To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

7 Września - 8 Września od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45
Hotel Q ****, 53-334, Wrocław

WIELKI FINAŁ ZWOLNIONYCH Z TEORII 2019

Zrobiłeś projekt w Zwolnionych z Teorii, właśnie go realizujesz lub chcesz dowiedzieć się więcej o tej Olimpiadzie?💪 Masz ochotę poznać społeczność młodych i ambitnych osób? 🐺 Lubisz spotkania z inspirującymi ludźmi ze świata biznesu, edukacji i polityki?🤝

W takim razie nie możesz przegapić największego święta Zwolnionych z Teorii. 🎉🎉

Już 24 kwietnia w Warszawie odbędzie się Wielki Finał 2019! 📣

🚨 REJESTRACJA JEST OBOWIĄZKOWA - pobierz darmowy bilet już teraz. Bilety w formie drukowanej/elektronicznej będą sprawdzane przy wejściu. UWAGA! Ilość miejsc ograniczona. 

Ta rejestracja obowiązuje Społeczności Zwolnionych, tegorocznych Finalistów i Gości. Dyrektorów i nauczycieli zapraszamy po bilety TUTAJ


W programie:

SCENA GŁÓWNA 🏆

Obejrzysz wystąpienia inspirujących Gości Specjalnych oraz Ekspertów. Poznasz najlepsze projekty społeczne w Polsce, którym przyznamy Srebrne i Złote Wilki na uroczystej gali z prezesami największych firm i ministrami. Zobaczysz też rozdanie nagród dla szkół wyróżnionych przez nas w Rankingu szkół realizujących Zwolnionych z Teorii.

SCENA PITCH CONTEST 📣

Usiądziesz na widowni konkursu na najlepsze zaprezentowanie swojego projektu, rodem z imprez start-upowych. A najlepiej pitchujące zespoły powalczą o Złotego Wilka Pitch Contest. A może to właśnie Tobie będziemy kibicować?

STREFA WYSTAWOWA PROJEKTÓW

Chciałbyś dowiedzieć się jakie projekty były realizowane w tej edycji? Tutaj poznasz bliżej zespoły projektowe i ich pomysły. Skorzystaj - nawiąż nowe znajomości i wymień się doświadczeniami lub pochwal się swoim projektem.

📆 Zapisy na wystawców ruszą na początku kwietnia.

SPEED NETWORKING 👔

Po zrealizowaniu projektu społecznego zastanawiasz się co dalej? Jest wiele obszarów, w których możesz się rozwijać. Na speed networkingu porozmawiasz z Partnerami Zwolnionych z Teorii i z pierwszej ręki dowiesz się jak wygląda korporacyjny świat. Kto wie, może wrócisz do domu z nową wizją na swoją przyszłość?

📆 Zapisy na tą strefę ruszą pod koniec marca.

STREFA ZWOLNIONYCH Z TEORII

Przedstawimy Ci kolejne ścieżki rozwoju w Zwolnionych. Dowiesz się, jak zgłosić się na Mentora i dlaczego warto nim zostać. Opowiemy też najśmieszniejsze historie z tras promocyjnych i relacje z kultowych zjazdów Społeczności. W tej strefie spotkasz też swojego Mentora! Nareszcie będzie okazja porozmawiać na żywo i lepiej się poznać.

STREFA PARTNERÓW

Skorzystasz z atrakcji przygotowanych dla Ciebie przez partnerów i przyjaciół Zwolnionych z Teorii i dowiesz się, jakie programy w tym roku z nimi realizowaliśmy.

STREFA CHILLOUT 🌞

Spędź ten dzień z uśmiechem na twarzy! Z pewnością pomoże Ci w tym towarzystwo świetnych, ambitnych ludzi i przygotowanych przez nas atrakcji! Co powiesz na super fotki z fotobudki? 😊

STREFA EDUKATORA

Wiemy, że wielu z Was wybierze się na to wydarzenie z dyrektorami i nauczycielami swoich szkół, którzy wspierali Was w realizacji projektów, dlatego przygotujemy atrakcje również dla nich.
UWAGA! Edukatorów zapraszamy po bilety na (LINK)

AFTER PARTY💃

Społeczność finalistów kolejny raz szykuje niezapomnianą imprezę. Nie może Cię na niej zabraknąć! Zachęcamy do kupowania biletów powrotnych na 25. kwietnia ;)

Dalej się wahasz? Zobacz relację z poprzedniego roku i poczuj klimat wydarzenia 👉 youtu.be/0RCmpgSD1EU

To co? Widzimy się? 👀


Zwolnieni z Teorii to ogólnopolska olimpiada projektów społecznych. Polega na praktycznej nauce kompetencji przydatnych w życiu zawodowym poprzez zorganizowanie prawdziwego projektu społecznego. Przez wszystkie etapy projektu prowadzi platforma www.zwolnienizteorii.pl. Na koniec uczestnicy otrzymują międzynarodowe certyfikaty, z takich dziedzin jak zarządzanie projektami, marketing czy kompetencje cyfrowe. Najlepsze projekty wyróżniane zostają "Złotymi Wilkami". Nagrody wręczane są na oficjalnej gali finałowej z rąk przedstawicieli najwyższych władz państwowych i szefów wielkich firm podczas dorocznego Wielkiego Finału Zwolnionych z Teorii, czyli właśnie tego wydarzenia!

Zobacz, jak to działa!

https://www.youtube.com/watch?v=LYEt0sKiiG0

Zobacz również:

imprezy imprezy w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "WIELKI FINAŁ ZWOLNIONYCH Z TEORII 2019" jest Social Wolves

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej