To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

7 Sierpnia, 10:00 - 18:00
Startberry, 03-840 Warszawa

13 Września, 10:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Metamorfoza Kariery

Projekt autorski Fundacji "Class Ladies" pod nazwą "Metamorfoza Kariery"

Dla kogo?

Jeśli chcesz - zmienić pracę, uwierzyć w siebie, poszukać nowych kierunków, doświadczyć awansu (pionowego lub poziomego), pomyśleć o nowej działalności, nowym stanowisku, nowej firmie, nowym otoczeniu zawodowym, nowych klientach, nowej branży.. (albo nowym szefie w dotychczasowej branży)... lub po prostu rozwinąć się i uwierzyć w swoje możliwości.. ten Projekt jest dla Ciebie!

Co jest w Projekcie:

Projekt zakłada współpracę z wysokiej klasy Ekspertkami w ramach Loży Ekspertów, których głównym celem i zadaniem jest praca z Uczestniczką (Beneficjentką) Projektu w formule 360 stopni, skupiając się na Jej celach, oczekiwaniach, możliwościach oraz potencjale. To wszystko oparte o współdziałanie w ramach 6 następujących Bloków Eksperckich:

Blok Prawny

Na tym etapie odbywa się kontrola i weryfikacja dokumentów zatrudnienia pod kątem formalno-prawnym. Audyt dokumentów pod kątem Kodeksu Pracy. Doradztwo w zakresie alternatywnych form zatrudnienia. Wsparcie prawne w zakresie negocjacji warunków. Wskazanie możliwości i ograniczeń w zakresie dotychczasowej umowy lub nowych warunków.

Blok Grafologiczny

Analiza predyspozycji i kompetencji w oparciu o pismo ręczne (!) Czy po analizie pisma człowieka możemy ocenić jego osobowość? Oj tak! Na tym etapie, następuje analiza predyspozycji i kompetencji a w ślad za tym opracowanie Raportu GCP Method, w którym określone będą m.in. styl funkcjonowania, styl współpracy i komunikacji, przywództwo. Konsultacje z grafologiem i psychologiem pod kątem wykorzystania mocnych stron w życiu zawodowym i prywatnym.

Blok Doradztwa personalnego

Ocena oraz korekta lub przygotowanie dokumentów aplikacyjnych. Doradztwo w zakresie doboru ofert rozwoju kariery, pomoc w przygotowaniu do spotkania, rozmowy oceniającej, rozmowy rekrutacyjnej (interview). Ocena kompetencji w zderzeniu z dokumentami aplikacyjnymi (CV i list motywacyjny). Testy psychologiczne, ocena kierunków rozwoju kariery - badanie możliwości.

Blok Budowania marki osobistej

Konsultacje, dotyczące właściwego budowania marki osobistej (Personal Branding), analiza potencjału oraz celów zawodowych, wskazówki dotyczące budowania wizerunku oraz skutecznej promocji osoby w otoczeniu biznesowym - także w social media.

Blok Dynamiki talentów

Analiza pod kątem poszukiwania naturalnych talentów i kompetencji. Testy umożliwiające poznanie ról życiowych wraz z ich analizą dotyczącą rozwijania talentu. Weryfikacja informacji na temat środowiska biznesowego. Wsparcie w zakresie wykorzystania własnego talentu do wzrostu spełnienia, harmonii i ulgi. Rozwijanie pewności siebie, poczucia własnej wartości

Blok Stylizacji

Ocena typu sylwetki, przegląd szafy, analiza kolorystyczna. Dobór najbardziej odpowiedniego fasonu. Sugestie w zakresie ubioru, makijażu i stylu. Konsultacje i porady w zakresie biznesowego wizerunku obejmującego odzież, fryzurę i makijaż.


Zobacz również:

inne inne w Katowicach wydarzenia Katowice Agata Hagno Aleksandra Frątczak Daria Domaradzka-Guzik Justyna Liber kariera Katarzyna Ostrowska kobieta Maria Buszman Zuzanna Górska-Kanabus

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Metamorfoza Kariery" jest Fundacja Class Ladies

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej