ELDO w Teatrze Studio

W 2017 roku mija 20 lat od scenicznego debiutu Leszka Kaźmierczaka, znanego szerszej publiczności jako ELDO, który wystąpił wtedy w warszawskim klubie Remont u boku kolegów z grupy Edytoriał. Dwie dekady później ELDO jest jedną z ikon kultury polskiego hip hopu. Na swoim koncie ma autorstwo ponad 10 długogrających albumów, z których wiele ma w Polsce status klasycznych, oraz setki zagranych koncertów, a 20. rok nieprzerwanej obecności na scenie czyni go jednym z najdłużej aktywnych raperów w Polsce.

Podczas koncertu w ramach Europejskich Targów Muzycznych ELDO wystąpi w Teatrze Studio z akompaniamentem 4-osobowego live bandu. Publiczności zaprezentuje swój solowy program oparty przede wszystkim o numery z najnowszej płyty PSI.
Fani bardziej klasycznego ELDO mogą też liczyć na kilka utworów z repertuaru grudniowej jubileuszowej 20 lat mikrofony w rękach TOUR. W ramach trasy na scenach wybranych polskich miast razem z Leszkiem pojawi się także Jotuze - współzałożyciel Grammatika - z którym wykonają najbardziej znane numery legendarnego już warszawskiego składu.

ELDO wystąpi w ramach piątkowego setu koncertowego w Teatrze Studio, na którym wystąpią też L.U.C. i Grubson.

Bilety w cenie 29zł
http://bilety.cojestgrane24.pl

Zobacz również:

inne inne w Warszawie wydarzenia Warszawa
Zobacz na mapie

Teatr Studio

Plac Defilad 1, Warszawa

Polecamy także:

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej