To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

ZARZĄDZANIE STRESEM I EMOCJAMI

Poniedziałek - Wtorek
Hotel Apis, Kraków

Szkolenie na prowadzącego strzelanie (LOK) - Strzelnica FSO

17 Listopada - 18 Listopada od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #69 Startups, marketing and science behind it

Środa, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

Dzisiaj, 17:30 - 20:30
QAL Group, Grudziądz

Kobieta Przedsiębiorcza: zawód DIETETYK - bilety

Wiele kobiet decydując się na samodzielność zawodową - z wyboru prowadzą firmy jednoosobowo:
👉 wybierają ZAWÓD, w którym łączą zaangażowanie i pasję - aby zawodowo robić to co interesuje, to co rozwija i daje satysfakcję, a przy tym możliwość osobistego działania i pracy z ludźmi.
👉 wybierają ZAWÓD, który również pozwala swobodnie kształtować model łączenia życia zawodowego z prywatnym i rodzinnym, nie zamykając drogi rozwoju.

W ramach naszego nowego cyklu spotkań chciałybyśmy, abyście poznały KOBIETY PRZEDSIĘBIORCZE, które podjęły się działalności na własny rachunek w wymarzonym ZAWODZIE.

Dołącz do nas i poznaj KOBIETĘ PRZEDSIĘBIORCZĄ oraz zawód DIETETYKA jeśli:
🥑 rozważasz zmiany w życiu zawodowym i myślisz o własnej firmie?
🍎 szukasz własnej przedsiębiorczej drogi - może zainteresuje Cię akurat zawód, która wybrała Basia?
🥒 chcesz dowiedzieć się z jakimi wyzwaniami zmierza się zawód DIETETYK i jak wygląda codzienna praca z klientami?
🍇 chcesz usłyszeć jak prowadzić biznes, aby reklama nie wymagała dużych nakładów finansowych?
🥝 szukasz odpowiedzi - czy można pogodzić rozwój własnego biznesu z codziennymi obowiązkami i jaki jest przepis na sukces?
🍅 chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat diet bezmięsnych, które w naszych czasach stają się coraz bardziej popularne?

Z powyższymi tematami zmierzą się:
Barbara Kokocinska - DIETETYK. Basia od 8 lat prowadzi własną firmę i z sukcesem realizuje się w zawodzie dietetyka. Jest propagatorką zdrowego stylu życia i równowagi. Jest mamą Poli, Gai i Janka. Jej sukces zawodowy jest przykładem na skuteczność marketingu szeptanego i roli networkingu w biznesie - bez konieczności ponoszenia kosztów działań promocyjnych.

Agnieszka Wanat - WEGETARIANKA od 20 lat ciesząca się dobrym zdrowiem i humorem 😊 Jest zwolenniczką hasła "wiem co jem". Od zawsze interesowała się tematami związanymi z żywieniem i z tym też wiąże swoją przyszłość.

Małgorzata Szafoni - WSPÓŁZAŁOŻYCIELKA Make Up Your Business, w ramach którego wspiera kobiety na drodze przedsiębiorczości - doradza, szkoli i organizuje wydarzenia. Wegetarianka zachęcająca do zdrowego stylu życia.

Nasze spotkanie wzbogacą specjały kuchni "Dom na Śródce" - propozycje menu wegańsko-wegetariańskiego, ciekawe, pyszne - przygotowane specjalnie dla nas do degustacji!🥗🥙


Make Up Your Business to szkolenia, doradztwo i networking dla przedsiębiorczych kobiet na każdym etapie rozwoju biznesu.

Chcemy wspierać kobiety, które są przedsiębiorcami lub chciałyby rozpocząć prowadzenie swojej firmy.

Wiemy, że decyzja o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej jest bardzo trudnym wyzwaniem. Nie lada wyzwaniem jest również prowadzenie i rozwijanie swojej działalności w ferworze codziennej rzeczywistości i kultury administracyjnej. A w tym wszystkim chcemy się czuć spełnionymi kobietami!

Chcemy towarzyszyć Tobie na drodze trudnych ale ciekawych wyzwań - zarówno na starcie, jak również w ramach bieżącego działania i rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.

 

Zobacz również:

inne inne w Poznaniu wydarzenia Poznań Agnieszka Wanat Barbara Kokocińska dietetyk Małgorzata Szafoni NETWORKING DLA KOBIET Poznań

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Kobieta Przedsiębiorcza: zawód DIETETYK" jest Małgorzata Szafoni (Make Up Your Business)

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej