KLUB ABSOLWENTÓW UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO

Zapraszamy do Klubu Absolwentów UW wszystkich absolwentów bez względu na rodzaj, kierunek czy rocznik ukończonych studiów. Warunkiem przynależności do Klubu jest wypełnienie zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Osoby nie posiadające numeru PESEL proszone są o kontakt mailowy pod adresem kontakt@absolwent.uw.edu.pl

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego, którzy również po ukończeniu studiów chcieliby:

  • mieć poczucie przynależności do społeczności UW
  • podtrzymywać relacje z kolegami i koleżankami ze studiów
  • korzystać z oferty naukowej i kulturalnej UW
  • mieć dostęp do przywilejów dostępnych tylko wybranym

Celem Klubu jest budowanie i rozwijanie więzi Uniwersytetu z absolwentami oraz zapewnienie im bezpośredniego dostępu do informacji o ofercie edukacyjnej, kulturalnej i sportowej uczelni, a także badaniach prowadzonych przez UW. Program współpracy z absolwentami to także działania promujące i aktywizujące absolwentów UW.

Kontakt uczelni z absolwentami utrzymywany jest za pośrednictwem portalu internetowego oraz mediów społecznościowych. Kilka razy w miesiącu wysyłany jest newsletter z aktualnościami z Klubu i zaproszeniami na wydarzenia uniwersyteckie. Absolwenci zapraszani są w ciągu całego roku na spotkania, podczas których mogą odnowić kontakty z lat studenckich i nawiązać nowe znajomości. 

Absolwenci UW będą mogli otrzymać Kartę Absolwenta UW, której posiadanie uprawniać będzie do korzystania ze specjalnie przygotowanej przez Uniwersytet oferty na terenie uczelni i u partnerów współpracujących z Klubem. Warunkiem uzyskania karty jest dokonanie opłaty w wysokości 50 zł na wskazany rachunek bankowy uczelni.

Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo potwierdzenie dołączenia do Klubu Absolwentów UW na podany w zgłoszeniu adres e-mail. Pojawi się również możliwość druku biletu. Jest to wymóg systemu evenea, z którego korzystamy przy zapisie do Klubu Absolwentów UW. Biletu nie należy drukować. Status "opłacony" jest też systemową odpowiedzią związaną z zapisem do Klubu i nie dotyczy opłaty za Kartę Absolwenta UW.

UWAGA: Dostarczone zdjęcie wgrywane jest do USOS i staje się zdjęciem głównym zarówno dla absolwenta, studenta, jak i pracownika UW. Osoby studiujące przed 2004 rokiem mogą zostać poproszone o okazanie dyplomu ukończenia studiów. 

Udział bezpłatny

Zarejestruj się

Zobacz również:

inne inne w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "KLUB ABSOLWENTÓW UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO" jest Klub Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego

  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Zgłoszenie do Klubu Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego (lub aktualizacja danych)
31 Grudnia 2019

Polecamy także:

Life Balance Congress

29 Listopada - 1 Grudnia od 110,00 zł
Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

30 Listopada - 1 Grudnia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

6 Grudnia, 17:30 - 20:30 65,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej