To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

7 Września - 8 Września od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Hotel Q ****, 53-334, Wrocław

Przesiadaj się i jedź - komunikacyjna gra miejska

Drogie niezwyciężone Eko Drużyny!

Za nami tydzień internetowych zmagań z odpowiedziami na wcale niełatwe pytania dotyczące komunikacji miejskiej! Musimy przyznać, że poradziliście sobie z nimi znakomicie! Dodatkowo niejednokrotnie udało się Wam wygrywać wyścig z czasem (i z innymi uczestnikami) zdobywając dodatkowe punkty za szybkość udzielanych odpowiedzi 😊 Jesteśmy również pod wrażeniem wspaniałych eko modeli autobusów, Waszych kreatywnych filmików promocyjnych oraz profesjonalnych kreacji rysunkowych, które nam dosyłaliście i zamieszczaliście na stronie wydarzenia na Facebook-u! 😊

Potwierdziliście tym samym, że jesteście najlepszymi kandydatami do tego by zawalczyć o kolejne punkty oraz wygrywać nagrody w zbliżającym się wielkimi krokami finale warszawskiej Gry Miejskiej "Przesiadaj się i jedź!" 😊 Jesteśmy przekonani, że zarówno wiedza zdobyta podczas udzielania odpowiedzi na nasze skomplikowane pytania on-line, jak i Wasza świetna orientacja w terenie, zdolność do bilokacji oraz pomysłowość w wykonywanych zadaniach pomogą Wam zajechać bardzo daleko po drogach i torach naszej zabawy! 😉

Nie przedłużając, chcemy Was serdecznie zaprosić do udziału w Wielkim Finale Gry Miejskiej "Przesiadaj się i jedź!", który odbędzie się już w tę sobotę (22.09.2018 r.) o godzinie 11:00. Na start gry (Zajezdnia przy ul. Ostrobramskiej 38, Piknik z Okazji Dni Transportu Publicznego) należy przybyć z odpowiednim wyprzedzeniem (proponujemy koło 10:30).

Start gry 11:00. Zakończenie - około 3 godziny później. Dla wszystkich uczestników finału mamy przewidziany również poczęstunek - nie wyjedziecie głodni z naszej imprezy.

Do wygrania w Finale są vouchery do wykorzystania na portalu https://prezentmarzen.com/ o wartości 1000, 800 i 600 zł… więc jest o co walczyć!

Zbierajcie zatem wszystkie eko siły i … do zobaczenia na punktach!

Połamania torów! Czy jakoś tak… 😉

Organizatorzy


Chciałbyś zaoszczędzić (czas i pieniądze) na codziennym transporcie do pracy? Bliska jest Ci idea ekologicznego transportu i nie jest Ci obojętna kondycja środowiska, w którym żyjesz?

Jeżeli na przynajmniej jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco - ta zabawa jest dla Ciebie!

Już we wrześniu - w dniach 15-22 - odbędzie się w Warszawie bezpłatna gra miejska, której celem jest zachęcenie do przesiadki i korzystania z nowoczesnej, ekonomicznej i ekologicznej komunikacji miejskiej!

Zbierz ekipę zapraszając do wspólnej zabawy swoich znajomych, rodzinę i bliskich, by razem z nami odkrywać zalety korzystania z transportu publicznego!

Na Ciebie i Twoją drużynę czeka nie tylko świetna zabawa, ale także potężna dawka wiedzy na temat Twojego miasta i historii związanej z transportem publicznym. Dowiesz się wielu ciekawych rzeczy i otrzymasz potężną dawkę przydatnych informacji związanych z poruszaniem się w przyjazny dla środowiska sposób! 😊

A do tego…

choć trudno w to uwierzyć to… gra jest całkowicie bezpłatna, a na najbardziej zaangażowanych uczestników naszej zabawy czekają fantastyczne nagrody w postaci atrakcyjnych voucherów z portalu Prezent Marzeń (www.prezentmarzen.com).

Nie wierzysz? Przyjdź sam i przekonaj się, jakie zadania przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej drużyny! Ciekawe, czy znasz odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie będą pojawiać się w trakcie gry i czy sprostasz każdemu zadaniu, jakie przed Tobą postawimy!

Na czym dokładnie gra będzie polegać?

Każdego dnia od 15.09. - 21.09. na stronie wydarzenia na facebooku będą publikowane pytania. Za każdą poprawną odpowiedź będzie można uzyskać punkty!

Każdego dnia będziemy aktualizowali ranking drużyn, co pozwoli Wam na dokładne śledzenie Waszego miejsca względem pozostałych uczestników i opracowanie skutecznej strategii wyprzedzenia konkurencji!

Odpowiedzi na pytania będzie można przesyłać na adres mailowy do 21 września do godziny 16:00. Po tej godzinnie zostanie opublikowany ostateczny ranking!

Uwaga! Najlepsze drużyny wezmą udział w drugim etapie naszej zabawy - grze odbywającej się w przestrzeni miejskiej w dniu 22.09!

Nie ociągaj się i nie zwlekaj! Już teraz wsiądź razem z nami w autobus, który zawiezie nas do świetnej zabawy!

Zapisy na: www.przesiadaj-sie-i-jedz.evenea.pl

Korzystaj z komunikacji miejskiej i… zdobywaj nagrody!

Regulamin

Oświadczenie dla opiekunów osób niepełnoletnich powżej 14 roku życia biorących udział w grze samodzielnie, bez opieki osoby dorosłej.

O co chodzi? Biegamy, chodzimy, jeździmy rowerem, komunikacją miejską po mieście, znajdujemy różne punkty, wykonujemy zadania - wszystko jak najdokładniej i jak najszybciej.

Tematyka? Komunukacja miejska :)

Dlaczego? Bo to naprawdę super zabawa! Poczujesz się jak w grze komputerowej tylko w rzeczywistości :)

Potrzebujesz dodatkowej motywacji...? No dobra. Dla najlepszych zespołów mamy nagrody. Jakie? Szczegóły niebawem!

Kiedy? I etap zaczynamy 15 września (trwa do 21 września). Drugi Etap (dla 100 najlepszych z 1 etapu) 22 września w terenie.

Gdzie? Warszawa :)

Dla kogo? NIe ma ograniczeń. Rodziny, grupy znajomych, pary, przypadkowi przechodnie :)

Ile nas może być? Rejestrujemy grupy 2-4 osobowe (zapisy na https://przesiadaj-sie-i-jedz.evenea.pl/)

Ile to kosztuje? 0. ZERO. (serio!)

Na co czekasz? Też nie wiemy. Zapisuj się https://przesiadaj-sie-i-jedz.evenea.pl/

Zobacz również:

imprezy imprezy w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Przesiadaj się i jedź - komunikacyjna gra miejska" jest Cudotwórnia Events

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej