To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

tech.3camp | Project Management | 10 grudnia  2019 | 18:00 | O4 Coworking

Dzisiaj, 18:00 - 21:00
O4 Coworking (budynek Olivia Four), Gdańsk

Inteligentne lustro

10 Grudnia - 11 Grudnia
Fablab Gdańsk powered by Orange, Gdańsk

Stupid Hackathon - bilety

Głupota ludzka nie zna granic...

...dlatego zapraszamy na Stupid hackathon, którego mottem przewodnim jest "stupid shit that no one needs and terrible ideas". Jeśli uważasz, że nie ma nic lepszego niż wymyślanie i budowanie nikomu niepotrzebnych aplikacji i urządzeń, to jest to wydarzenie dla Ciebie :)


Stupid Hackathon Polska - zrealizuj głupi pomysł!

Branża IT ciągle się rozwija a programiści coraz częściej udowadniają jak stereotypowe i mylne mamy o nich zdanie. Stupid Hackathon to wydarzenie, którego organizacji podjął się Trójmiejski Hackerspace- społeczność pasjonatów nowych technologii.

Pierwsza edycja rusza już 20 października 2017 roku o godzinie 18.00 w nowej siedzibie przy ulicy Wojska Polskiego 41. Uczestnicy wydarzenia będą mieli zadanie stworzenia najbardziej zwariowanych, głupich i totalnie nieprzydatnych, ale jakże kreatywnych, projektów i zaprezentowanie ich przed jury, a to wszystko podczas 24 godzin.

Jaka jest idea? Stupid Hackathon jest eventem dla wszystkich tych, którzy chcieliby wyjść poza schematy i stworzyć projekt, którego z założenia nikt nie będzie potrzebował. Wszystko po to, by poszerzyć swoje horyzonty i pozbyć się ograniczeń. Im koncepcja bardziej absurdalna, tym lepiej. Warto zaznaczyć, że wydarzenie jest dla osób ambitnych, które nie boją się wykorzystać swojej wiedzy i umiejętności, by stworzyć najgłupszy ale złożony projekt.

Wydarzenia tego typu cieszą się olbrzymią popularnością na świecie, a nieszablonowość uczestników zaskakuje i rozbawia do łez. Wśród szalonych wynalazków znaleźć można program do oglądania filmów w rozdzielczości 161 megapixeli czy Beer Selfie - kij do selfie z funkcją podajnika do piwa. Jednym z ciekawszych pomysłów okazała się również "mniej mobilna" wersja SnapChata, w postaci gustownej zasłonki ze sznurków jako filtru, czy niezwykle przydatny w każdej kuchni wieszak na parówki.

Jak wziąć udział w wydarzeniu? Obserwuj fanpage Stupid Hackathon Polska:

https://www.facebook.com/stupidhackathonpolska/

Harmonogram:

Kiedy:20 - 21.10.2017
Gdzie:Siedziba Hackerspace - ul. Wojska Polskiego 41, Gdańsk
Skrócona agenda:20.10.2017
18.00start, przedstawienie zespołu
20.10 godz. 19.00 -...proces twórczy
21.10.2017 godz. 17:00prezentacja projektów przed jury i wybór zwycięzcy
Cena:Symboliczna opłata, aby zarezerwować miejsce - 10zł.

Udział:

Chcesz wziąć udział? Zbierz team maksymalnie 4. osób i zapisz się na evenei. Nie masz teamu? Na miejscu będzie kilka osób, które z chęcią stworzą z Tobą drużynę marzeń. A przynajmniej pomogą Ci w projekcie.

Bez względu na to czy jesteś specem od hardware'u, programowanie nie ma przed Tobą tajemnic, czy może szydełkujesz w wolnej chwili - nie wahaj się, najlepsze pomysły to te najbardziej absurdalne, więc Twoja umiejętność obsługi wykałaczki może okazać się niezwykle przydatna. Serio, nie ma ograniczeń co do wynalazków. No chyba, że chcesz skonstruować miotacz ognia. Albo pobawić się odpadkami radioaktywnymi. Wtedy lepiej zajmij się szydełkowaniem.

Przygotowanie:

24h przed stupid hackathonem należy wyjść o północy na balkon, obciąć trzy włosy przy świetle księżyca i krzyknąć na całe osiedle "JAVA RZĄDZI, KOCHAM WINDOWS VISTA". Nie no żartujemy, nie musisz robić nic. Wystarczy, że wpłacisz dyszkę na evenei i przyjdziesz. Doradzamy jednak dobrze się wyspać przed eventem, bo czekają Cię 24 najbardziej kreatywne godziny w życiu ze świetnymi ludźmi i toną pizzy :)


Zobacz również:

inne inne w Gdańsku wydarzenia Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Stupid Hackathon" jest Fundacja CODE:ME

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej