JAK DOBRZE WYBRAĆ STUDIA? - weekendowy warsztat dla licealistów - bilety

Damy Ci siłę do tego żebyś odnalazł i miał odwagę podążać swoją własną ścieżką. Z nami spojrzysz z niecodziennej perspektywy na swoje życie i docenisz swoje prawdziwe talenty. Pomożemy Ci przygotować się do jednej z najważniejszych decyzji w Twoim życiu.

Stworzysz swój własny drogowskaz, który pozwoli Ci trzymać się na kursie. Wyjdziesz z tego spotkania ze świadomością tego wszystkiego co może Ci podcinać skrzydła. W efekcie, podejmiesz decyzję o studiach w bardzo przemyślany i dojrzały sposób.

2 dni, 14 godzin intensywnych zajęć zupełnie innych niż nauka, którą znasz ze szkoły. Zamiast ławek i wykładów, dużo ruchu, aktywnych ćwiczeń i pracy, które pozwolą doświadczyć Ci Twoich głębokich potrzeb.

Zapraszamy Cię jeśli jesteś w liceum i chcesz mieć pewność, że decydując o kierunku studiów weźmiesz pod uwagę wszystko to, co w życiu naprawdę się liczy.

LOKALIZACJA:LOKALIZACJA: Warszawa, Pałac Kultury i Nauki, Akademia Tańca Tu się Tańczy, 2 piętro, dokładną mapkę udostępnimy w dyskusji w wydarzeniu.

TERMIN: 19 - 20 stycznia (sob. 19, nd. 20)

CENA: 149 zł tylko dla pierwszych 20 osób, które podzielą się informacją o warsztacie na swoich profilach na portalach społecznościowych 

249 zł cena standardowa

Warsztat JAK DOBRZE WYBRAĆ STUDIA jest autorskim programem grupy trenerów Fundacji Life Leaders. Prowadzą go Michał Paca i Piotr Grządziel (https://www.facebook.com/PiotrSGrzadziel).

Michał Paca - założyciel Fundacji Life Leaders, doświadczony przedsiębiorca, ekspert branży odpadami, współtworzy min. firmę Ziemia Polska, Bioodpady.pl, Bioelektra Development. Za swój ogromny przywilej uważa to, że jest zaangażowany tylko w te przedsięwzięcia, które uważa za znaczące. To daje mu poczucie, że nie tylko zarabia pieniądze, ale w tym samym czasie porusza ważne problemy społeczne i środowiskowe.

Piotr Grządziel - wprowadza innowacyjne rozwiązania personal branding i social selling. Od 15 lat skutecznie łączy marketing, komunikację i sprzedaż, realizując projekty dla Orange, Aviva, Hays, Mars, Coca-Cola, Heineken, Bridgestone, Hapag-Lloyd, Lion's Bank i Enea. Twórca metody Top Personal Branding, na bazie której pracuje z liderami w biznesie, pomagając im zbudować silne, wyróżniające się i skuteczne marki osobiste. Jeden z kluczowych influencerów na LinkedIn, mówca na TEDx oraz konferencjach marketingowych, sprzedażowych, IT w Polsce i za granicą.

od 149,00 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

inne inne w Warszawie wydarzenia Warszawa Michał Paca warsztat Zoltan Upor

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "JAK DOBRZE WYBRAĆ STUDIA? - weekendowy warsztat dla licealistów" jest Fundacja Life Leaders

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Dla szczęśliwców, którzy nie muszą dojeżdżać spoza Warszawy ani szukać noclegu w stolicy
19 Stycznia 2019, 09:00 249,00 zł
  Dla osób spoza Warszawy
19 Stycznia 2019, 09:00 149,00 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

Dzień Porażki

Jutro, 09:00 od 330,00 zł
HubHub, Warszawa

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

19 Stycznia - 20 Stycznia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #72

13 Lutego, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

29 Stycznia, 17:30 - 20:30 65,00 zł
QAL Group, Grudziądz

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej