To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Wrocław

Jutro, 17:30 - 20:30 110,00 zł
Nalanda, Wrocław

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Napisz aplikację w C# do zarządzania kolekcją muzyczną - bezpłatne warsztaty

Zapraszamy na spotkanie i bezpłatne warsztaty przeznaczone dla osób początkujących, które interesuje zawód programisty, ze szczególnym uwzględnieniem języka programowania C#.

C# to nowoczesny, wysokopoziomowy, obiektowy język programowania. Z wykorzystaniem platformy .NET można w nim tworzyć programy zarówno na Windowsa, Linuxa jak i MacOS. Używany jest najczęściej do budowania aplikacji webowych po stronie serwera, aplikacji mobilnych oraz przy tworzeniu gier na PC i konsole, a nawet platform wirtualnej rzeczywistości (VR).

W czasie spotkania porozmawiamy o zawodzie programisty, m.in. o ścieżce rozwoju, rynku pracy, meandrach zawodu. Dowiesz się jak na co dzień wygląda praca .Net Developera.

Podczas praktycznych warsztatów poznasz smak pracy z językiem C# i sprawdzisz, czy programowanie jest dla Ciebie. Napiszesz prostą aplikację do zarządzania kolekcją muzyczną. 🎼


⏲ Plan spotkania:

10:00 - 10:30 - informacje o rynku pracy, możliwych ścieżkach rozwoju, zarobkach oraz rozmowa na temat pracy programisty

10:30 - 11:00 - wprowadzenie do C#

11:00 - 14:00 - warsztaty


🏢 Miejsce spotkania:

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości

aleja Kijowska 14 / Kraków


👉 Warsztat skierowany jest do osób początkujących.

👉 Wymagana jest instalacja środowiska. Wszelkie szczegóły otrzymasz na maila, po zarejestrowaniu się na wydarzenie.

👉 Rejestracja obowiązkowa.

👉 Liczba miejsc ograniczona.

👉 Praca na własnych laptopach.


Warsztaty poprowadzi Marcin Wielgus - absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej na wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki, który od początku swojej kariery pracuje dla globalnych firm w technologiach Microsoft. Marcin tworzył projekty dla branży samochodowej, turystycznej, energetycznej i finansowej. Jednym z nich był system oparty o chmurę Microsoft Azure dla przemysłowego internetu rzeczy (Industrial IoT).

Poza zaawansowanymi technologiami, Marcin interesuje się piłką ręczną. Mając 18 lat. wraz ze swoją drużyną, zdobył tytuł Mistrza Polski w swojej kategorii wiekowej. W czasie studiów grał zawodowo w pierwszej lidze.


Organizator:

infoShare Academy - szkoła programowania założona w maju 2015 roku. Jesteśmy jedną z największych akademii IT w Polsce z oddziałami w kilku miastach. Prowadzimy intensywne warsztaty z zakresu front-end, back-end (w tym Java, Python), Data Science, a także zwinnych metodyk prowadzenia projektów. Uczymy programowania od podstaw i przygotowujemy naszych absolwentów do wejścia na rynek IT. Stawiamy na wysoką jakość prowadzonych szkoleń, dzięki czemu mamy pewność, że firmy zyskują dobrze przygotowanych do pracy Junior Developerów. 

www.infoshareacademy.com

Zobacz również:

inne inne w Krakowie C# Praca dla programisty Programowanie Rozwój zawodowy wydarzenia Kraków

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Napisz aplikację w C# do zarządzania kolekcją muzyczną - bezpłatne warsztaty" jest infoShare Academy Sp. z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej