To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 28,29 zł
Szkoła Języka Norweskiego Zoozanko, Warszawa

JAK DOBRZE WYBRAĆ STUDIA? - weekendowy warsztat dla licealistów

Damy Ci siłę do tego żebyś odnalazł i miał odwagę podążać swoją własną ścieżką. Z nami spojrzysz z niecodziennej perspektywy na swoje życie i docenisz swoje prawdziwe talenty. Pomożemy Ci przygotować się do jednej z najważniejszych decyzji w Twoim życiu.

Stworzysz swój własny drogowskaz, który pozwoli Ci trzymać się na kursie. Wyjdziesz z tego spotkania ze świadomością tego wszystkiego co może Ci podcinać skrzydła. W efekcie, podejmiesz decyzję o studiach w bardzo przemyślany i dojrzały sposób.

2 dni, 14 godzin intensywnych zajęć zupełnie innych niż nauka, którą znasz ze szkoły. Zamiast ławek i wykładów, dużo ruchu, aktywnych ćwiczeń i pracy, które pozwolą doświadczyć Ci Twoich głębokich potrzeb.

Zapraszamy Cię jeśli jesteś w liceum i chcesz mieć pewność, że decydując o kierunku studiów weźmiesz pod uwagę wszystko to, co w życiu naprawdę się liczy.

LOKALIZACJA:LOKALIZACJA: Warszawa, Pałac Kultury i Nauki, Akademia Tańca Tu się Tańczy, 2 piętro, dokładną mapkę udostępnimy w dyskusji w wydarzeniu.

TERMIN: 19 - 20 stycznia (sob. 19, nd. 20)

CENA: 149 zł tylko dla pierwszych 20 osób, które podzielą się informacją o warsztacie na swoich profilach na portalach społecznościowych 

249 zł cena standardowa

Warsztat JAK DOBRZE WYBRAĆ STUDIA jest autorskim programem grupy trenerów Fundacji Life Leaders. Prowadzą go Michał Paca i Piotr Grządziel (https://www.facebook.com/PiotrSGrzadziel).

Michał Paca - założyciel Fundacji Life Leaders, doświadczony przedsiębiorca, ekspert branży odpadami, współtworzy min. firmę Ziemia Polska, Bioodpady.pl, Bioelektra Development. Za swój ogromny przywilej uważa to, że jest zaangażowany tylko w te przedsięwzięcia, które uważa za znaczące. To daje mu poczucie, że nie tylko zarabia pieniądze, ale w tym samym czasie porusza ważne problemy społeczne i środowiskowe.

Piotr Grządziel - wprowadza innowacyjne rozwiązania personal branding i social selling. Od 15 lat skutecznie łączy marketing, komunikację i sprzedaż, realizując projekty dla Orange, Aviva, Hays, Mars, Coca-Cola, Heineken, Bridgestone, Hapag-Lloyd, Lion's Bank i Enea. Twórca metody Top Personal Branding, na bazie której pracuje z liderami w biznesie, pomagając im zbudować silne, wyróżniające się i skuteczne marki osobiste. Jeden z kluczowych influencerów na LinkedIn, mówca na TEDx oraz konferencjach marketingowych, sprzedażowych, IT w Polsce i za granicą.

Zobacz również:

inne inne w Warszawie wydarzenia Warszawa Michał Paca warsztat Zoltan Upor

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "JAK DOBRZE WYBRAĆ STUDIA? - weekendowy warsztat dla licealistów" jest Fundacja Life Leaders

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej