Mount Kimbie: 11.11.2017 Warszawa, Niebo

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani - ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

Data: 2017-11-11 (sobota)
Miasto: Warszawa
Miejsce: NIEBO
Adres: ul. Nowy Świat 21
Godziny: wejście: 20:00, początek: 21:00
Ceny biletów: 80/90 zł
Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt, Saturn

Agencje Go Ahead i Knock Out Productions zapraszają na koncerty Mount Kimbie! Londyński duet wystąpi z live setem 11 listopada w warszawskim klubie NIEBO i 12 listopada w krakowskim Kwadracie!
Mount Kimbie to duet, który w niesamowicie szybkim tempie przekroczył status lokalnego duetu DJ-ów, by grać na całym świecie w klubach, których nie powstydziłyby się największe gwiazdy muzyki elektronicznej. Tworzą kompozycje określane mianem "post-dubstepu", które z pewnością spodobają się fanom The XX, Jamesa Blake’a, Floating Points czy SBTRKT. Dwa lata po debiucie na londyńskiej scenie wydali album "Crooks & Lovers" z singlem "Carbonated", którym zachwycili krytyków. Producenci wymieniani byli w zestawieniach "Best of 2010" przez m.in. NME, Pitchfork, Mixmag czy Resident Advisor.
https://www.youtube.com/watch?v=GRVwtSmgKP8
W 2011 wydali zremixowali single artystów takich jak James Blake, The XX, Foals, Andreya Triana i The Big Pink, przypominając scenie elektronicznej o swoich umiejętnościach, by rok później dołączyć do Warp Records i wydać "Cold Spring Fault Less Youth". Polskiej publiczności dali się poznać występując na festiwalach i w roli supportu The XX, a tym razem wracają na headlinerskie, klubowe koncerty z nowym materiałem. Na nowe nagrania kazali fanom czekać długo, bo aż cztery lata. Do tej pory światło dzienne ujrzały singiel "We Go Home Together", w którym duet wspomaga James Blake i "Marylin", nagrany z Micachu.
https://www.youtube.com/watch?v=Q-7wzb7sRg8
Zapraszamy!

Zobacz również:

inne inne w Warszawie wydarzenia Warszawa
Zobacz na mapie

NIEBO

ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Polecamy także:

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej