażerowie, witamy na pokładzie Naukowego Jumbo Jeta! Przed nami 45 minutowy rejs na planetę NAUKA! Zapnijcie pasy, bo turbulencjom nie będzie końca. Z tej podróży wrócicie do domów ze stworami z obcej planety w pojemnikach. Gotowi? RUSZAMY!

Załoga Naukowego Jumbo Jeta zaprasza na interaktywne warsztaty z efektem WOW! stworzone z myślą o wszystkich bystrzakach ciekawych świata. Zgodnie z formułą EDUTAINMENT przekazujemy wiedzę z nauk ścisłych opakowaną w niecodzienną rozrywkę. Wyposażamy Małych Naukowców we wszystkie niezbędne akcesoria i dajemy możliwość samodzielnych działań. Wszystko to co zachwyca nas na zagranicznych targach nauki niezwłocznie wprowadzamy do naszego programu. Wszystkie zmysły na pokład! To nie będą zwykłe zajęcia dodatkowe!

NAUKOWY JUMBO JET to mobilne laboratorium, które nie ominie żadnej szkoły w Polsce! Z prędkością światła dostarczamy gadżety naukowe, nowinki technologiczne i przyrządy do badań, aby każdy Młody Naukowiec mógł na własnej skórze przekonać się jak fascynująca może być nauka.

W towarzystwie naszej załogi samodzielnie wykonacie widowiskowe doświadczenia naukowe, a niektóre z nich zabierzecie ze sobą do domu. Do Waszej dyspozycji oddajemy wszystkie potrzebne akcesoria oraz całe nasze serce do spektakularnej nauki i wyśmienitej zabawy. Obiecujemy najlepiej jak tylko potrafimy poprowadzić lekcję, po której nie będziecie chcieli usłyszeć dzwonka na przerwę!

Plan lotu Naukowego Jumbo Jeta

Naukowy Jumbo Jet zaprasza raz w miesiącu na swój pokład. Do Państwa dyspozycji oddajemy propozycje 45 minutowych warsztatów w licznych terminach, porach i lokalizacjach tak, aby każdy chętny mógł wybrać grupę dogodną dla siebie. Warsztaty organizujemy na terenie zaprzyjaźnionych szkół podstawowych. W danym miesiącu we wszystkich grupach realizujemy ten sam program. Na warsztaty zapraszamy uczniów klas od 0 do 4. Dostępne terminy i lokalizacje do sprawdzenia tylko w evenea.pl

Informacja o biletach

Aby zapewnić jak najwyższy poziom organizacji zajęć uruchamiamy elektroniczną sprzedaż biletów. Bilety na warsztaty do kupienia tylko na evenea.pl. Instruktor nie sprzedaje biletów w dniu zajęć.

Aby kupić bilet prosimy wybrać preferowaną grupę w dowolnej placówce. Dzieci mogą brać udział w zajęciach organizowanych we wszystkich dostępnych lokalizacjach - nie tylko w swoich szkołach.

Drodzy Rodzice! Uczestnicy zajęć zostaną zaproszeni na warsztaty na podstawie listy dlatego prosimy o zakup biletów imiennych i podanie imienia i nazwiska dziecka, które weźmie udział w naszych warsztatach.

Życzymy dobrej zabawy i do zobaczenia na warsztatach!Zobacz również:

inne inne w Warszawie Atrakcje dla dzieci Warsztaty wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Naukowy Jumbo Jet - warsztaty naukowe w SP206 Warszawa, grupa 2" jest NAUKOWY JUMBO JET

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej