To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

6 Czerwca, 09:00 - 18:30 od 490,00 zł
Centum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

ZARZĄDZANIE ZMIANĄ - AUTORSKI WARSZTAT BEATY KOZYRA

10 Kwietnia, 10:00 - 16:00 190,00 zł
Sala konferencyjna 360SBC, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Lublin

19 Kwietnia, 09:00 - 18:00 od 150,00 zł
AGIT Hotel Congress &SPA, Lublin

Psychologia perswazji w sprzedaży - Kevin HOGAN

Jutro, 09:00 - 18:30 od 250,00 zł
Hotel Vinnica, Wieliczka

Czytania III LD "Uchodźcy. Śledztwo" Dany Łukasińskiej

Zapraszamy na kolejne otwarte czytanie współczesnej dramaturgii w ramach III Laboratorium Dramatu. 15 stycznia przeczytamy dramat "Uchodźcy. Śledztwo" autorstwa Dany Łukasińskiej w reż. Agaty Biziuk.

Obsada aktorska: Małgorzata Klara, Angelika Kurowska, Paulina Moś, Helena Radzikowska, Piotr Dąbrowski, Bartłomiej Firlet, Tomasz Mycan, Paweł Rutkowki, Mateusz Trzmiel, Łukasz Wójcik

"Uchodźcy. Śledztwo" to groteskowo-fantastyczny kryminał, w którym autorka sięga do historii "bieżeńców" - uchodźców zamieszkujących zachodnie gubernie Imperium Rosyjskiego (pochodzenia rosyjskiego, białoruskiego, polskiego i żydowskiego), którzy w 1915 roku zostali zmuszeni przez władze do masowych przesiedleń w głąb kraju. Bohaterowie dramatu - ofiary wojny, głównie ludność pochodzenia chłopskiego, po latach tułaczki wraca do domów, na wschodnie tereny Polski, aby na gruzach zniszczonych miast i wsi od nowa budować swoje życie. Do Polski wraca również główny bohater - Naczelnik. Policjant - uciekinier ze szpitala psychiatrycznego rozpoczyna śledztwo w sprawie podejrzanych morderstw na lokalnej społeczności.

Po czytaniu odbędzie się dyskusja z udziałem autorki dramatu, reżyserki, aktorów i gościa specjalnego Anety Prymaki-Oniszk, autorki książki "Bieżeństwo 1915. Zapomniani uchodźcy" Wydawnictwo Czarne Moderatorem dyskusji będzie Wojciech Majcherek.

WSTĘP NA CZYTANIA JEST WOLNY. W CELU REZERWACJI MIEJSC PROSIMY O KONTAKT Z KASAMI TEATRU DRAMATYCZNEGO LUB BIUREM OBSŁUGI WIDZA: tel. 22 656 68 44, 721 223 372; bilety@teatrdramatyczny.pl
Zapraszamy!

Zobacz również:

inne inne w Warszawie wydarzenia Warszawa
Zobacz na mapie

Teatr Dramatyczny

Plac Defilad 1, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej