To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 09:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00
PGE Narodowy, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Bielsko-Biała

Środa, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Qubus Hotel Bielsko-Biała, Bielsko-Biała

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Jak wystąpić na karnawale w Rio de Janeiro

Prowadząca Eva Vieira:

Z Brazylią związana jest od 2003 roku. Od tego czasu odwiedziła ten kraj ponad 20 razy. W karnawale paradowała po raz pierwszy w roli solistki już w 2004 roku. Współpracowała też z TV Globo i Record - głównymi kanałami telewizji brazylijskiej, prowadziła warsztaty fitness i występowała w licznych pokazach tanecznych w Rio de Janeiro.

W 2012 została solistką London School of Samba i dołączyła do profesjonalnej grupy choreograficznej działającej w ramach tej szkoły, z którą występowała w londyńskim klubie Guanabara i na licznych eventach. Jako tancerka samby uczestniczyła w paradach karnawałowych w Londynie, Liverpoolu, Coburgu (gdzie była finalistką największego w Europie konkursu Samba Queen), a w 2014 otworzyła paradę jednej z najwyżej notowanych szkół samby w Rio de Janeiro podczas karnawału tańcząc na froncie jej pierwszego pojazdu.

Obecnie jest aktywna jako instruktorka Zumba® Fitness posiadająca 7 stopni specjalizacji. Jako jedyna instruktorka w Polsce odbyła szkolenia u samego Beto Pereza, twórcy programu Zumba® Fitness w brazylijskim São Paulo.
Od tego czasu prowadziła zajęcia Zumba® Fitness w Polsce, Wielkiej Brytanii i Brazylii oraz towarzyszyła Ewie Chodakowskiej w warsztatach, na które stawiło się 700 osób, w Londynie.
W swojej karierze zawodowej była prelegentem na licznych konferencjach , np. ACTE - rynek podróży służbowych w czerwcu br. w hotelu Marriott w Warszawie.

W maju otrzymała zaproszenie do wystąpienia w prestiżowej roli muzy szkoły samby z 80-cio letnią tradycją w przyszłorocznym karnawale. Do towarzyszenia jej zaprosiła koleżanki z grupy tanecznej Magia do Samba, oraz ich kursantki. Szkoła samby umożliwiła również zaproszenie dodatkowych osób, także nie tańczących, które mogą wziąć udział w paradzie.

W swoich wystąpieniach na temat kulis karnawału Eva opisuje jego wszystkie aspekty, nie unikając ciemnej strony, np. zaangażowania grup przestępczych w kontrolę nad szkołami samby, trudnej sytuacji politycznej (obecne władze reprezentujące Kościół Ewangeliczny utrudniają kultywowanie tradycji karnawałowej), kryzysu ekonomicznego, korupcji itd., więc można będzie poznać fakty, o których nie mówi się na co dzień w mediach.

Zobacz również:

imprezy imprezy w Warszawie wydarzenia Warszawa
Zobacz na mapie

Południk Zero

ul. Wilcza 25, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej