To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Wrocław

Czwartek, 17:30 - 20:30 110,00 zł
Nalanda, Wrocław

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

tech.3camp | Project Management | 10 grudnia 2019 | 18:00 | O4 CoworkingZapraszamy na 60. tech.3camp. 

Tematem spotkania będzie Project Management.

Jak zawsze po prelekcjach zapraszamy na piwo i pizzę.

Agenda:

18:00 - 18:30 - Leszek Łukaszewski, Vector Solutions - Reguły gry

Metodyk zarządzania projektami jest wiele. Reguł na których są one oparte jest kilka. Poznaj je a Twoje Projektowe życie stanie się łatwiejsze. Zapraszam do krótkiej podróży przez realia życia PM.

18:30 - 19:00 - Maciej Rynkiewicz - Motywacja w praktyce - zagrożenia, ryzyka, możliwości i szanse

Chciałbym opowiedzieć o swoich doświadczeniach związanych z motywacją zespołu, jakie daje to szanse pracownikom, zespołowi, organizacji. Jakie niesienie za sobą zagrożenia i jak unikać ryzyk związanych z brakiem motywacji lub nie równą motywacją zespołów czy osób ze sobą pracujących. Przykłady z życia wzięte przeplecione z teorią i propozycjami rozwiązań.

19:00 - 19:10 - przerwa

19:10 - 19:40 - Przemysław Popowicz, buildit@wipro - Wielkie korporacje go nienawidzą, czyli o wpływie technologii na organizacje

O tym jak nasz sposób komunikacji wpływa na zrozumienie problemu i tym samym na skalowanie organizacji IT. Przyjrzymy się także dobrym i złym praktykom planowania i dostarczania oprogramowania.

19:40 - 20:10 - Wòjcech Makùrôt - Chcesz być Agile, to nie rób Scruma. 12 różnic, które odkryłem z czasem

Scrum, choć jest wciąż popularny i lubiany, to zwykle nie jest już zwinny (Agile). Gdzie są i skąd się biorą te różnice? Opowiem o własnych spostrzeżeniach w tej kwestii po latach używania, wdrażania i uczenia. Przy okazji sprostujemy też wspólnie najczęściej spotykane przekłamania na temat Scruma i Agile.


Prelegenci

Leszek Łukaszewski

Leszek na co dzień szlifuje umiejętności w zarządzaniu projektami. Pracuje w firmie VECTOR SOLUTIONS specjalizującej się w projektowaniu, integracji i utrzymaniu kompleksowych rozwiązań end-to-end. Prowadzi projekty dla operatorów telekomunikacyjnych oraz data center, sektora enterprise, a także branży mediów w Polsce. Z zarządzaniem projektami związany jest zawodowo jako Project Manager. W celu połączenia praktyki i teorii ukończył studia MBA Project Management. Hobbystycznie prowadzi bloga ▶️https://agile-lives.com// Współtworzy także strefę PMI. kwartalnik wydawany przez Project Management Institute Poland Chapter - polski oddział największej na świecie organizacji zrzeszającej praktyków zarządzania projektami. Po godzinach spędza czas aktywnie. 🏃♂️ Męczy go siedzenie w jednym miejscu.


Maciej Rynkiewicz

Aktualnie jestem leaderem zespołu zajmującego się rozwojem i utrzymaniem najważniejszych systemów w Wakacje.pl. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu aplikacji, ale wiem że kod i serwery nie wiele znaczą, najważniejsi są ludzie, dlatego stawiam ich zawsze na pierwszym miejscu. Prywatnie jestem ojcem dwójki dzieci, chociaż pracownicy też czasem mówią do mnie "tato". Lubię gadżety, nowe technologie, preferuje aktywny styl życia, sporty rowerowe, trekking górski.
Przemysław Popowicz

Delivery Lead, buildit @ wipro digital - Dawno, dawno temu żył sobie web developer. Każdego dnia dostarczał wspaniały kod. Jednak pewnego dnia, zauważył, że jego praca nie dostarcza wartości dla użytkownika końcowego. Z tego powodu, postanowił skupić się na określaniu tego nad czym warto pracować. Zgłębił więc tajniki zarządzania projektami, by w końcu związać z tym swoją karierę. Teraz wykorzystuje swoje doświadczenie w nierównej walce z absurdami korporacyjnego świata. Certyfikowany Scrum Master, PMI-ACP.
Wòjcech Makùrôt 

Doświadczony developer Java, Scrum Master i Agile Coach. Autor szkoleń m.in. dla zespołów developerskich. Wykorzystuje Agile w codziennej pracy od ponad 10 lat (głównie Scrum, Kanban, LeSS). Współorganizator spotkań trójmiejskiej grupy Agile3M. Członek rady programowej konferencji AgileByExample. Na co dzień jako Chief Training Architect w infoShare Academy uczy programowania oraz m.in. dba o zwinne działanie do kilkunastu zespołów programistycznych pracujących równolegle.

Po pracy rozwija swoje zainteresowania związane z Kaszubami, m.in. współpracując z Radą Języka Kaszubskiego oraz wykładając informatykę w tym języku na Akademii Pomorskiej.Sponsorem cyklu tech.3camp jest firma Intel

Sponsorzy wspierający:

LPP     Finastra     Alior Bank     GetResponse     Vector     buildit@wipro digital


Zobacz również:

inne inne w Gdańsku Meetup wydarzenia Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "tech.3camp | Project Management | 10 grudnia 2019 | 18:00 | O4 Coworking" jest 3 camp

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej