To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Szkolenie na prowadzącego strzelanie (LOK) - Strzelnica FSO

15 Grudnia - 16 Grudnia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 24,48 zł
Warszawa, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

Jutro, 17:30 - 20:30 60,00 zł
QAL Group, Grudziądz

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Polska premiera książki z Afryki Zach. "Le Blanc w Burkinie"

Zapraszamy do Południka Zero na spotkanie premierowe książki "Le Blanc w Burkinie. Dziennik z podróży po Kraju Uczciwych Ludzi."
Bezpretensjonalny kolaż spisywanych "na gorąco" wrażeń i klimatycznych zdjęć codziennego życia mieszkańców Burkiny Faso. Dominik Siedlecki, 33-letni, zafascynowany Afryką Polak z Londynu wybrał się w podróż do kraju leżącego z dala od turystycznych szlaków, by poczuć autentyczne tętno, którym pulsuje afrykański kontynent. Podziwiał krajobrazy - porośnięte sawanną wzgórza i spalone słońcem gliniane meczety - ale przede wszystkim interesowali go ludzie. Zanurzył się w ich powszedniość, tradycję i kulturę. Dzięki swojej otwartości przełamywał międzykulturowe bariery i nieśpiesznie odkrywał świat inny niż ten opisany w turystycznych przewodnikach. Swoje obserwacje notował na telefonie komórkowym. Zebrało się ich tyle, że po kilku latach, razem z licznymi fotografiami, postanowił wydać je jako książkę. Publikacja jest dwujęzyczna, można ją czytać zarówno po polsku jak i po angielsku.


Plan Wieczoru:
18:00: drzwi i bar otwarty (zachęcamy do wcześniejszego przyjścia i skorzystania z oferty Południka Zero)
19:00: opowieść o książce ilustrowana zdjęciami z podróży
20:00: pytania publiczności
20:30: możliwość zakupu książki oraz autografów


O AUTORZE:
Dominik Siedlecki, absolwent warszawskiej SGH, specjalista od reklamy, od 2007 r. mieszka w Londynie, biegle zna angielski, francuski, rosyjski, hiszpański i portugalski, poznał także podstawy japońskiego; w młodości tancerz, zwycięzca wielu turniejów, osiągnął najwyższą klasę taneczną S oraz uczestniczył w ceremoniach otwarcia i zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie, uprawiał też karate, snowboarding, wspinaczkę górską i łucznictwo; od 10 lat fotografuje, był wielokrotnie nagradzany za swoje prace, m.in. w prestiżowym konkursie "Travel Photographer of the Year"; aktywnie uczestniczył wiele lat w organizacji Polish Professionals in London; nie może żyć bez podróży, zwiedził już blisko 70 krajów na 6 kontynentach.


Więcej informacji, w tym o zakupie książki tutaj: www.facebook.com/LeBlancInBurkina/

Zobacz również:

imprezy imprezy w Warszawie wydarzenia Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej