To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

ZARZĄDZANIE STRESEM I EMOCJAMI

19 Listopada - 20 Listopada
Hotel Apis, Kraków

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Pojutrze, 19:00 - 21:00 23,99 zł
Warszawa, Warszawa

OpenReaktor #69 Startups, marketing and science behind it

Pojutrze, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

21 Grudnia, 17:30 - 20:30
QAL Group, Grudziądz

Festiwal Wypraw Rowerowych

Zapraszamy na Festiwal Wypraw Rowerowych.
Będą trzy rewelacyjne spotkania:
1) Rowerami po Grenlandii: Jakub Rybicki i Paweł Wicher
2) Oman i Emiraty: rowerem w królestwie petrodolarów - Marzena Badziak i Janek Piętek
3) Podróżowanie to szukanie baśni. Od Patagonii na Alaskę - Piotr Strzeżysz

UWAGA! Wstęp na Festiwal Wypraw Rowerowych (na wszystkie spotkania): 29 zł.
Obowiązują zapisy (szczegółowe informacje na dole strony).

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM FESTIWALU:

15:00-16:30 Jakub Rybicki i Paweł Wicher
"Rowerami po Grenlandii"

Jakub Rybicki i Paweł Wicher opowiedzą o mrożących krew w żyłach wyprawach rowerowych w najzimniejsze zakątki planety. Czy jazda rowerem po zamarzniętym najgłębszym jeziorze świata to na pewno dobry pomysł? Czy może lepiej jeździ się po zamarzniętym oceanie? Czy wielkość (kół) ma znaczenie? Podróżnicy opowiedzą o swojej ostatniej wycieczce rowerowej, podczas której jako pierwsi Polacy porwali się na zimowy przejazd rowerami przez góry, jeziora i fiordy Grenlandii. Pokaz sponsorują kolory: czarny (jak “czarno to widzę"), biały (jak “nic nie widzę") i inny niż wszystko (jak “czegoś takiego jeszcze nie wiedziałem"). W programie również tradycyjne ból, pot i łzy, przepiękne widoki i dobrzy ludzie. Wszystko okraszone porządną dawką znakomitej fotografii i filmu. (więcej: http://www.jakubrybicki.pl/)

16:45 - 18:15 - "Oman i Emiraty: rowerem w królestwie petrodolarów" - Marzena Badziak i Janek Piętek (Nagniatamy.pl)

Mówisz Półwysep Arabski, myślisz: petrodolary, drapacze chmur, szejkowie i supersamochody. A co gdyby do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Omanu zabrać dwa rowery, sakwy, namiot? Cel: poszukać starych górskich ścieżek sprzed paliwowego boomu i ugryźć kawałek największej piaskownicy świata. Czy to już tylko naiwne marzenie niepoprawnych romantyków, czy realny pomysł na podróż? Minionej zimy postanowiliśmy to sprawdzić.

18:30 - 20:00 - "Podróżowanie to szukanie baśni - od Patagonii na Alaskę" - Piotr Strzeżysz
"Znów w drodze. Z braku skrzydeł ciągle przemieszczam się rowerem" napisał w jednej ze swoich książek Piotr Strzeżysz. Zapraszamy na spotkanie, na którym usłyszymy, że daleki, obcy nieznany świat jest bliższy, niż nam się na co dzień wydaje, że w ludzie w nim są dobrzy, ciepli i gościnni, a dzikie zwierzęta spokojne, ufne i przyjazne. Że można cieszyć się z zimna, deszczu i niewygody, a szczęście i uśmiech odnaleźć w najprostszych, najbardziej banalnych momentach w życiu. I choć niekoniecznie trzeba w tym celu ruszać się z domu na drugi koniec świata, to podróż w niewymuszony sposób bardzo w tym "odkrywaniu" pomaga.
Obejrzymy zdjęcia i posłuchamy opowieści o drodze z Patagonii na Alaskę, a na deser obejrzymy film - kilka barwnych migawek i krótkich monologów z życia współczesnego nomady, który włóczy się po świecie, szukając w nim swojego miejsca. Samotne noce w bezludnych zakątkach globu, obcowanie z duchami, niezliczone spotkania z "innym", rude koty, bezdomne psy i przemożne pragnienie niedojechania do celu - to wszystko składa się na portret jednego z najoryginalniejszych polskich podróżników, laureata Kolosa 2014 oraz autora m.in. "Snu powrotu" i "Powidoków" (wyróżnionych nagrodą Magellana i Bursztynowym Motylem za najlepszą książkę podróżniczą roku), który od zawsze marzył, żeby być ptakiem.
(więcej: http://onthebike.pl/)


REZERWACJE I BILETY:
Bilety na Festiwal Wypraw Rowerowych kosztują 29 zł.
Koszt ten nie jest zależny od tego czy uczestniczy się we wszystkich pokazach zdjęć czy w jednym (miejsce będzie cały czas dla wszystkich osób, które mają bilet).
Bilety można kupić (kartą lub gotówką) w Południku Zero za barem.
Bilety można również zarezerwować drogą mailową. W celu rezerwacji miejsca prosimy o przesłanie wiadomości na adres: kawiarnia@poludnikzero.pl o treści: festiwal. W treści maila prosimy o podanie informacji:
1. Liczba biletów, które chcesz kupić
2. Imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.
W mailu zwrotnym otrzymacie informacje o płatności lub ewentualnie o braku miejsc na spotkania, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.
Prosimy nie dokonywać płatności bez otrzymania od nas potwierdzenia!
Bilety zarezerwowane drogą mailową można odebrać w Południku Zero za barem przed festiwalem lub w dniu wydarzenia.

Kupionych biletów nie można zwrócić. Nie zwracamy pieniędzy w przypadku, gdy ktoś nie przyjdzie na Festiwal Wypraw Rowerowych.

Zobacz również:

imprezy imprezy w Warszawie wydarzenia Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej