To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 09:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

tech.3camp | front-end | 15 stycznia 2019 | 18:00 | O4 CoworkingZapraszamy na 51. tech.3camp. 

Tematem spotkania będzie front-end.

Jak zawsze po prelekcjach zapraszamy na piwo i pizzę.

Agenda spotkania: 

18:00 - 18:30 - Maciej Walczak - "Single source of truth" - czyli zarządzanie stanem aplikacji na przykładzie Vue i Vuex 

W ramach prezentacji pokażę jak użyć Vuex'a w projekcie Vue, jakich pułapek trzeba unikać podczas implementacji oraz jakie praktyczne korzyści daje użycie tej technologii.

18:30 - 19:00 - Bartosz Cytrowski - Bulletproof ducks - Redux meets Typescript

"Redux jest spoko" - to słowa, których nie usłyszysz z ust początkującego deva. No bo kto lubi definiować typy i kreatory akcji oraz przepastne instrukcje switch w swoich reducerach, a to wszystko rozsiane w losowych lokalizacjach w całej aplikacji. Ja nie - więc podzielę się kilkoma trikami, które pozwalają o tych żmudnych praktykach zapomnieć.

19:00 - 19:15 - przerwa

19:15 - 19:45 - Maciej Rynkiewicz i Maciej Laskowski - Od volta do reacta - nasz sposób na pozbywanie się długu technologicznego

Nasze doświadczenia w realizowaniu planu przejścia ze starych templatek Voltowych do ReactJS. Opowiemy o tym, co nas spotkało, jakie są plusy i minusy naszych decyzji, na czym się potknęliśmy, a co pozwoliło nam się szybko rozwinąć. Do tego, jak w tym wszystkim nie zwariować, przekonać developerów i biznes, że to dobry pomysł - czyli nasza recepta na sukces.

19:45 - 20:15 - Maciej Myśliński - The missing piece of testing

Co robisz jako Frontend Developer, żeby mieć pewność, że Twoja aplikacja działa poprawnie? Niezależnie od tego, czy używasz metodologii TDD, piszesz testy jednostkowe lub integracyjne, a nawet end-to-end - jedna rzecz pozostaje niezmienna: zazwyczaj pisząc testy opowiadamy historie. Przykłady typu: dla tych danych wejściowych oczekuję tych danych wyjściowych.. To podejście lepsze niż brak testów, ale ma pewne wady, które zdajemy się pomijać. Podczas mojej prezentacji opowiem o plusach i minusach testów opartych o przykłady (example-based tests) oraz wyjaśnię, jak możesz wykorzystać property-based testing, aby jeszcze skuteczniej odkrywać błędy w swoich frontendowych aplikacjach.

Prelegenci: 


Maciej Walczak

Od kilkunastu lat programuję, wcześniej w PHP, obecnie głównie jako Front-End Developer. Od 11 lat jestem związany z Blue Media z Sopotu, obecnie specjalizuję się we frameworkach JS, takich jak Vue i Angular, rozwijając wewnętrzne projekty w firmie. Prowadzę też kursy i szkolenia dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z programowaniem. Moim nowym hobby jest szeroko rozumiane IoT i idea "inteligentnego domu".
Bartosz Cytrowski

Projektant i programista interfejsów użytkownika. Od 2006 roku związany z tworzeniem aplikacji w przeglądarkach internetowych. Pracował w projektach fullstackowych opartych na Javie, .Necie, PHP i Node.js m.in. dla firm Schibsted Tech Polska oraz Tidal (wcześniej WiMP). Zafascynowany funkcyjnym programowaniem reaktywnym. Specjalizuje się w języku JavaScript i bibliotekach: React, Redux, Rx, Ramda, Immutable. Na sali w infoShare Academy spędził niemal 2 tysiące godzin w roli trenera.Bardzo dobrze gra w piłkarzyki.
Maciej Rynkiewicz

Developer, architekt, leader zespołu wytwarzania w Wakacje.pl. Od wielu lat zajmuję się projektowaniem, programowaniem i rozwojem aplikacji webowych. W pracy codziennej stawiam zawsze na zespół oraz przemyślane i proste rozwiązania. Lubię gadżety, nowe technologie, sporty rowerowe, trekking górski.
Maciej Laskowski 

Frontend developer ukierunkowany głównie na JavaScript, pasjonujący się nowymi technologiami. Brałem udział w projektowaniu, tworzeniu i utrzymywaniu kilku dużych aplikacji, ostatnio zajmowałem się optymalizacją i zmianami technologicznymi aplikacji webowych w Wakacje.pl


Maciej Myśliński

As a child, he dreamed of becoming a pilot. Hungry for the freedom of flying, he craved to learn everything required to control the plane. He wanted people to feel the peace of knowing he is going to be the one to take them home. At age 19 he didn't even know what the word 'framework' meant. Nevertheless, he sold his motorbike, purchased his first computer and started to learn coding. Today as a Senior Frontend Developer, Team Leader and the host of internal Frontend meetings at Netguru, he enjoys the freedom of building anything that the technology allows him to. His goal changed a little bit but the idea remained the same - he loves to give users a feeling of peace and security while taking infinite care about user experience he delivers.
Sponsorem głównym tech.3camp w 2019 roku jest firma Intel

Zobacz również:

inne inne w Gdańsku wydarzenia Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "tech.3camp | front-end | 15 stycznia 2019 | 18:00 | O4 Coworking" jest 3 camp

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej