To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 28,29 zł
Szkoła Języka Norweskiego Zoozanko, Warszawa

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

tech.3camp | DevOps i administracja systemów | 12 lutego 2019 | 18:00 | O4 CoworkingZapraszamy na 52. tech.3camp. 

Tematem spotkania będzie Devops i administacja systemów.

Jak zawsze po prelekcjach zapraszamy na piwo i pizzę.

Agenda spotkania: 

18:00 - 18:30 Michał Kocieniewski, Konrad Partas, LPP - Stary dobry przyjaciel - Jenkins, czyli o zarzadzaniu produkcją i środowiskami testowymi

Krótko na temat drogi, jaką przeszliśmy w e-commerce LPP przez ostatnie półtora roku w kontekście zarządzania środowiskiem produkcyjnym i testowym: czego używamy, jak sobie poradziliśmy ze skalowaniem CI/CD, jak efektywnie wdrażać aplikacje na "testówki", jak przekazać środowiska zespołom obszarowym, jak zapewnić DR Jenkinsa i generalnie... how we do IT :)

18:30 - 19:00 Michał Tyde, Finastra -  Jak zrobić release do klienta nie robiąc releasu.

W prezentacji przedstawię długą, krętą i wyboista drogę jaką przeszliśmy podczas zarządzania i wydawania software'u z wykorzystaniem Jenkinsa, mavena i sconsów. Opiszę jakie są zalety i wady różnych podejść. Przedstawię sposoby w jakie zautomatyzowaliśmy procesy releasowe.

19:00 - 19:10 przerwa
19:10 - 19:40 Wojciech Urbański, Codilime - Od Google App Engine do Kubernetesa - łatwa droga do skomplikowanego rozwiązania

Google Cloud Platform to "chmura dla developerów, od developerów". W prezentacji porównam główne sposoby wdrażania aplikacji w tym środowisku. Przy okazji odpowiem na pytania, które sam chciałem kiedyś zadać, ale nie wiedziałem komu :).

19:40 - 20:10 Karol Łyskawiński - High Availability w Dynatrace, czyli jak wymienić cały hardware bez downtime'u aplikacji

W prezentacji opowiem, w jaki sposób zapewniamy dostępność naszego rozwiązania w chmurze, jak naprawiamy problemy z instancjami i jaki to ma związek z kulturą firmy.


PRELEGENCI: 
Michał Kocieniewski 

Karierę rozpoczynał jako Web Developer, następnie był Java Developerem, przez 2 lata Team Leaderem, a obecnie pracuje w zespole DevOps w LPP. Absolwent Informatyki, Zarządzania Projektami IT i MBA. Do końca 2018 planował nadrobić zaległości książkowe, ale urodziła mu się córka więc się nie udało :)
 
Konrad Partas 

Junior Internet System Administrator w LPP. Student Informatyki Politechniki Gdańskiej, prywatnie miłośnik zwierząt i historii motoryzacji.
 

Wojciech Urbański

Wojtek zdecydowaną większość swojej drogi zawodowej zajmuje się systemami CI. Ostatnio zajmuje się wykorzystaniem Google Cloud Platform w procesach CI/CD. Miłośnik statystyk, monitoringu i oczywiście automatyzacji pracy. Czego sobie nie znajdzie, to sobie doprogramuje. 


Karol Łyskawiński 

Team leader i programista w firmie Dynatrace. Od początku kariery zawodowej związany z Javą i chmurą AWS. Prywatnie entuzjasta nowych technologii i książek science-fiction.

 

Michał Tyde

Od pięciu lat w firmie Finastra jako DevOps. Od początku kariery związany z Hudsonem/Jenkisem. Na co dzień zajmuje się kompilacją projektów C++ i Java. Kocha działające Jenkins pipeline-y z tymi niedziałającymi walczy dzielnie na co dzień. Miłośnik zielonego koloru w Jenkinsie.Sponsorem Głównym cyklu tech.3camp jest Intel

Zobacz również:

inne inne w Gdańsku wydarzenia Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "tech.3camp | DevOps i administracja systemów | 12 lutego 2019 | 18:00 | O4 Coworking" jest 3 camp

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej