To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Blockchain Alliance Cracow

Pojutrze, 14:00 - 22:00
Audytorium im. W. Danka, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie​​, 30-084 Kraków

Within Temptation - Torwar, Warszawa

Sobota, 19:00 - 22:00
COS Torwar, Warszawa

SOLD OUT! Khalid: 5.02.2018 Warszawa, Palladium

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani - ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Data: 2018-02-05 (poniedziałek)
Miasto: Warszawa
Miejsce: Palladium
Adres: ul. Złota 9

Koncert wyprzedany! Bilety nie będą już dostępne w sprzedaży!

Rozpiska czasowa:
19:00 - otwarcie drzwi
20:00 - Liv Dawson
21:00 - Khalid

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Khalida! Po 38 występach w USA i supportowaniu Lorde podczas trasy "Melodrama", artysta wreszcie pojawi się w Polsce! Khalid zagra 5 lutego w warszawskim Palladium!

Khalid, zwycięzca tegorocznej nagrody MTV VMA w kategorii "Best New Artist", popularność zdobył dzięki singlowi "Location". Utwór zdobył ponad 700 milionów odtworzeń, sprawiając że Khalid stał się najpopularniejszym artystą na Spotify na cztery kolejne dni. Drugi singiel, "Young, Dumb & Broke" powtórzył ten sukces, zyskując ponad 200 milionów odtworzeń i 67 milionów odsłon na YouTube w niecałe dwa miesiące od daty premiery.

http://www.youtube.com/v/by3yRdlQvzs

Artysta swój pierwszy singiel ("Location") wydał jeszcze przed ukończeniem liceum. Ogromny i szybki sukces zaprowadził go do podpisania kontraktu z jedną z największych amerykańskich wytwórni, Columbia Records. Debiutanckim albumem "American Teen" zachwyciły się popularne media, takie jak New York Times, TIME, Billboard czy NYLON. Khalid pojawił się m.in. w "The Tonight Show Starring Jimmy Fallon", "The Ellen DeGeneres Show" i "The Late Late Show With James Corden", a także na tegorocznej edycji SXSW, gdzie zdobył nagrodę "Woodie To Watch" MTV. Dodatkowo, po ogłoszeniu pierwszej trasy koncertowej artysta wyprzedał wszystkie koncerty - jeszcze przed pojawieniem się debiutanckiego albumu. Obecnie muzyk może pochwalić się ponad bilionem odtworzeń na całym świecie. Jest jednym z dwóch nastolatków, którym udało się trafić do pierwszej dziesiątki zestawienia Billboard w ciągu ostatniego roku. Na koncie ma również kilka nominacji do prestiżowych nagród (m.in. BET - "Best New Artist" czy Teen Choice Award - najlepszy utwór R&B/Hip Hop). Singiel "Location" pokrył się w USA podwójną platyną, a debiutancki album złotem w USA i Kanadzie.

Zobacz również:

inne inne w Warszawie wydarzenia Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej